PokecHtc sync

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
gogol
Nové Androidě
Reputace: 0

Htc sync

Příspěvek od gogol » úte 22. bře 2011 17:58:11

Dobrý den,po delším rozhodování mezi tattoo/vodafone jsem vybral tattoo,mobil mi vyhovuje,ale zatím jsem nepřišel na kloub aplikace HTC sync.
Mám htc sync ve verzi 3,připojím telefon,připojím v režimu HTC sync,aplikace htc sync uvidí telefon,otevřu si ho,ale v menu mi jde kliknout jen na "kalendář" a "lidé" .. nevím proč se mi nezobrazí hudba,galerie a ostatní věci.Nevím jestli od aplikace požaudji nesplnitelné,ale představoval bych si to,že si můžu pohodlně přerávat hudbu a fotky z mobilu do pc/z pc do mobilu a instaloval aplikace .. Bohužel asi nejsem správnej androiďák,a mám to radši v programu,než to natvrdo kopírovat na kartu.

PS: jak to teď vypadá s tím updatem tattoo na 2.1? řekl bych,že to nebude protože jestli ano,tak v době ve které už bude android 2.1 něco jako telegram.Né že by mi to vadilo,můj 1.6 mi vyhovuje,ale je dobré vědět :)

Autor tohoto vlákna
gogol
Nové Androidě
Reputace: 0

Re: Htc sync

Příspěvek od gogol » úte 22. bře 2011 21:12:06

Nevím kam to napsat,nechci kvůli takové prkotině zakládat novej dred,tak se zeptám tady.Neexistuje nějaká klávesnice na 1.6,která vypadá a funguje stejně jako ta na gingerbread?
vypadá takto Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Pokec“