Pokecco nesnasim na svy motorole milestone

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Autor tohoto vlákna
BeNiSh
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: lenovo IdeaPhone S750
Kontaktovat uživatele:

co nesnasim na svy motorole milestone

Příspěvek od BeNiSh » ned 14. srp 2011 9:35:42

jelikoz sem byl dotazan, proc nesnasim svoji Motorolu Milestone, tak sem se rozhod, ze zalozim na tohle tema vlastni vlakno pro vsechny, ktery jejich telefon vytaci a dela jim z pouzivani peklo a chtej si nekde poplakat a postezovat si... zkratka pro frustraty jako sem ja 8-) takze smele tu na ni plivejte, hante ji zplnahrdla a pripadne odradte vsechny eventuelni zajemce od tohohle kramu pos***##@$$#$%#& .... chvala se tu zkratka nenosi :twisted:

ObrázekObrázek
TEUSE píše:
BeNiSh píše:!! ROZSEKAT, ZAPALIT A POCHCAT - ***** UZ NIKDY VICE !!
Lol smím se zeptat proč máš tak rád motorolu? :)
ahoj, jmenuju se Ruda a sem zavisly .... a vlastnim MM1 1.5 roku a vadi mi na nem hlavne nasledujici:
  • seka se, vytuhava, kdyz na neco kliknu casto na to nereaguje - je opozdenej a pomalej. nejlepsi je, ze se to stava az kdyz ho clovek fakt potrebuje! dokud to jen tak testuju doma, tak to jakztakz bezi, ale jakmile chci telefon pouzit nekde v terenu, zakon schvalnosti spolehlive zafunguje a dana funkcionalita je out of order!
    priklad z praxe #1: jdu po ulici, neco chci vyfotit, odemknu tel., cerna obrazovka, pak prvni vterinu se zobrazuje prazdna plocha, po dvou vterinach naskacou ikony (mnohdy naskocej az kdyz posoupnu plochu tam a zpet). VYBORNE, po trech vterinach muzu konecne pokracovat! zmacknu tlacitko fotaku a cekam 3-5s nez naskoci velectena aplikace na foceni. jupi tentokrat nabehla, ted jeste pockam, nez tam donaskacou ikonky, protoze zrovna chci vypnout blesk. az naskoci hura - focenim, kdy sem jeste nic nevyfotil sem zatim stravil 10vterin - no jedeme na to. vyfotim fotku pochybny kvality, mam nastavenej 2s nahled, takze 2vteriny cekam az budu moct fotit dal.... cekam cekam.. aha.. fotka na me cuci 5vterin, 10 vterin.... no usoudim, ze je asi neco "vyjimecne" spatne a prosirave mackam zpet. vibracni feedback nikde, aha tlacitko zpet ani home nereaguje, telefon je opravdu zatuhlej. mam dve moznosti, stat tam jak picus treba jeste 5 min, abych zjistil, ze se tel z tohohle neprobere a pak telefon natvrdo restartuju a nebo z nej tu posranou baterku vytahnu hned a budu 5min cekat, nez ten kripl nabootuje. praxi oslehany volim variantu 2!. az nastartuju, tak spoustim aplikaci fotak znovu a vysse zminenejma prijemnostma si prochazim takrka znova. a co zjistuju? posledni vyfocena fotka neni ta pred peti minutama, ale jina... starsi. ano, ta fotka, u ktery to zamrzlo, se neulozila. fotim tedy znovu a hura tentokrat to vypada, ze uz to reaguje jak ma. fotim jak zbesilej a snazim si nalhat, ze to byla proste jenom nejaka vyjimecna situace a ze magicky restart zase vsechno spasil. :roll:
  • pred pouzitim kazdy druhy funkcionality ona funkce nefunguje a pomuze az zdlouhavy restart!
    priklad z praxe #2: po vyfoceni fotky, ktera me stala neumerne casu, si reknu, ze kam ze to jdu. kudy je to k cili nejkratsi cestou, dalo by se to touhle ulici zkratit? nevim, nejsem zdejsi, ale sem v 21. stoleti, mam prece GOOGLE MAPY! internet tu mam H, to pujde rychle, zapinam googlacky mapy, vyskoci na me hledaci pole a mrizka plna informativne hodnotnych bilych ctverecku. cekam .... cekam .... cekam... "asi ten super mobilni net vod outúú nebude tak rychlej, jak slibujou v tech reklamach... sou to jen reklamy, NO ZNATE TO!" honi se mi hlavou. zkousim se posunout po mape a ejhle, mapy zatuhly a tak i telefon. vyndavam baterku a dopravam mu laskyplny reboot! dnes teprve podruhe... no proc ne. po restartu zpravidla vse jede jak ma, ale stalo me to zase tech 5 minut zkurvenyho restartovani.
  • kdyz uz mapy/navigace bezi tak cinnost GPS cinskej klenot uplne rozpali
