PokecPrvy slovensky specializovany eshop na tablety - diskusia

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
TabletStore
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Nexus
Twitter: Tablet_SK
Tablet: Každú chvíľu iný
Kontaktovat uživatele:

Prvy slovensky specializovany eshop na tablety - diskusia

Příspěvek od TabletStore » pon 18. črc 2011 12:54:47

Zdravim Vas, dostal som sa sem zo slovenskej stranky MojAndroid.sk, tak snad sa tu najdu aj slovaci, ktorych by to zaujimalo. Pred par dnami som dostal napad realizovat stranky+eshop, ktory bude zamerany vylucne na tablety, a kedze dost tabletov fici aj na tomto systeme, preto som sa obratil sem.

Nejdem si tu robit reklamu, chcem s vami len podiskutovat na tuto temu, e-shop uz postupne vytvaram a vsetko to chcem spustit do konca tohto mesiaca. Moja myslienka je nasledovna: vytvorit specializovany web, kde zaujemca o tablet najde vsetky potrebne informacie, kde si bude moct vybrat, nakupit, ale sa zaroven aj dozvie vsetky novinky zo sveta tabletov tj. novy software, chystane modely, recenzie na predavane produkty atd., nechcem jednoducho spravit len e-shop - tych je myslim uz dost. V tejto suvislosti by som mozno velmi rad chcel spolupracovat so zopar nadsencami a uvadzat clanky z mojandroid.sk - samozrejme s uvedenim zdroja a autora, no a autorom by som potom vedel za odmenu zohnat nejaky ten tablet, ci prislusenstvo k tabletu so zlavou. V sucasnosti je to vsak este len v plienkach, mam uz vyhliadnutych distributurov a zaoberam sa tiez vyberom a moznostami dorucovania.

Tak pani, co si o tom myslite? Nebude to samozrejme len o androide, chcem pokryt cely segment tabletov so vsetkym co k tomu patri, ale android sa stale viac rozsiruje (a ja sam mu v tomto velmi fandim) takze nemozem ho samozrejme opomenut. :)

:arrow: http://www.tabletstore.sk - najširšia online ponuka tablet pc :)

Odpovědět

Zpět na „Pokec“