PokecRegistrace google account

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Kartonpiva
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Buzz

Registrace google account

Příspěvek od Kartonpiva » sob 16. črc 2011 16:30:40

Zdravím, chtěl jsem si založit nový google account (gmail), ale při dokončení registrace to chce po mě ověření přes sms/telefonát (zdarma), chci se zeptat, to je něco nového? Když jsem si před rokem vytvářel účet, tak to šlo i bez toho, to samé ve škole před pár měsíci. Nechci si kvůli tomuhle vázat telefon na gmail, ani ho nechci být v nějaké google databázi.

lukasv
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: ZTE Blade
Kontaktovat uživatele:

Re: Registrace google account

Příspěvek od lukasv » sob 16. črc 2011 17:14:10

Je to kvuli bezpečnosti a i hromadnému tvoření učtů. Na pc kde nebyl ješte vytvořen google učet tak to tam není (jinak ten telefon tak to ti zavola jen robot a nadiktuje tuším 5 místný číslo který tam zadáš, hovor je zdarma ikdyž je to USA hovor:) )...jinak to slouží když ztratíš heslo tak ti k tomu pomuže právě ten telefon... Důvěřuj googlu, jinak pokud máš Android tak už dávno tve číslo v Google databazi je, a nejdento i mapu kde ses pohyboval za poslední týdny :D Ostatně to stejný je i u iOS...
Píšu na magazínu o bydlení Bevedo magazín a na portále Atlaso.cz si rád pokecám na diskusním fóru.

Autor tohoto vlákna
Kartonpiva
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Buzz

Re: Registrace google account

Příspěvek od Kartonpiva » sob 16. črc 2011 18:07:05

Uloží se ten mobil rovnou do účtu pro případnou obnovu nebo ne? No jen jestli to slouží opravdu jen pro ověření kvůli robotům, nebo se to někde ukládá.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“