Pokecandroid v ruke :)

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Yamanouchi
Robot
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: android v ruke :)

Příspěvek od Yamanouchi » stř 12. srp 2009 23:57:18

No nevím, nějak vám iPhone leze krkem a přitom byste měli být rádi, že je tu aspoň konkurence, co žene vývoj kupředu. WM nepočítám, ten už je dávno za zenitem. Palm Pre ještě není ve verzi pro GSM. HTC Click bude mít nejspíš pomalé HW, takže to ani nevytrhne, na hry nejspíš nebude.
Dobře vybavený a vyladěný mobil se bude vždy prodávat, ale zatím nic není s Androidem, bohužel.

Dnes jsem zase viděl maníka s iPhonem, po Androidu slehla zem.

Miluji a žeru Jablíčka.
HTC Desire + 8GB

ge0rge
Droid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ge0rge » čtv 13. srp 2009 8:55:18

Yama ... jen jsem rekl ze je drahy a brzy ta cena nevyvazi kvalitu, a kvalita brzy nevyvazi diktaturu applu, coz je jen racionalni nazor iPhone mi vubec nelezi v krku, jeho pocatecni prinos pro smartfouny naprosto uznavam ... obecne muze byt iphone jakkoliv dobry, prodavat se vzdy budou masove hlavne ty levne telefony - vem si nokie jako priklad. To je proste trh. Android zatim nema tak SUPER MASOVY NECEKANY uspech proto ze nema prave ty levne telefony coz click mozna zmeni. Zatim se android drzi v relativne uspesnem tazeni, ale nemuzes hned kolem sebe cekat ze ho bude mit kazdy :-) ... Vykon je vedlejsi :-) pokud jde o masy musi byt nizka cena. Narozdil od takoveho iPhonu je vyhoda Androidu v tom ze diky potencialne siroke skale modelu muze nabidnout soucasne oboji.

wlcik
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Nexus 4

Příspěvek od wlcik » čtv 13. srp 2009 9:02:48

Po Androidu se neslehla zem, iPhone uzivatele cas od casu opravdu potkavam, ale zatim jen par "normalnich" v coz radim i kolegu s 3GS. Vetsinou jsou to jen vystajlovana individua :) na nez se Apple zda se soustredi.
Na to co umi je 3GS opravdu predrazeny, obzvlaste pri prechodu z predchozich modelu. Avsak to uz jsme zcela offtopic :)

ge0rge
Droid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ge0rge » čtv 13. srp 2009 9:04:28

"Po androidu slehla zem" byl predpokladam jen basnicky obrat, zjednodusujici tu skutecnost, ze ve srovnani s iPhonem a Symbianem je podil ostatnich platforem opravdu docela skromny ... bud to, nebo slo o typicky flame prizpevek :-) - takze bych to neresil. Pocty prodanych kusu jsou velmi dobre, postupuje to naopak docela slusne kupredu. Pripominam ze Android uz nechal za sebou podil WM, a dere se na RIM Blackberry.

Axik
Nové Androidě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Axik » čtv 13. srp 2009 9:19:55

Moc Androidu jsem nevidel , snad jednou na letisti u panacka a to mel cernou verzi a vypadal jako typicky american, mno a pak prekvapeni, za posledni mesic jsem asi dvakrat byl nucen pouzit sluzby Modreho Andela .. no a vida.. vsichni ridici jsou vybaveni G1 a tim i komunikujou s ustrednou , nevim jestli na to maji nejaky soft nebo jen tak pomoci sms nebo telefonovani ale maji G1 .. takze za ten pul rok co mam androida .. vyjma srazu kde tech founu bylo hodne tak jsem videl dohromady 3 :)
Phone: G1 (T-Mobile) - root
ROM: SuperE1.0.2
Recovery: RA Dream 1.7.0
Radio: 2.22.19.26I
SPL: 1.33.2005
SD: 8GB class6 Swap-64MB/Ext3-512MB/fat32

Autor tohoto vlákna
vlk
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: xperia z2

