PokecLast.fm - realne vyuzitie?

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
slamka
Androiďák!
Reputace: 7

Last.fm - realne vyuzitie?

Příspěvek od slamka » pon 18. dub 2011 8:10:23

Neviem kam to zaradit, tak to pisem sem.

Ako realne funguje "last.fm" a na co je dobry? Nehovorim teraz len o Android aplikacii, ale celej sluzbe ako takej. A hovorme to na nase CZE/SVK podmienky.

Lebo ja som zo vsetkym chabych informacii co o tomto "projekte" mam pochopil ze to sleduje moju oblubenu hudbu na zaklade toho co si pustim a vie mi to podat informacie o koncertoch oblubenych skupin, nejake ich novinky a podobne. Dokaze to odsledovat ktoru kapelu si najcastejsie pustam , urobit mi tabulku pocuvatelnosti....
Toto mi je ale v podstate na nic, nema to hlbsie vyuzitie. Funguje aj nieco viac???

Za hranicami, UK, US a GER, funguje aj internetove radio namiesane podla chuti posluchaca prave na zaklade odsledovanej najoblubenejsej hudby. Je moznost niecoho takehoto u nas?? Nielen v sluzbe last.fm ale nejakej inej? Kludne aj za mesacny poplatok ako je tomu v last.fm? :?:

HTC Desire, CM7.2.0.1
LG Google Nexus 4, ROM: Stock 5.1.1 ROOTED

Lenovo VIBE P1 P1a42, ROM: Stock 5.1.1, ROOTED -> Stock 6.0.1, ROOTED -> AOSP Extended, 7.1.2, ROOTED
Motorola Moto G6 Plus, ROM: Stock ROM 8.0 Oreo

fataLLik
Stálý androiďák
Reputace: 0

Re: Last.fm - realne vyuzitie?

Příspěvek od fataLLik » pon 18. dub 2011 17:13:59

Tak na last.fm muzes za 3$ mesicne poslouchat hudby kolik chces. Treba ja takle jedu uz 7 mesicu v skoro v kuse. Driv jsem stahoval mp3 ale ted si tam dam skupinu nebo zanr a jede mi to celej den.

Autor tohoto vlákna
slamka
Androiďák!
Reputace: 7

Re: Last.fm - realne vyuzitie?

Příspěvek od slamka » pon 18. dub 2011 18:06:02

Ahaaa, prave som o tom cital, 3e mesacne a pocuvas. Prave v uvedenych USA, UK a GER je to free..
Btw., aka je tam kvalita prenosu a kolko dat to dokaze scucnut?

Pre zaciatok si budem budovat vlastnu databazu a casom snad mozno... Hlavne ked O2 spusti 3G siet (jun 2011??). :lol:
HTC Desire, CM7.2.0.1
LG Google Nexus 4, ROM: Stock 5.1.1 ROOTED

Lenovo VIBE P1 P1a42, ROM: Stock 5.1.1, ROOTED -> Stock 6.0.1, ROOTED -> AOSP Extended, 7.1.2, ROOTED
Motorola Moto G6 Plus, ROM: Stock ROM 8.0 Oreo

Odpovědět

Zpět na „Pokec“