PokecNejlevnější internet v mobilu, bez dalších poplatků

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

VeruSKa
Robot
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia E Dual
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlevnější internet v mobilu, bez dalších poplatků

Příspěvek od VeruSKa » pon 20. črc 2009 15:11:29

tak to s tím zvýhodněným internetem - že je pouze k jejich "dotovaným" telefonům, je podle mě taky samozřejmost...v mém odkazu výše G1 u zvýhodnění internetu uvedená není...vy jste ji někde našli...ale zůstává, že v tom mají BORDEL :lol:

T-mobileG1 White; RooT umřel, ať žije Sony Xperia E Dual Champagne
Je to malé, zelené a strašně nebezpečné. Co to je? Žabička s rootovskými právy ;o)

Yamanouchi
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yamanouchi » pon 20. črc 2009 16:30:43

Jaros.mil
Taky jsem to nemyslel jinak, ale je to prostě nevýhoda, pokud chci koupit jiný model než je v jejich nabídce. U Vodafone je to jinak, koupím si mobil jinde, přijdu k nim, zažádám o jejich promo tarif a dostanu ho bez řečí a levněji. Až si koupím nový mobil, vím, že u T-Mobile nezůstanu, nemá mi co nabídnout na rozdíl od 2 operátorů.
Miluji a žeru Jablíčka.
HTC Desire + 8GB

Jaros.mil
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Dell Streak
Twitter: Jarosmil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaros.mil » pon 20. črc 2009 17:17:07

Já zas u TM zůstanu protože mi příjde že mi právěže má hodně co nabídnout. Nejde jen o internet, volání, sms.... Nemyslím si že bych volal za draho, internet nemám také drahý nepřijde mi že by byl nekvalitní. Oskarův internet, který jsem zažil je prostě katastrofa když ho porovnám s tím co mám já a to že za něj platím dvakrát tolik? To je cena vyvážená kvalitou. Standardní sumu bych za něj asi neplatil ale tuhle mám na dost dlouho abych s ní byl spokojen. A k tomu zbytku sedí mi TM jako celek, jeho věrnostní politika, jeho komunikace se zákazníkem, systém prodeje, Neposuzuji operátora jako čísla na papíře ale jako celek služeb počínajících prodejem konče údržbou a funkcionalitou. A v tomto je TM jednička a nikdo na českém trhu služeb tohoto rozsahu se k němu ani neblíží.
.:. Dell Streak .:. T-mobile .:.

opa.key
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S
Twitter: opakey
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od opa.key » pon 20. črc 2009 17:49:04

Ja mam net od TMO internet+, kdyz sem si ho aktivoval tak mi poslali sms ze mi davaji zvyhodneni internet+ za 50% ceny na jeden rok... no ale kde to zvyhodneni je? platim za net celou castkou, volam operatorum, kazdej rika ze ho mam a nebudu ted platit nic, ze byla chyba, dalsi ze na to nemam narok pac to bylo zvyhodneni pouze na koupi G1 a aktivaci k telefonu, jenze ja kupoval telefon pres otce na novou smlouvu... me konci az v zari. Takze nevim jak to mam a nikdo mi neni schopnej rict jak to teda, stalo se mi asi 2x ze sem za net platil nejakej 450kc nebo kolik to je a nekdy zase plnou palbu 900,- a kdyz mluvim s 10 lidma od TMO tak mam 10 moznosti cim to je a nakonec mi operator rekl ze to je divny a dava to k prosetreni, ze mozna budu muset doplatit penize za to kdyz mi prislo vyuctovani za net jenom 50%... to me pos....

Autor tohoto vlákna
Wexter
Droid
Typ mobilu / ROM: Vždycky nějaký nový
Twitter: tomasocadly
Tablet: iPad :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wexter » pon 20. črc 2009 18:47:46

Jka to tobě může chtít prachy, když ti přišla smska že máš slevu 50% ? chybu udělali oni už že ti smsku poslali a už i to, že tě nechali zaplatit jen 50%, to bude platit ten kdo to zavinil ... a myslím, že ty rozhodně ne. Operátor pěknej kretén :-D Hlavně nemaž ty smsky o té slevě... máš důkaz .... u soudu na tom ještě vyděláš balík :-D

opa.key
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S
Twitter: opakey
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od opa.key » pon 20. črc 2009 19:07:37

jo smsku mam porad ulozenou, sic k soudu to nedojde, ale hnedle jak bude cas tak jdu do tmo to vyresit

Jaros.mil
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Dell Streak
Twitter: Jarosmil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaros.mil » čtv 23. črc 2009 10:39:32

opa.key píše:Ja mam net od TMO internet+, kdyz sem si ho aktivoval tak mi poslali sms ze mi davaji zvyhodneni internet+ za 50% ceny na jeden rok... no ale kde to zvyhodneni je? platim za net celou castkou, volam operatorum, kazdej rika ze ho mam a nebudu ted platit nic, ze byla chyba, dalsi ze na to nemam narok pac to bylo zvyhodneni pouze na koupi G1 a aktivaci k telefonu, jenze ja kupoval telefon pres otce na novou smlouvu... me konci az v zari. Takze nevim jak to mam a nikdo mi neni schopnej rict jak to teda, stalo se mi asi 2x ze sem za net platil nejakej 450kc nebo kolik to je a nekdy zase plnou palbu 900,- a kdyz mluvim s 10 lidma od TMO tak mam 10 moznosti cim to je a nakonec mi operator rekl ze to je divny a dava to k prosetreni, ze mozna budu muset doplatit penize za to kdyz mi prislo vyuctovani za net jenom 50%... to me pos....
Nebudeš platit nic TM nerad žebrá a doplácí..... Ale na tu slevu nárok nemáš, na ni má leda tatík protože k jeho smlouvě to bylo koupený .... tenhle problém jsme tu už taky řešili
.:. Dell Streak .:. T-mobile .:.

herm
Stálý androiďák

Příspěvek od herm » čtv 27. srp 2009 9:38:55

Moje zkušenost:
- využil jsem od Vodafone Vánoční nabídku na Internet v mobilu za těch 177, zkušenost taková, že jsem se za toho půl roku měsíčně nikdy nedostal přes 30MB dat (browsing přes Operu Mini, nějaký to ICQ hlavně při cestách z práce a do práce (autobus), kromě víkendů denní použití)
- teď mám necelejch 14 dní Hero a zkusil jsem to s tímhle tarifem a těch 100MB mi vydrželo asi tak 11 dní, teď mám zpomalení podle podmínek tarifu (chodily SMSky - "Vyčerpal jste 75% datového limitu", "Vyčerpal jste 90% datového limitu", "Dosáhl jste datového limitu, bude vám dočasně snížena rychlost"), během toho "zahřívacího" období jsem stáhl pár aplikací z Marketu, něco toho browsování, synchronizace firemního Exchange, soukromýho Google mailu
- samozřejmě používám možnost připojení na WiFi, když je to možný (doma, práce)
- zkušenost je po snížení rychlosti taková, že ty sychronizace pošty fungujou taky, což je pro mě důležitý, takže pokud mám přístup k WiFi, tak je tenhle "mini" datovej tarif použitelnej
HTC Hero, ROM = Cronos Droid, SenseHERO

Odpovědět

Zpět na „Pokec“