Příspěvek od vlk » čtv 13. srp 2009 9:32:40

ked uz tu riesite aj iphony, tak tie vidim velmi casto, minule ma zarazila jedna starsia pani (pocitam ze vek bol okolo 60!) ked v metre na kazdej zastavke sa snazila na svojom iphone rychlo doklikat na nejaku stranku aby medzi stanicami si mohla nieco citat :) sedela sice vedla mna, ale nechcel som jej drzo citat z displeja, ze co citala :)

ge0rge
Droid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ge0rge » čtv 13. srp 2009 9:34:47

..ty dotykace jsou mozna pro seniory i daleko snaz pochopitelne, nez klasicke telefony s padesatkou ruznych tlacitek a prtavymi displeji. I ta IT gramotnost u senioru pujde porad nahoru, co teprve az budeme seniori my, zejo - jestli nezapracuje cestou senilita :-)

ale abych taky konecne rekl i neco jineho nez of topic :-) tak ne krome sebe samotneho skutecne neznam dalsiho uzivatele androida ze sveho okoli - takrka vyhradne jsou to sami nokiaci a vyjimecne iphonysti na ktere si nokiaci ukazuji prstem :-). A vubec mi to nevadi, naopak ... kdyz je telefon nenapadny a mocny, je idealni ..navic az se z toho stane mainstream bude to uz jen vyladena nuda, coz me nelaka, jinak bych mel nokii ze.

HLiNa
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC Hero
Tablet: Wooky 2.0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HLiNa » čtv 13. srp 2009 10:37:45

Tak já jsem zatím nikoho s Androidem v ruce neviděl, sebe nepočítám. :) No známej si chtěl koupit stejně jako já Samsunga Galaxy, ale Hero u mě zvítězil a on ještě asi na Galaxyho čeká. Tak uvidím. Dneska razím večer do centra Práglu, tak třeba někoho potkám. :)
HTC Hero Black, Root - NO., ROM - Original EU HTC Sense + Android 2.1, microSD - A-Data 16GB(class 6), T-mobile - Internet +

Yamanouchi
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yamanouchi » čtv 13. srp 2009 16:12:33

ge0rge
Pokud se má nabídnout nějaký low-end model Androidu, pak je tu obava, jestli to nebude až moc HW ořezaný, že to nebude vůbec použitelný. Pak by tu byla horda zklamaných lidí, že si koupilo nepoužitelný krám a tudíž se na další Android mobil vykašlou.
Je hezké, že marketshare Androida se zvyšuje, ale u nás to bohužel zatím není vidět. Asi proto, že buď není veřejnosti známý (virální marketing Apple je povedený, sem nemusel investovat snad ani korunu) a nebo tu není must-have model, který by byl po HW a designové stránce povedený.
Myslím si, že iPhone se bude stále prodávat. Kde najdete přístroj, který se dá hned použít po rozbalení? Android to bohužel není, je to vidět tady, kdy skoro každý jde hned po rootu a pak se ho snaží nějak vylepšit.
Miluji a žeru Jablíčka.
HTC Desire + 8GB

HLiNa
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC Hero
Tablet: Wooky 2.0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HLiNa » čtv 13. srp 2009 16:49:46

Yamanouchi píše: Pokud se má nabídnout nějaký low-end model Androidu, pak je tu obava, jestli to nebude až moc HW ořezaný, že to nebude vůbec použitelný. Pak by tu byla horda zklamaných lidí, že si koupilo nepoužitelný krám a tudíž se na další Android mobil vykašlou.
Je hezké, že marketshare Androida se zvyšuje, ale u nás to bohužel zatím není vidět. Asi proto, že buď není veřejnosti známý (virální marketing Apple je povedený, sem nemusel investovat snad ani korunu) a nebo tu není must-have model, který by byl po HW a designové stránce povedený.
Myslím si, že iPhone se bude stále prodávat. Kde najdete přístroj, který se dá hned použít po rozbalení? Android to bohužel není, je to vidět tady, kdy skoro každý jde hned po rootu a pak se ho snaží nějak vylepšit.