    priklad z praxe #3: spusteni map probehlo, posunovani po mape taky jde i kdyz dlazdice se teprve nacitaj, moje poloha, minuta cekani a nic, "poloha neni dostupna" rika mi. mackam home, doklikam se do spravy aplikaci a vynucuju si ukonceni map. postup opakuju a ... opet aplikace vytuhla. nastvane vrazim telefon do kapsy, nebudu se v tom prece porad hrabat jak student v pochve a jdu trasou dle puvodniho planu. za chvili v mych gentlemanskych partiich zacinam pocitovat neprijemny teplo. kurva zkurvena hreje protoze obzivla aplikace map pracuje uz nejakou chvili s GPS modulem a telefon pak topi jak pica po tahu! aplikaci vypinam a rezignuju na pouzivani telefonu. na tohle proste nemam nervy!
  • baterka toho moc nevydrzi - (nejen) predchozi uzasny zazitky zpusobujou krome moji zvyseny nenavisti k telefonu taky zvysenej odber energie, takze prestoze sem teprva pul hodiny bez nabijecky, baterka uz je na nejakejch 60ti procentech a prakticky sem telefon k nicemu nevyuzil.
  • neprichazej SMS prestoze posilaci maj dorucenku, ze mi zprava dorazila. naivne verim, ze se jedna o chybu v moji konkretni verzi CyanogenModu a doufam, ze nejaky nadsenec chybu v podomacku bastlenym systemu objevi a problem se tak vyresi. kdyz se TADY dozvidam, ze to dela i oficialni FW, prohlubuju svoji nenavist k diletantum z Motoroly, ktery diky rezignaci (proste nas maj u pice) na poradnou softwarovou podporu, nechaj ladem vcelku slusnej HW, kterym motorola milestone rozhodne je.
  • neexistujici podpora od vyrobce - kdejakej chytrolin ze servisu vam rekne "no jo, kdyz to je vsechno tim, ze pouzivas ten CigánogenMód a ne ofiko FW". no jo, ale kdyz picusove z motoroly vydaj 2.2 pozdejc, nez google uvolni 2.3, prestoze emerickej Droid 2.2 mel uz v lete 2010. do letosniho vydani 2.2 bych rok mel telefon na ofic 2.1, ve kterym byl problem s nebudicim budikem, diky kterymu sem jednou dorazil pozde do prace. ke vsemu je jejich vrcholny velevytvor takova sracka, ze to beha hrozne pomalu a telefonu se stejnak stavaj podobny chyby - taky napr. vytuhne kdyz vam nekdo vola a telefon zvoni, displej je cernej a clovek nema jak prijmout hovor, ofic 2.2 sem mel 1 den. proc bych v takovym stavu nedal prednost FW, kterej sice bastli jeden ceskej nadsenec, ale je to jedina moznost mit telefon alespon castecne pouzitelnej, tak jak by byt mel!?!? vsechna cest nadlabakovi, protoze dokonce i oficialni tvurci CMka na milestone hodily analni produkt.
kdyz si tohle vsechno porovnam s vedle lezici Nokii 8110, ktera je sice stara 14let a nema ani hodiny s budikem, ale od startu do prvniho zavolani ji to trva 6s, kdyz stisknete tlacitko, tak to udela to, pro co bylo tlacitko predurceno, baterka vydrzela skoro 2 tydny (protoze lezela dlouho ladem, ted jen 2 dny) a nikdy se vam nestalo, ze neslo prijmout hovor, protoze vam displej nezobrazil tlacitko "PRIJMOUT", natoz aby vam nedorazila nejaka SMS, tak si tak rikam, jestli opravdu potrebuju takovej smartphone. uz nazev Milej-stoun me mel varovat! milej asi dokaze bejt, ale prevaznou dobu stravi v rezimu sutr (stone)! zanevrel sem na Motorolu a muj dalsi telefon Motorola nebude i kdybych si na vlastni kuzi overil, ze udelali opravdu nejlepsi telefon na svete. v soucasnosti stale pouzivam tuhle motoroli mrdku a kdyz nedopadne navrat k mejtrixfounu, tak zvazuju uprk k HTC Desire Z v blahe nadeji, ze budu telefon vic pouzivat, nez se v nem rejpat, jak baba v nose!

toho, kdo docet tuhle snuzku uplakanejch sracek az sem, uprimne lituju :ugeek: odmenou vam budiz video, kde je videt, jak skvely je zivot s androidem a rychlym internetem vod outúú (ja bych za celou dylku reklamy ani nenastartoval google mapy a von to tam sviha, jak bata cvicky - zrejme slusnej voddil)

jeste musim dodat, ze jsem uz 3 roky nadsenec do Android OS a porad u me plati, ze nad telefony s HW klavesnici proste neni a prave proto si dovolim tvrdit, ze moje kritika neni nijak zaujata spis naopak. Android OS stale povazuju za to nejlepsi na trhu a nadlabakuv CyanogenMod za tu nejlepsi ROM, co kdy pro MM1 byla! (zkousel uz sem asi vsechny)

!! ROZSEKAT, ZAPALIT A POCHCAT - ***** UZ NIKDY VICE !!
Naposledy upravil(a) BeNiSh dne úte 30. srp 2011 8:24:05, celkem upraveno 2 x.

