PokecMobil vs Tablet

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

hoolifan
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: htc desire z
Tablet: Samsung Galaxy S wifi 5.0 (mid)

Re: Mobil vs Tablet

Příspěvek od hoolifan » pon 10. říj 2011 15:10:55

Desire Z se da ve volnem prodeji sehnat do 7tisic. Ja ho kupoval v lednu a to se ceny pohybovaly nekde u 13tisic, ale nelituju toho. Je to super telefon, ikdyz pri updatu na 2.3.3 se vyskytly nejake chyby s padanim sense, ale to jde vyresit jinym launcherem. S wifi pripojenim problemy nemam.

Taky resim otazku mobil/tablet. Chci si koupit druhe zarizeni ktere budu provozovat jako multimedialni centrum. Chci aby to melo hdmi konektor, zvladalo to prehravat filmy (nepotrebuju hd ani full hd na to jsou jine zarizeni) chci aby to umelo cist, upravovat office soubory a zvladalo to usb host. Rozhoduju se mezi archosem (nevim jestli 7palec nebo 10 palec, ale urcite 2.2 android) a xperii neo obe zarijzeni se ted cenove pohybuji nekde do 7 tisic..

BeNiSh
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: lenovo IdeaPhone S750
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BeNiSh » stř 12. říj 2011 15:39:18

taky sem mezi tablety nemel duvod vybirat. stejne jako mnozi ostatni sem v takovym zarizeni nevidel zadny vyuziti krome prohlizeni webu z postele a vyuziti jako digitalniho ramecku. a za ty penize holy nesmysl.

....dokud se neobjevil Lenovo ThinkPad Tablet

Obrázek

takovy zarizeni by uz mohlo z velky casti nahradit laptop/netbook (pro kterej osobne taky nemam vyuziti). vyhody si bere z obojiho. je to takovej slusnej kompromis.

Lukas3k píše:tak sice nacpu noťas(+adaptér-pavilion prd vydrží :D) do školní tašky (přes rameno) ale poté se tam sotva vejde pití a "potřebné blbosti" (sluchátka, klíče, ipod, peněženka atd.)
je nejakej rozumnej duvod proc, kdyz vlastnim android telefon, u sebe nosit iPod? :o
[ Mcz & T-M ] :: lenovo IdeaPhone S750 andreaROM-160130 @ 4.2.2 :: Verbatim 8GB μSDHC (c10)

LaserD@nce
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC Evo 3D

Příspěvek od LaserD@nce » čtv 13. říj 2011 9:24:53

Tak jsem asi jediný obhájce tabletu v tomto threadu :D .

Doteď jsem používal androida na telefonu - Wildfire. Ano, uznávám, je to malé a pomalé, ale pro moji práci mi to stačilo - prakticky jen agenda widget, synchronizace kalendáře, sem tam v nouzi web, o otevírání dokumentů jsem si mohl nechat jen zdát (pomalé a malé rozlišení).

Pořídil jsem si Galaxy Tab. Milion rozfrcaných Post-it papírků po stole a notebooku jsem sloučil do jednoho elektronického "poznámkového bloku" (=galaxy tab), vše se mi prokopírovává hezky online, dokumenty mám v google docs a vzhledem k tomu, že trávím denně cca 2h v MHD, mailovou agendu zvládám v autobuse, stejně jako třeba vyřízení objednávek z mého eshopu, atp., pak mrknu na simpsny nebo červeného trpaslíka v pohodě před spaním v posteli, a můj 17" noťas mě alespoň nehřeje do kulek.

Pro mě je tablet úžasná věc, díky které se nejspíš Wildfira zbavím, protože je nadbytečný, a pořídím si nějaký blb-foun, který vydrží déle jak 3 dny nabitý :).

Ale abych nebyl stále jen euforicky "pro", tak vidím samozřejmě i negativa - například poslouchání MP3 z galaxyho není moc komfortní, nedejbože když máte v ruce ještě např. batoh a někdo vám v tu chvíli zavolá :D
Tracky Mobile - aplikace pro sledování jakéhokoliv android telefonu. Včetně možnosti "stealth režimu", kdy to na telefonu není zjistitelné.

Tissier
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Sensation

Příspěvek od Tissier » pát 30. bře 2012 15:00:35

Píšete, že raději než tablet, raději notebook. Nemohu souhlasit. Můj tablet plně notebook nahradil, je mnohem skladnější, a hlavně, má úplně jinou výdrž baterií.

Madman
Androiďák!
Reputace: -1
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy NOTE II
Tablet: Nexus 7

Příspěvek od Madman » pát 30. bře 2012 20:28:17

Jde o to, co od notebooku chceš :)
Xiaomi Mi MAX Prime

Egon
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4 Global

Příspěvek od Egon » sob 31. bře 2012 15:46:00

jo, až budou "tablety" s dual boot android / win, pak nebudu potřebovat noťas ...

Enemy
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Sencor Element P500 White Smartphone

Příspěvek od Enemy » čtv 26. pro 2013 20:45:15

Hej já mám mobil Sencor Element P500 white smartphone za 6K ale má 5 palců 4 jádrový procesor a 4.1.2. android atd. je to dobrý mobil a ani Tablet jako třeba v hraní hej se mu nevyrovná
;)

LivArt
Terminátor
Reputace: 258
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4

Příspěvek od LivArt » čtv 26. pro 2013 20:49:50

Tablet za 6k se mu nevyrovná, tablet za 6k mu natrhne víšco...
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

Mirda86
Moderátor
Reputace: 280
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Příspěvek od Mirda86 » čtv 26. pro 2013 21:28:38

Ano.Ty 4 jadra cortex A5 a adreno 203 v Sencoru jsou opravdu bomba.I tablet za 3-4 litry je vykonejsi.Hej...Enemy je zrejme znalec...

kikrmachr96
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson Xperia Ray

Příspěvek od kikrmachr96 » pát 27. pro 2013 18:29:34

Za mě určitě mobil. Tablet má akorát větší displey a ve většině případech i na prd foťák navíc s telefonem můžu volat a kdo si nemůže vybrat tak phablet např. galaxy note 3 mě zaujal.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“