No to není vůbec případ Hera, ja po rootu vůbec nejdu, stačí systém takový jaký je. Rychlost taky dostačuje - vím co si na takovém HW dovolit. A mohu potvrdit, že se dá použít hned po rozbalení. :)
Naposledy upravil(a) ge0rge dne čtv 13. srp 2009 17:13:25, celkem upraveno 1 x.
Důvod: edit: jen opravuji citace, byl jsem podepsan pod cizi citaci :-)
HTC Hero Black, Root - NO., ROM - Original EU HTC Sense + Android 2.1, microSD - A-Data 16GB(class 6), T-mobile - Internet +

Case
Kyborg
Typ mobilu / ROM: Vodafone 845 - ZTE Blade - Samsung Galaxy S
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Case » čtv 13. srp 2009 16:58:16

Yamanouchi píše: Kde najdete přístroj, který se dá hned použít po rozbalení? Android to bohužel není, je to vidět tady, kdy skoro každý jde hned po rootu a pak se ho snaží nějak vylepšit.
Vzorek lidí na nějakém technickém (no...) fóru přece absolutně nejde brát jako reprezentační. Tady se nutně, z podstaty toho fóra, musí objevit hlavně lidi, kteří chtějí root a další věci. Pochybuju, že je tady nějak výrazné procento "normálních" uživatelů. Troufám si tvrdit, že těch, kteří Android rozbalí a prostě používají a nic neřeší, je mnohem větší procento, než by se tady na fóru zdálo (a kdo ví, zda jich není většina).
Ostatně, ačkoliv mám IMHO do klasického uživatele dost daleko, stále jsem si (po cca. třech týdnech) Magic ještě ani nerootnul, a ačkoliv to zvažuju a patrně to udělám, v zásadě jediným opravdu zásadním důvodem, proč bych to dělal, by bylo zpřístupnění placených aplikací na Marketu. Plus možná Apps2SD a čistě ze zvědavosti možná nějaká Hero ROM, ale naprosto v pohodě se bez ní obejdu.
Když dáš třeba ten Magic do ruky nějakému "normálnímu" uživateli, tak s ním IMHO bude naprosto spokojený, a těch pár výtek/připomínek, které by mohl mít, takřka jistě vyřeší nějakou dodatečnou aplikací. Většina lidí má na mobil IMHO mnohem nižší nároky než power users, kteří jsou ale často nejvíc vidět/slyšet.
Naposledy upravil(a) ge0rge dne čtv 13. srp 2009 17:13:39, celkem upraveno 1 x.
Důvod: edit: jen opravuji citace, byl jsem podepsan pod cizi citaci :-)

ge0rge
Droid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ge0rge » čtv 13. srp 2009 17:15:08

Yamanouchi píše:....Kde najdete přístroj, který se dá hned použít po rozbalení? Android to bohužel není, je to vidět tady, kdy skoro každý jde hned po rootu a pak se ho snaží nějak vylepšit.
to je TAK zvelicene a prekroucene ... to je skoro ostuda :-)

mnozi roota nastavuju protoze je bavi experimentovani ne proto ze by bez toho nebyl plne pouzitelny ... bacha na hulanoviny

kubo
Stálý androiďák

Příspěvek od kubo » čtv 13. srp 2009 17:23:46

hehe nice ;), je pravda ze iphonakov je podstatne viac ale to len koli osialu ;). Androida som parkrat vydel asi 2x. Nepocitam kamosa co ma dokopal knemu, za 5k cenu asi najlepsia volba ;). Inac v tej alze nekupoval ten typek nahodov chladic :D, mozno som to bol ja (dlhe vlasy, briadka).

Tarfein
Nové Androidě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tarfein » čtv 13. srp 2009 18:02:05

Když to tak čtu ( " Jéé to jsem byl jáá " ," Jesli jsem mel dlouhe vlasy a v ruce japko tak to jsem byl já") , nakonec vsichni zjisti ze bydli o dve ulice od sebe, ne ? :D
K tématu - 90% (jen hloupe hadam) uzivatelu Androida bude stejne vzdycky BFU, pro ktere bude root nejaky nepochopitelny technicky vyraz, a vubec tohle nebudou resit. A tak mne napada - nevyplatilo by se googlu prodavat treba G1cky stylem root + pretaktovany procesor + v zakladni romce nejaky automaticky Swap ? Ve vysledku by to byl rychlejsi mobil za stejne penize, = lepsi recenze a vyssi zisky.
G1 White * Cyanogen 4.02 * Teds Hero Theme * Compcache * 8 GB class 6

