1. jak dlouho vydrží baterie, čím ji pomoc aby vyržela co nejdýl (jas mám na min.)
2. FB v mobilu - ten ukazuje jen statuky a já je můžu komentovat ale svůj status už asi nenapíši co? jaky FB popřípadě stáhnout aby se nejvíce podobal tomu na PC myslím abych mohl i chatovat atd.
3. chci si s Samsung APPS stahnout jakoukoliv HD hru NOVA, GOLG atd ale pokažde mi píše když dám stáhnout tohle Stažení se nezdařilo. Aplikace není optimalizována pro zařízení 8002
co říkáte na toto pouzdro? http://mb-shop.cz/pouzdra30/belkin-koze ... ?ItemIdx=0 jinak nemá mít displej nejakou vrstvu proti zapatlavání jak popřípadě čistit displej od otisků.
jestě jednu otázku mám proc se mi v emailové schránce v mobilu nezobrazuje nový email ted sem si zkoušel poslat email sám sobě a na počitači doručen na mobilu ne