[ Mcz & T-M ] :: lenovo IdeaPhone S750 andreaROM-160130 @ 4.2.2 :: Verbatim 8GB μSDHC (c10)

DODK
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Motorola Milestone
Twitter: @refJohny
Rom: CM7
Kontaktovat uživatele:

Re: co nesnasim na svy motorole milestone

Příspěvek od DODK » ned 14. srp 2011 12:48:47

Hezky ses vyjadril :lol:
- kup si Motorolu Droid 3 a mas vse vyresene :yes:

Jinac-uzenac:
- no ono nediv, se ze se ti seka mobil, mas proste nedostatek pameti=> ram, urcite bych te tipnul,
ze mas hodne kravinek na pozadi, zaply hry, widgety, systemove informace navic, atd..
- potom se nemuzes divit, ze se ti ani ten fotak nespusti, kdyz jen fotak spotrebuje 20-30MB z RAM
- plus nejake MB navic pri porizeni snimku, ale to absolutne nevim proc resis ?
Ty si, si snad ten mobil koupil kvuli fotoaparatu ? :D, jestli jo, lituju, vetsinou se na foceni pouzivaji Normalni digitaly...
- S google maps je to stejny 10-20MB RAM

GPS modul se u vetsiny zarizeni "rozpali" na max >50°C

Co se tyce tveho neprijmuti sms ? = jasny nedostatek pameti ;)

Ja sem si se svym milackem pohral 2.dny vkuse, vysledek = 50-70MB RAM volne pri startu, zadny problem, po nabehnuti celeho systemu min.>50 ++
- system tuner aplikace to vyresi + povypinat nepotrebne widgety (!)
Naposledy upravil(a) ramon.dexter dne ned 14. srp 2011 13:47:33, celkem upraveno 1 x.
Důvod: ztučnění se používá pouze pro zvýraznění části textu
Motorola Milestone s vlatními úpravami CyanogenMod 7 / ROOT / nandroid / OP. Recovery / 250-400-600-800-1000MHz

Autor tohoto vlákna
BeNiSh
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BeNiSh » ned 14. srp 2011 13:15:35

- nekoupim, pred rokem a pul sem vymlask 11litru za srot, u kteryho rok a pul cekam, az konecne nekdo vyda FW, se kterym se uz konecne da tel normalne pouzivat. to se doposud nestalo. Motorola vydala 2.2 ktery stoji za vyliz picu a dalsi alternativy sou produkty domaci tvorby na kolene a proto pak telefon dela, to co dela. od takovy firmy si opravdu nic dalsiho v planu kupovat nemam - akorat bych se zase rok mordoval s nejakym "to musis nastavit tohle, to musis tamto, pockej az vydaj apdejt voe" a pak dostal chytrackou prazdnou radu "kup si mileston 20 a mas to vyreseny"

- tipujes spatne. nainstalovanejch app mam v soucasnosti 34, z toho sou jen 3 hry (vsechny Angry ptaci, ty nic na pozadi nepoustej), widgetna plose mam jeden jedinej, zadny serepeticky nemam, hlavne kvuli tomu jak ten kram nefunguje. zadny informace, zadny teploty, zadny lajv pozadi apod sracky. vetsinou mam i pozadi jen cernou barvu, abych snizil veskerou narocnost. dotazem "jestli sem si koupil mobil kvuli fotoaparatu" se snazis naznacit, ze tuhle funkci nemam pouzivat, pokud chci telefon stastne pouzivat? pripomina mi to diletantstvi z Motoroly a ji podobnejm vohnoutskejm radilkum (servisy apod. internetovy radilci, co jim to vse "jako faka a nevi, co s tim jako ja hrozna lama delam, voe pyco")

- "max >50°C" tomuhle zapisu nerozumim. maximum je vetsi nez 50... hmm to sem se teda dozvedel. nicmene, mam externi GPSku a ta na to aby vycetla souradnice opravdu nemusi varit jako bukva z prazkyho homokladopruvodu ale predpokladam, ze tu mi taky poradis nepouzivat, prece sem si neporidil telefon kvuli GPSce, ze?

