PokecSamsung Galaxy S II vs. iPhone 4

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
domy007
Nové Androidě
Reputace: 0

Samsung Galaxy S II vs. iPhone 4

Příspěvek od domy007 » stř 10. srp 2011 10:09:20

Ahoj všichni tady na foru.
Stala se mi nepříjemná věc, ukradli mi ve vietnamském hlavním městě můj iPhone 4 a řeším nový telefon.
Vzhledem k tomu, že za chvíli vyjde iPhone 5, tak je naprostý nesmysl si kupovat nový iPhone. S Windows Mobile jsem skončil po měsíčním používání HTC HD2 a se Symbianem po týdnu s Nokii N97 a na konec jsem se vždycky dostal k iPhonu, který používám už přes tři roky.
S Androidem jsem se setkal jen velmi málo, bratr má HTC Tattoo a pak jsem občas zašel někam do prodejny. Android mě nikdy nezaujal, až teď, když vidím běžet nové reklamy na Galaxy a přečetl jsem si pár jeho recenzí.
Jsem hračička a iPhone mě vlastně už omrzel, už to není jako za doby prvního iPhone. Strašně bych vás chtěl poprosit, aby jste mi tu popsali ty odlišnosti systému. Nemyslím otevřenost systému, ten pojem mi je vlastně k ničemu. Takže prosím nějak podrobněji.
Taky by mě zajímalo, co si koupit za zařizení. Libí se mi Galaxy, ale jaké máte zkušenosti? Není lepší telefon?
Díky všem.
Naposledy upravil(a) domy007 dne čtv 11. srp 2011 0:59:12, celkem upraveno 1 x.

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 43
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Re: Samsung Galaxy S II vs. iPhone 4

Příspěvek od ramon.dexter » stř 10. srp 2011 10:33:50

Otevřenost systému je právě to, čím se android odlišuje od iOS. Nebaví tě sms aplikace? Vyber si z přehršle alternativních. Stejně tak foťák, aplikace na kontakty, IM, browsery, mapy, a prakticky všechno co v telefonu je, včetně domovský aplikace. Nikdo ti nic nevnucuje a je na tobě, co s tím telefonem uděláš.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

Autor tohoto vlákna
domy007
Nové Androidě

Příspěvek od domy007 » stř 10. srp 2011 10:38:40

Jo, fajn, tak to je dalsi plus pro Android.
Ted ale k tomu telefonu, vyplati se jit do Samsungu nebo to nema smysl?

ChaoSS
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S GT-I9000
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ChaoSS » stř 10. srp 2011 12:42:01

No za me jednoznacne jo :-P Iphona sem mel uplne hovadina nejde s tim nic delat jen hry ty sou super xD
! Samsung Galaxy S ! WAREZ NEPODPORUJEM ! Poradím ti se vším co budu vědět !

Autor tohoto vlákna
domy007
Nové Androidě

Příspěvek od domy007 » stř 10. srp 2011 14:48:44

iPhone není hovadina, ale věc na hraní. Je to tichý komorník, který to udělá za vás. To je něco jako BMW a Bentley. Člověk si v BMW nastaví i kolikrát má zablikat blinkr při klepnutí do páčky. Android mi přijde taky hodně o nastavování. A Betley je komorník, stejně jako iOS.
Jen se bojím toho, že mě Android omrzí, jako HTC HD2. Rád si vše udělám podle sebe.
Nemyslel jsem teď Samsung vs. iPhone, spíš mi jde o to, jestli v říši Androidu existuje něco lepšího nebo tak něco.

bosna4321

Příspěvek od bosna4321 » stř 10. srp 2011 19:15:30

v říši androidu zaslíbené je pro každého uživatele lepší něco jiného, ale řeknu ti to takhle:
SGS II je v současnosti nejlepší zařízení bereš-li v potaz HW a originální systém. Zas nadruhou stranu, už to není takový adrenalin. Popravdě i9100 mi připadá jak Iphone s dokonalýma vlastnostma aOS. Ale že by ses v něm musel nějak vrtat? To ne, vše funguje už na stock rom. Navíc má větší (a věř, že to je +) a možná i technologií lepší displej.
ramon.dexter píše:Nebaví tě sms aplikace? Vyber si z přehršle alternativních.
Hehe, nebaví, pěkně řečeno :D

DoMiNo
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Tablet: Nexus 7 II, 16 gb wi-fi
Rom: Android 6.0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DoMiNo » stř 10. srp 2011 19:26:50

To hezky přirovnání a trefny,že iPhone je jako Bentley a Android telefony jako BMW:)a o tom to asi je,že s Bentelym(iphone)se lidí rádi ukazujou a strhavaj na sebe pozornost jen když je viden,kdežto BMW(Android)de pořádně podojit a vytáhnout z něj co to jen de:DAle v současnosti je sgs2 aspoň pro mě hezčí než všechny iphony a výkonem někde jinde..a to sem hTCkar:)

@telefon    
Sony CMD J6, Sony Ericsson k500i, Nokia N73 ME, Nokia N95 8gb, hTC Desire HD, Galaxy Nexus, Xiaomi Mi2S, Nexus 5

Autor tohoto vlákna
domy007
Nové Androidě

Příspěvek od domy007 » čtv 11. srp 2011 0:58:42

Já jsem hračička, takže si rád hraju, nepotřebuju už toho tichého komorníka.
Galaxy se mi taky líbi, je pěkně udělaný a prostě super. A myslím, že po tom, co jsem viděl, kolik je na Marketu už aplikací, mě ani nemůže zklamat softwarová vybavenost.
Trochu mě ještě zaujalo HTC EVO 3D, ale nevím, jestli to 3D není blbost. Hlavně je to první telefon s tím, takže to bude obsahovat spoustu chyb, než se to dovede k dokonalosti.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“