PokecGalaxy S vs HTC wildfire s

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
s@l@t
Nové Androidě
Reputace: 0

Galaxy S vs HTC wildfire s

Příspěvek od s@l@t » sob 17. zář 2011 14:45:55

Zdarec, cca dva měsíce mám Samsung Galaxy S i9000 a dokuď jsem měl Froyo 2.2 uplna tragedie, po upgradu na gingerbread 2.3.4 se to zlepšilo, ale pořád občasná spadnutá aplikace, nemožné zapnutí bluetooth, nutný restarty... Dneska mi došla trpělivost po tom co se telefon seknul a po restartu smazaný veškerý data z telefonu (kontakty, sms, nastavení, fotky...)

Telefon jde teda z baráku a otázka zní, pomůžu si když přejdu na HTC? konkrétně asi wildfire S?

Nebo je prostě android pořád ve stadiu lazení a tyhle občasný záseky bych musel dál tolerovat?

LivArt
Terminátor
Reputace: 257
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4

Re: Galaxy S vs HTC wildfire s

Příspěvek od LivArt » sob 17. zář 2011 14:48:06

předně - po tom upgradu jsi měl udělat hard reset. Za druhé: galaxy s není nijak tragický telefon, co v tom fungovat má, to funguje. Přechod na wf s - přechod o třídu níž.
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

Autor tohoto vlákna
s@l@t
Nové Androidě

Příspěvek od s@l@t » sob 17. zář 2011 15:09:02

Hard reset jsem samozřejmě udělal, zkoušel jsem i několik verzí gingerbeardu, ale nic nefunguje na sto procent.

S telefonem potřebuju hlavně telefonovat a když otevřu kontakty a aplikace ukončena...to nechápu. On víceméně funguje, ale jednou za dva dny udělá nějakej zkrat a vždy když to nejmíň potřebuju....

Jde mi o to jestli dělá problémy nástavba od samsungu, nebo je prostě celej android nestabilní.

Nechci andriod hned odsuzovat, rád bych mu dal druhou šanci u htc, ale jelikož jsem zatim zklamanej proto volim levnější model wildfire s, abych tam zase nezahučel s penězma, jako teď do galaxy...

Coolajda
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Apollo lite

Příspěvek od Coolajda » sob 17. zář 2011 16:36:42

Nech si SGS a nahoď CM7 .... budeš spokojenej. Jedu na něm už nějakej ten měsíc a nemůžu si stěžovat.

Mrkni do mýho podpisu

Odpovědět

Zpět na „Pokec“