- na SMS sem zapnul "lock messaging app in memory" a od ty doby se mi to snad nestalo... no ale zas ta aplikace porad visi v pameti

- ja si s tim kriplem hraju rok a pul a porad to funguje podle modelu vyresim A, objevi se problem B, vyresim B, objevi se C, kdyz vyresis C, objevi se opet A.... no a v praxi to vypada, tak jak sem popsal vysse

jeste nejaky rady tam mas? :help:
[ Mcz & T-M ] :: lenovo IdeaPhone S750 andreaROM-160130 @ 4.2.2 :: Verbatim 8GB μSDHC (c10)

Sodan Tok
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Mobil

Příspěvek od Sodan Tok » ned 14. srp 2011 13:27:59

Milestone s neofiko ROM (a ještě 2.3) vážně není v surovém stavu ready na nějaké velké praktické používání. To si člověk musí doladit.

Případy, kdy zase něco nefunguje (hází to FC) znám moc dobře a štvou mě, ale není to chyba MM. Prakticky každou chvilku když jsem mobil potřeboval mi FCnul ADW Launcher EX. Foták mi funguje bezvadně. G maps prakticky vůbec (na origos ROM to jelo v poho, co jezdim na custom se musim před zapnutím map modlit)

Co se týče rychlosti tak mobil běží dost svižně krom vyjímečných aplikací, kde je chyba v nich (jako mapy)

Baterka... třeba momentálně mám baterku 58% a nabíjel jsem před jedním dnem a 4h z toho telefon běžel 60% času na wifi.

SMS mi chodí v pohodě, bude to chyba závislá na modelu, případně ojedinělá chyba SW.

SW od Motoroly je hroznej se zabugovaným kernelem (nadlabak se to snaží opravit a daří se) Rozhodně se vyplatí instaovat custom, ale 2.3 Android pro MM je pořád jenom hračka pro geeky než něco pro normální uživatele, které chtějí funkční telefon... Ale ano všechna čest nadlabakovi že se pustil do takové těžké práce vyvíjet OS pro telefons e zamčeným bootloaderem (ano to je ta věc, která blokuje CM7 vývojáře)

Každopádně nikdy nelituju že MM mám a jen tak ji z ruky nedám než se najde vhodná alternativa (krom MM3 ještě žádná nepřišla)

bloodmen
Nové Androidě

Příspěvek od bloodmen » ned 14. srp 2011 13:35:13

Mně MM 1 taky nehorázně štve. Ten nedostatek RAM je příšerný. Ale na druhou stranu je potřeba říct, že MM byla původně projektovaná pro 2.0. s předpokládaným update na 2.1. Na tom běžela v pohodě kromě nedostatku paměti na aplikace. Po přechodu na 2.2. či na CM 7 teprve nastalo peklo. Ten telefon na to zkrátka není staveněj. :no:

Takže se modleme, ať k nám brzy dorazí MM 3. Četl jsem, že je po ní nízká poptávka je otázka, zda vůbec vyrobí GSM verzi. :(

DODK
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DODK » ned 14. srp 2011 13:45:18

nevim, no jako co stim delas je tvoje vec, kazdopadne me slape v pohode, fotak, gps s navigonem, baterka.. paradicka
- absolutne si nestezuju

Ale i na jinech forech je to obdobna situace, kdy zakaznik dostane proste spatnej "vyrobek" s poskozenym HW
- krom toho, MM ma 256RAM, coz predpokladam vis.. z toho 50-60% bere system.

EDIT:
- chlapec s predeslim "titulkem" mam pravdu s 2.0 a naslednou rom 2.1...
- co se tyce motoroly 3.. je globalni, coz znamena GSM/CDMA modul :)
viZ:
[/b]
Naposledy upravil(a) ramon.dexter dne ned 14. srp 2011 13:47:04, celkem upraveno 1 x.
Důvod: ztučnění se používá pro zvýraznění části textu
Motorola Milestone s vlatními úpravami CyanogenMod 7 / ROOT / nandroid / OP. Recovery / 250-400-600-800-1000MHz

Autor tohoto vlákna
BeNiSh
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BeNiSh » ned 14. srp 2011 13:56:56

neverim, ze bych mel nejak HW vadnej kus, nic tomu moc nenasvedcuje, ale verim, ze kdybych dostal do ruky ty vase "jako fpohode" mobily, tak bych na nich shledal stejny problemy.... nekdo povazuje za normalni, ze se nektery veci spoustej tejden a pak si vubec nestezuje.... ale ja holt nemam ruzovy brejle a nestydim se priznat, ze MM1 je sracka extra union a nebudu vysledek diletantsky prace tim, ze chudacek neni udelanej pro 2.2 a vice.... 2.0 ani 2.1 na tom telefonu nebeha bez mnou popsanejch potizi... naopak sou jeste vetsi nez FW delanejma na koleni!

