PokecRoot, má cenu ?

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
far4all
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Nexus S
Twitter: far4all
Kontaktovat uživatele:

Root, má cenu ?

Příspěvek od far4all » ned 24. črc 2011 12:24:13

Mám Nexus S a chtěl bych si udělat ROOT + Hodit tam nějakou stabilní ROMku a tak se ptám má to cenu jako jestli to pak je lepší než s originální a tak. Na XDA jsem četl že po ROOTu jde upravit zvuk natáčení videa a že už to je pak ok a další vylepšení . mohl by mi někdo zkušenější poradit ?? :)

Nexus S 2.3.4 + New Android Market

Krokodyl
Droid
Reputace: 5
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Tablet: Samsung T535 GALAXY Tab4 10.1
Kontaktovat uživatele:

Re: Root, má cenu ?

Příspěvek od Krokodyl » ned 24. črc 2011 17:13:21

Zda root si musíš rozhodnout sám. Má to plno výhod - úpravy systému (třeba ten zvuk kamery, odstranění nepoužívaných sysstémových aplikací ....), možnost použití aplikací které root vyžadují (full záloha systému, grabování obrazovky ....) to jen tak pro příklad.
zálohovat ZálohovaT ZÁLOHOVAT

Autor tohoto vlákna
far4all
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od far4all » úte 26. črc 2011 11:30:58

No prave vyzsi. Vykon pri mensi frekvenci. Ale proste chtel bych slyset jak na tom jsou ostatni a tak popripade jestli by mi stim radsi nekdo nepomohl.

Takže bych opravil to natáčení , Prý by šlo dosáhnout až 720p :)
Vyžší výdrž , Optimalizovaný kemrel a nižší frekvencí .

a další :)

Prosím máte někdo zkušenosti ?? Popřípadě mohl by mi někdo doporučit nějaký kemrel a ROMku :D

roxtedy
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Nexus S i9023

Příspěvek od roxtedy » úte 26. črc 2011 14:24:34

já jsem zásadně proti rootu. Měl xy romek ani jedna nebyla bez bugu. Root většinou dělají lidé,kteří jsou nespokojeni s podporou svých tel. což se tobě stát nemůže! Došlo to tak daleko,že jsem flashoval, každý týden, protože každý týden vylítlla romka, která opravovala xy bugů. Pak jsem objevil cyanogenmod a ten byl celkem stabilní. Jenže jsem měl N1 a pro ten se v CM objevil neodstanitelný bug(call wonkie) a tel. šel z domu. U tohoto tel. to pochopím jedině, že by jsi byl počítačový blézen a flashování by tě bavilo. Dalším důvodem by mohlo být použití jineho kernelu y zvýšení taktu procesu,což může být na ukor stability a vydrže baterie.

Nemá to smysl...
PS: to je muj nazor nikomu ho necpu..
Nexus 4, original JB 4.2 ROM, PowerAMP, Koss Porta Pro :)

richiis
Nové Androidě

Příspěvek od richiis » stř 27. črc 2011 11:50:02

Za mě root má cenu pro starší mobily ( Desire ) které nemájí dostatečnou paměť na apk.
Jinak pro obyč uživatele to opravdu nemá cenu.
Pamatuji si jak sem se namordoval se svojí G1 než sem tam dostal root práva... :D :D :D
seděl sem u toho asi 5 hodin v kuse. bylo to pro mě opravdu peklo, ale díky tomu sem se naučil hodně s Androidem a dodnes nato rád vzpomínám jak sem trnul když sem čekal na první spuštění romky z Hero... :geek:
Nyní vlastním Desire, u kterého jsem měl root, ale po opětovném ohlášení updatu na 2.3 sem před pár dny udělal unroot a teď jen čekám! :P
Jinak můj názor zda ROOT: na 100% ano, nedokážu si představit ho v telefonu nemít a každou chvíli nezkoušet něco novýho, a do nekonečna ladit a ladit a ladit ;)
Podle mě záleží jaký si uživatel telefonu, pokud jen brouzdáš na netu, fotíš, přehráváš a nic víc okolo Androidu Tě nebere a nezajímá tak na root se vyprdni, páč Ti ve finále nic zásadního nepřinese, kromě problémů :-D :-D
G1 white - ROOT custom recovery a ROMky všeho druhu
Iphone 3G white 16GB - telefon co mi vůbec nesedl :-)
HTC DESIRE white - současnot a zatím spokojenost

Autor tohoto vlákna
far4all
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od far4all » stř 27. črc 2011 19:57:41

No :) rád bychvse v tom povrtal a nahradil systémové aplikace a taky bych chtěl. vyladit natáčení, batery bug, podtaktovaní. a další a při nejhorším. se dá vratit všechno zpět ne? jinak někdo kdo má root? :)

Odpovědět

Zpět na „Pokec“