PokecJak se vyrovnáváte s nedockavosti?

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
tombik
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC One
Twitter: http://twitter.com/tombik99

Jak se vyrovnáváte s nedockavosti?

Příspěvek od tombik » čtv 17. bře 2011 22:56:45

Když tu nic není OT tak si tu uděláme takovou psychologickou podporu :D

Mnozí z Vás si všimli že mám problémy s tpělivostí při přechodu z mého TouchPro2 na android. A neustálé odkládání LGO2X mne absolutně ničí. Snad už tou bude brzy konec....

Každopádně, znáte tohle nutkání a jak ho řešíte? :D

LG Optimus 2X--->HTC One X--->HTC One--->HTC One M8--->HTC One M9--->HTC 10--->HTC U Ultra
Grew up on PocketPC

hhitmen
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy note 2

Re: Jak se vyrovnáváte s nedockavosti?

Příspěvek od hhitmen » čtv 17. bře 2011 23:22:18

Nejlepsi je nic na netu nehledat.....nebudes vedet o zadnych novinkach a na nic nebudes cekat a tesit se...to je na to nejlepsi :DD

Autor tohoto vlákna
tombik
Androiďák!

Příspěvek od tombik » čtv 17. bře 2011 23:37:46

No nevim, dneska jsem projel vsechny tri fora ohledne LGO2X ktery sleduju, zkontroloval terminy na vsech 3 predobjednavkach a 4 videa co se objevila na youtube...jo a zkontroloval heslo "optimus 2x" twitteru a oficialni stranky LG :D

Ale mozna je fakt reseni jit na tech zbyvajicich 14 dni offline :D
LG Optimus 2X--->HTC One X--->HTC One--->HTC One M8--->HTC One M9--->HTC 10--->HTC U Ultra
Grew up on PocketPC

adis002
Robot
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2X
Twitter: adis002
Rom: MiUi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od adis002 » pát 18. bře 2011 12:41:35

lidi, dávejte si pozor, aby se z vás nestaly podobné ovce jako z iManiaků 8-) :no: :|
LG P990 Optimus 2X, 1,5GHZ
poradna ohledně čínských tabletů

Mozi
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Galaxy Nexus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mozi » pát 18. bře 2011 18:21:35

tohle téma podle mě nijak s ovcemi nesouvisí.

Jinak já to řešil tak, že jsem postupně hledal aplikace, které jsem věděl že bude potřeba a pročítal AF celkově abych se o Androidu dozvěděl co nejvíce. Četl jsem si dopředu i uživatelskou příručku.
HTC DESIRE

locomachine
Androiďák!
Reputace: 4
Typ mobilu / ROM: Lenovo Phab Plus
Tablet: Lenovo N300
Rom: stock Android 4.4.2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od locomachine » pát 18. bře 2011 18:42:15

Tvé pocity zcela chápu, také bych rád přešel z Rhodia na android, jen neslintám nad LG, ale nad Nexem S. :-D Dost mě tlumí stav účtu a zatím nulová reakce na mé inzeráty s prodejem Rhodia. :-D Uvažuju, že se ho pokusím střelit do bazaru, ale obávám se, že pokud se mi rovnou nevysmějí, tak nabídnou pakatel. Máte někdo zkušenost s prodejem do bazaru? Nebo třeba znáte populární internetový bazar? (Aukro mě děsí) Ale zpět k věci, jediný telefon, který ti nezastará je ten, který si nekoupíš. :-D Radost z těšení se na něco, dle mnohých, překonává radost z nabytí. Sláva našemu těšení se!
Lenovo Phab Plus, stock 5.0.2

adis002
Robot
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2X
Twitter: adis002
Rom: MiUi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od adis002 » pát 18. bře 2011 21:53:31

Mozi píše:tohle téma podle mě nijak s ovcemi nesouvisí.
na to pozor, na vlastní oči jsem viděl, jak určití lidi čekali klidně i den před začátkem prodeje iPadu 2 :|
prostě platí pořekadlo: neprodává výrobek ale reklama :? (což mě trošku děsí)
jinak abych nebyl OT: nedočkavost je nutná daň za překvapení z mobilu, jelikož už pomalu začnete uvadat a jak ho budete mít, tak se najednou nadšení vystřelí ještě výš :D
LG P990 Optimus 2X, 1,5GHZ
poradna ohledně čínských tabletů

Autor tohoto vlákna
tombik
Androiďák!

Příspěvek od tombik » pát 18. bře 2011 22:07:15

locomachine píše:Tvé pocity zcela chápu, také bych rád přešel z Rhodia na android, jen neslintám nad LG, ale nad Nexem S. :-D Dost mě tlumí stav účtu a zatím nulová reakce na mé inzeráty s prodejem Rhodia. :-D Uvažuju, že se ho pokusím střelit do bazaru, ale obávám se, že pokud se mi rovnou nevysmějí, tak nabídnou pakatel. Máte někdo zkušenost s prodejem do bazaru? Nebo třeba znáte populární internetový bazar? (Aukro mě děsí) Ale zpět k věci, jediný telefon, který ti nezastará je ten, který si nekoupíš. :-D Radost z těšení se na něco, dle mnohých, překonává radost z nabytí. Sláva našemu těšení se!
Inu ptal jsem se v místním bazaru a bylo mi nabídnuto 3000....moc pěkné za telefon co stál před rokem 14....:-/

K těm ovcím: Nehrozí, přecházím z windows mobile protože mne microsoft zklamal tím že WinPhone7 budou právě takové ovcovité.....ǔplně stejně jsem trpěl při čekání na TouchDiamond....Pamatuju si, že jsem tenkrát běžel do prvního shopu který ho měl skladem 3 kusy z dovozu :D

EDIT: Tak tento týden bude snad telefon konečně doma. V rámci boje s těšením jsem si zařídil google checkout abych mohl nakupovat aplikace, připravil si microUSB kabel navíc a k tomu microSD kartu :D Akorát ještě nabíječku do auta a držák a bude konečně vybaveno :D
Grew up on PocketPC

Odpovědět

Zpět na „Pokec“