BTW >> ZDE << je printscreen myho novyho problemu. kdyz uz mam konecne FW, kterej moc nezadrhava a chyby hazi jen DSPmanager, tak zas v Music playeru si nemuzu prehrat MP podle alba, protoze co pisnicka, to album (na obr. OST Hangover a Mtrix) ... zvlastni, ze MP3ky (na obr. Andrew WK a OST Inception), ktery tam uz nahrany byly, tenhle potiz nemaj :ugeek: kurva, du pro kladivo! kdyz chce ladit, tak ho poladim!

DODK
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DODK » ned 14. srp 2011 14:09:22

Oooo boze, pane, pane.. :lol:
- to neni mozny...

Ja mam na poslouchani muziky mp3, Cowon, na foceni fotak Canon, na volani, psani zprav, navigaci => MM
- kdyz si chci neco poslechout, je to funkci, kdyz si chci neco vyfotit je to zcela funkci OKEY :!:
- ale ne ze bych jel autem, tramvaji, buse a musel poslouchat mobil.. na to mam jednu vec, ktera je k tomu uzpusobena, ikdyz MM ma 3,5mm jack tak ho tak hojne nevyuzivam, je to spise ozdoba :D

Vem to kladivo a rozbij to poradne, at se nemusis trapit :D, pak stejne vyhodis nakejch 6-7.. do neceho a po naky dobe, te to taky bude srat :lol:

Ber v potaz, ze se doba rapidne meni a s ni vyvoj, dnes jsou dvoujadra s 1GBRAm "MY" mame z vyroby "podtaktovany" jednojadrovy mobil 550Mhz s 256RAM a 512ROM

Autor tohoto vlákna
BeNiSh
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BeNiSh » ned 14. srp 2011 14:21:11

aha, uz mi dava smysl, tve nadseni z MM. ty nemas MM zadnej problem, protoze ho na nic nepouzivas. na MP3 mas extra zarizeni, na foceni zrcadlovku atd. pak chapu to, ze se mi divis. ja hlupak si naivne totiz myslel, ze kdyz telefon ma funkci fotaku, ze tam je proto, abych s sebou nemusel tahat ten fotak, abych nemusel mit extra zarizeni na prehravani MP3 atd. tvuj pristup je mi sice nepochopitelny, ale chapu, ze kdyz nekdo nedostatky prehlizi za kazdou cenu, tak vlastne zadnou vadu videt nemuze
DODK píše:Ber v potaz, ze se doba rapidne meni a s ni vyvoj, dnes jsou dvoujadra s 1GBRAm "MY" mame z vyroby "podtaktovany" jednojadrovy mobil 550Mhz s 256RAM a 512ROM
to zarizeni nefungovalo a zlobilo uplne stejne (spis jeste vic) uz v dobe, kdy se prodaval s 2.1. v ty dobe zadny dvoujadra nebyly, proto to takhle omlouvat je zaslepena idiocie

DODK
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DODK » ned 14. srp 2011 14:48:03

- jak jsem zminil, na prehravani hudby to taky vyuziju, ale zridka, kdy.. a hraje to :D
- jak jsem zminil, na foceni to taky pouzivam, a docela casto.. ale je fotak x mobil :!:

Autor tohoto vlákna
BeNiSh
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BeNiSh » ned 14. srp 2011 14:51:58

nikde netvrdim, ze ocekavam kvalitu zrcadlovky, ja bych byl plne spokojenej, kdybych jen moh vyuzit funkci, za ktery sem zaplatil. klidne to moh bejt tel. bez fotaku, kdyz by byl levnejsi, podobne s prehravacem MP3. no jo, kdyz ale to uz by si milestone nemoh hrat na vyssi tridu :roll:

DODK
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DODK » ned 14. srp 2011 14:57:34

No popravde, sezenes Higl-level foun bez fotaku, konektoru a tehle picovin ? :lol: , odpoved: :no:
- ja chtel mobil, co ma OS android, qwertz/y => vysuvnou, naky to dobry rozliseni/display, v ty dobe a ani ted vyrobci takovy neni, do ceho by vyrobce necpal fotak a 3,5 jack
- no proste, jako ja si furt nestezuju, telefon kterej sem si koupil vyuzivam na to, k cemu sem si ho koupil, takze ja sem v poho

Na druhou stranu tvoje obavy chapu, a soucitim, ale mlatit, rozbijet tento mobil = to se mi nezda jako ucta.. (ucta k tvrde vydrenejm 10-12k) :!:

Sodan Tok
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Mobil

Příspěvek od Sodan Tok » ned 14. srp 2011 15:00:43

Zajímavé :D S 2.1 od Motoroly mi MM běhala jako nikdy. Žádné chyby, žádné zdržování, žádné čekání. Jediná věc co mě štvala byla malá pamět na aplikace ale jinak NIKDY jsem nepocítil chybu nebo dlouhé načítání.

Autor tohoto vlákna
BeNiSh
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BeNiSh » ned 14. srp 2011 15:07:07

na 2.1 telefon behal pomalu nejen v benchmarcich, neumel wifi AP, zlobilo parovani s BT sluchatkama a kdyz telefon usnul tak nezvonil budik WOW tak takovej hajlevl foun fakt musim mit... ale ja vim, na buzeni mam mit budik, rada nad zlato :DD

DODK
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DODK » ned 14. srp 2011 15:09:38

Proc si to nerekl hned ;)
- tady mas bombonek na tvoje trable:
- pak dej vedet, jestli "bonbonek" zabral[/b]

Autor tohoto vlákna
BeNiSh
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BeNiSh » ned 14. srp 2011 15:22:17

bonbonek sem mozna nezkousel (asi protoze to je jen 2.1 a tak tam nebude wifi AP a jiny veci, na ktery sem uz zvyklej), nicmene na videu je videt, ze to bude trpet podobnejma neduhama jako ostatni domaci samohonky - prodleva pri odemykani, google mapy byly taky vytuhly - neslo s nima posouvat. zkusit to muzu, ale tusim, ze to bude opet jen ztrata casu a nakonec kvuli drobnostem se vratim opet k tomu, co mi sedi nejvic a to k CMku. kde je treba reboot v shutdown nabidce? WTF uplna samozrejmost. no i tak dik, za tip

DODK
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DODK » ned 14. srp 2011 15:26:53

ja nevim, jen jsem te chtel trosku uklidnit.. :shock:
- ja pouzivam only FroYo Mod a s nim jsem naprosto spokojen, CM, 2.1,2.2.,2.0, IceandFire, MUIU, to vse jsem mel, ale proste nejvic mi sedne FroYo Mod, taky muzes zkusit, cabas

Autor tohoto vlákna
BeNiSh
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BeNiSh » ned 14. srp 2011 15:31:02

vsak to ja uz vsechno zkousel a bud to behalo pomalu nebo to zralo baterku a nebo se mi na to nelibilo neco jinyho, napr. neprekonatelny MIUI se mi behem jednoho dne 2x hryzlo a natvrdo restartlo a aplikaci na hudbu sem mel v cinstine... takze ROMka skoncila s prilepkem sracka jako ostatni a dal sem se s tim nezabejval, protoze me to uz nebavi :roll:
Naposledy upravil(a) BeNiSh dne ned 14. srp 2011 15:46:42, celkem upraveno 1 x.

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 42
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Příspěvek od ramon.dexter » ned 14. srp 2011 15:35:58

Tuhle diskusi jako naprosto zbytečnou přesunuju do Pokecu, kde měla být už od začátku...
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

POBI
Stálý androiďák

Příspěvek od POBI » pon 15. srp 2011 9:17:37

A proč používáš originální aplikaci na poslech hudby? Na maretu jich je spousta a zrovna ta od MIUI, která je fakt z půlky v čínštině,mezi kvalitní určitě nepatří. To samý ta nativní co je Milestonu.
SAMSUNG GALAXY S, rooted, speedmod-k13a.500hz, Darky 9,3

Autor tohoto vlákna
BeNiSh
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BeNiSh » čtv 25. srp 2011 22:30:45

protoze se snazim mit v telefonu nainstalovanejch minimum aplikaci a kdyz uz tam na to nejaka app je, tak ji odebirat je zbytecnost a rvat nejakej jinej balast zas zhyralost

Autor tohoto vlákna
BeNiSh
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BeNiSh » sob 24. zář 2011 8:29:46

tak zkusenosti po necelym mesici pouzivani FroyoMod 2.9.3 jsou takovy, ze tech par kladu, ze kterejch sem byl zpocatku nadsenej zastinily zase obdobny zapory!!
  • kontakty neumej vyhledavat ve vsech skupinach, ale jen v Moje kontakty ....neskutecna stupidita!
  • obtezujici pruh v kalendari!
  • nepodarilo se mi telefon primet, aby zustaval displej rozsvicenej na nabijecce
  • vydrz baterky je jak na horsky draze, jeden den ubejvaj procenta pomalu a druhej dvakrat tak rychle. bez ohledu na fakt, ze tel pouzivam takrka stejne :roll:
  • cca jednou tejdne je potreba udelat wipe cache, protoze telefon se postupem casu hrozne ale opravdu HROZNE zpomaluje! FAIL
  • obcas se telefon restartne pri parovani s BT zarizenim, popr. se vubec nesparuje!
  • v jeden den sem zazil 3 nahodily restarty - jednou telefon jen lezel ladem, dalsi byl u zapnuti google maps (zatuhly mapy a cca po 3minutach samovolnej hard reset) - dohledani polohy mi namisto par vterin OPET trvalo posrane otravnejch 10min!! treti reset zpusobilo spusteni angry ptaku.... uplne to jejich nasrani chapu! :twisted:
  • ke vsemu, jak tu ctu, zase hrozi riziko nedochazejicich zprav :no:
suma sumarum - opet sem se nesplet, ztratil sem akorat mesic zivota jebanim se s nejakym dalsim zkurvenym domacim bastlem, kterej se mozna da vylepsit aplikacema tretich stran, ale to nehodlam podstupovat. uz tak mam v telefonu priblizne 30 aplikaci vcetne predinstalovanejch a nebudu neustale suplovat vyvojarskou neschopnost! rozdil mezi problemy s CM a s FM je tedy nepatrny, ale funkce nahravaj CMku, je navrat k nemu logickym dusledkem.

protoze me to s tim dementim kramofonem uz opravdu nebavi, oficialne vyhlasuju konkurz na strelce a kameramana, ktery by byli schopny dohromady stvorit "video konecnyho reseni" s Mym Milym-stounem! ***** Milestone A853 v hlavni roli ceskyho pokracovani videa "iPhone 3GS Shot with 9mm and Burned".
zajemci mi piste nejlepe na mail a ja si jdu zatim odzkouset nejnovejsi nightybuild nadlabakova CMka - vzhuru k novym lepsim chybam a potizim :?

EDIT jeste doplnim dnesni zazitek jeste na FM 2.9.3. hraju si posledni verzi Angry Birds Season, v tu chvili mi nekdo vola, displej cernej a telefon vibruje, takhle asi minutu, srac nereagoval na nic. nasledoval samovolnej hard reset a kdyz sem po nejakejch posranejch 5ti minutach telefon nabootoval do ovladatelnyho stavu, tak v logach zadnej zmeskanej hovor. no neni to skvele, JE TO SKVELE A TAK TELEFONUJTE A OBJEDNAVEJTE! a to se vyplati!! :-/ k moji smule slehnuti o zem mrdkofon prezil bez uhony a tak moje trapeni nebude jeste u konce
Naposledy upravil(a) BeNiSh dne stř 28. zář 2011 23:25:09, celkem upraveno 2 x.

Notouchme
Droid
Reputace: 32
Typ mobilu / ROM: OnePlus 6
Twitter: https://twitter.com/oONotouchOo

Příspěvek od Notouchme » ned 25. zář 2011 12:12:20

Kdyz nadavas na vyvojare tak si zkus romku uvarit sam :D treba z ni udelas konecne pouzitelnej telefon, uh ja zapomel ty to asi neumis ze me to nenapadlo hned xD sem to hlupak. Kdyz ani nechces dolazovat telefon aplikacema tretich stran, tak jak by si mohl uvarit romku. Promin, radsi tady udelas brecici tema kde brecis jenom ty a ostatnim to slape v pohode xD
:palec: Na děkování tu máme reputaci :palec:

DODK
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DODK » ned 25. zář 2011 13:20:49

<= predchozi prispevek, souhlasim... :ugeek:
Kazdej system neni dokonalej, ale pouze "funkcni", proto jsou tu aplikace tretich stran tak, abys sis to mohl upravit ke svemu vzhledu-oku.
- s tim se musis vzdycky srat=odmenou ti bude dokonaly system tobe usity na miru :rtfm:

Autor tohoto vlákna
BeNiSh
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BeNiSh » stř 28. zář 2011 11:57:20

pokud je v nejakym SW chyba, tak je vzdycky problem na strane vyvojaru. to jestli si neco naprogramovat dokazu ci nedokazu je zcela irelevantni, protoze ja sem vymlask nemalej peniz za telefon, kterej se prezentoval jako "telefon bez kompromisu", coz ve vysledku neni a nikdy nebyla pravda. a to je to hlavni, co mi na tom celkove vadi. drtiva vetsina funkcionalit zustala ve fazi slibu a nebo polotovaru. moji chybou je jedine to, ze sem jim na tyhle kecy nalit a vlozil duveru v jejich produkt, coz mi bude pri pristim a brzkym vyberu telefonu jiste dobrou zkusenosti! a nezmeni to ani banda internetovejch zaslepencu, kteri po vzoru jablickarskej omezencu nedaj na to svy za zadnou cenu dopustit, at se jedna o sebevetsi kram! mozna je to tim, ze sem holt narocnejsi nez vy a nespokojim se s pomalejma odezvama a s nestabilnim a nespolehlivym chovanim. sem na tisice procent presvedcenej, ze kdybych jen na chvili dostal do ruky ty vase udajne bajecne funkcni skvosty, ze by se muj nazor na tenhle nepovedenej pomalej sunt jenom utvrdil. diky moji neuveritelny trpelivosti sem instaloval a zkousel jeden firmware za druhym a ani s jednim se neda dlouhodobe fungovat, vsechno to sou nedodelky pro hracicky a tolerantni geeky.... rozhodne nic pro nekoho, kdo ocekava od toho zarizeni jen spolehlivy pouzivani integrovanejch funkci 8-)
Notouchme píše:radsi tady udelas brecici tema kde brecis jenom ty a ostatnim to slape v pohode
ano, radsi to, nez spulit kachni drzku do objektivu, gangstaxilte :lol:
Spoiler:
Obrázek
Naposledy upravil(a) BeNiSh dne stř 28. zář 2011 16:12:41, celkem upraveno 1 x.

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 42
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Příspěvek od ramon.dexter » stř 28. zář 2011 12:14:50

Nám ale pořád není jasný, co se tady snažíš říct.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

DODK
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DODK » stř 28. zář 2011 12:15:57

v tom pripade ti muzu prodat Nokii 3310 :lol:
- ta ma tak rychli odezvy, ze by ses z toho ***

Notouchme
Droid
Reputace: 32
Typ mobilu / ROM: OnePlus 6
Twitter: https://twitter.com/oONotouchOo

Příspěvek od Notouchme » stř 28. zář 2011 14:21:16

BeNiSh píše:pokud je v nejakym SW chyba, tak je vzdycky problem na strane vyvojaru. to jestli si neco naprogramovat dokazu ci nedokazu je zcela irelevantni, protoze ja sem vymlask nemalej peniz za telefon, kterej se prezentoval jako "telefon bez kompromisu", coz ve vysledku neni a nikdy nebyla pravda. a to je to hlavni, co mi na tom celkove vadi. drtiva vetsina funkcionalit zustala ve fazi slibu a nebo polotovaru. moji chybou je jedine to, ze sem jim na tyhle kecy nalit a vlozil duveru v jejich produkt, coz mi bude pri pristim a brzkym vyberu telefonu jiste dobrou zkusenosti! a nezmeni to ani banda internetovejch zaslepencu, kteri po vzoru jablickarskej omezencu nedaj na to svy za zadnou cenu dopustit, at se jedna o sebevetsi kram! mozna je to tim, ze sem holt narocnejsi nez vy a nespokojim se s pomalejma odezvama a s nestabilnim a nespolehlivym chovanim. sem na tisice procent presvedcenej, ze kdybych jen na chvili dostal do ruky ty vase udajne bajecne funkcni skvosty, ze by se muj nazor na tenhle nepovedenej pomalej sunt jenom utvrdil. diky moji neuveritelny trpelivosti sem instaloval a zkousel jeden firmware za druhym a ani s jednim se neda dlouhodobe fungovat, vsechno to sou nedodelky pro hracicky a tolerantni geeky.... rozhodne nic pro nekoho, kdo ocekava od toho zarizeni jen spolehlive pouzivani integrovanech funkci 8-)
Notouchme píše:radsi tady udelas brecici tema kde brecis jenom ty a ostatnim to slape v pohode
ano, radsi to, nez spulit kachni drzku do objektivu, gangstaxilte :lol:
Spoiler:
Obrázek
Podivej se na datum pridani to bylo pred 3 lety :) nikdy ti nebylo 15 ? asi ne... kup si jabko a nebrec, Jinak jestli chces bejt osobni nemam problem. (jinak kdyz se podivam na styl pisma tveho nicku tak mi to pride ze to psala 13ti leta holka co chce bejt moc CoOoOl a ne neuvedomelej 27 letej clovek kterej place kvuli kazdy blbosti)
:palec: Na děkování tu máme reputaci :palec:

Autor tohoto vlákna
BeNiSh
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BeNiSh » stř 28. zář 2011 16:11:38

:lol: neplac, ja se te nechtel "dotknout"! 8-) klidne mi muzes kontrovat nejakejma faktickejma zkusenostma s MM namisto svejch pubescentnich slovnich prujmu ;)

BTW proc mi kazdej vnucuje nejaky jabka? nemam zajem o zarizeni, ktery v 21. stoleti nema klasickej USB port a po pripojeni k PC neumi bejt mass-storage. sice funkce, ktery to slibuje, fungujou a to bez restartovani a nekonecnyho cekani, ale ty funkce jsou dost omezeny.... opet nic pro me :no:

Autor tohoto vlákna
BeNiSh
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BeNiSh » stř 28. zář 2011 17:28:47

par inspirujicich videii ke konecnymu reseni s Mylimstounem! :D

Zamčeno

Zpět na „Pokec“