DeToX
Robot

Příspěvek od DeToX » čtv 13. srp 2009 18:03:46

Az na to ze G1cku neprodava Google ale T-Mobile a dokonce kazdou aktualizaci kterou chce Google vydat musi T-Mobile nejdrive schvalit.

ge0rge
Droid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ge0rge » čtv 13. srp 2009 18:11:51

Tarfein píše:... + pretaktovany procesor + v zakladni romce nejaky automaticky Swap ? Ve vysledku by to byl rychlejsi mobil za stejne penize, = lepsi recenze a vyssi zisky.
neco takoveho urcite bude, jen to nebude vyrabet google ale treba SONY, DELLjako zcela nove telefony s odlisnymi .. lepsimi parametry a misto swapu proste jen navysenou vnitrni pameti.

Case
Kyborg
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Case » čtv 13. srp 2009 18:23:04

Pořád je tu ADP1...

wlcik
Androiďák!

Příspěvek od wlcik » čtv 13. srp 2009 18:55:33

Ad Yamanouchi a iPhone:

- kolega (ano ten samy co si nyni koupil 3GS, ale je jinak uplne normalni) si pred rokem poridil iPhone 3G. Sdilel jsem s nim jeho prvni chvile a tak mohu potvrdit ze iPhone je ihned po vybaleni z krabice nepouzitelny

1. iPhone je nutno aktivovat, pokud se nepletu tak s vyuzitim iTunes. Paklize nema uzivatel po ruce pocitac s iTunes a pripojenim k Internetu, jedna se jen o drahe tezitko. Musel tedy vydrzet do prace kde si nechal notebook s iTunes.
2. koleguv kousek od T-MOB mel prastary firmware, ve kterem nebylo v nastaveni mozno nastavit pristupove body. A jelikoz nemel telefon carrier db, nebylo ani mozno nastaveni vybrat. Kdybych nemel po ruce E71 s Data Nonstop a 3G+HSDPA a nepripojil jej k Internetu kvuli stahnuti aktualizace, mel by na nasledujicich nekolik dni doma opet pouze drahe tezitko (nemel pripojeni k Internetu).

Uznavam, 3GS je jiz na tom co se tyce chybek lepe, lec stale - pokud neni k dispozici pocitac s iTunes, mate tezitko :D To uz mi prijde daleko lepsi aktivace pres gmail ucet (ktera mi navic jako Google uzivateli vubec nevadi).

BTW stale nechapu duvod proc nekomu stale podsouvat Apple a nicit jeho nadseni z noveho telefonu. Proc nejit a nekoupit si radeji tolik vychvalovane 3GS? :)

*peace*

Yamanouchi
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yamanouchi » čtv 13. srp 2009 20:28:14

HLiNa
Možná je Hero první model, ale must-have mobil to zatím ještě není. Už z hlediska designu a HW. I to prostředí by chtělo ještě upravit.

Case
Ano, vzorek z fóra nelze brát jako reprezentativní, ale mobily s Androidem jsou na trhu pár měsíců a většinou ho teď kupují nadšenci, co se o to zajímají. Chtělo by to informaci od operátorů a obchodů, kolik se těch mobilů prodalo. Na rozdíl od tebe jsem spíš skeptický a myslím si, že je nás tu zatím víc než obyčejných uživatelů.

ge0rge
Jenže ne každý chce experimentovat, což je pravda, to uznáš, ne? :) Co je na tom zveličeného a překrouceného, co jsem napsal? :D Android je stále v dětských plenkách, za tím já stojím :yes:
Zbývá už jen jedno, kdy nastane doba, až SONY, DELL a spol budou vyrábět odladěné mobily bez Qualcomm derivátů?

wlcik
Aktivace u toho mobilu je myslím samozřejmostí, v návodu se píše, že je nutné aktivovat přes iTunes. Mělo by to jít v prodejně, ale člověk si to rád udělá v klidu doma. Většinou jsem si pořizoval mobil přes eshop a došlo to poštou nebo jsem to koupil v prodejně a hurá domů. :) I u Androida je nutné aktivovat účet u Google, bez toho nemáš přístup na Market. Pokud si někdo koupí mobil, tak teprve si aktivuje datový tarif, který většinou platí až následující den. Buď si připlatí za data nebo to udělá doma přes wifi či den počká. ;)
Neboj, iPhone 3G S si koupím, i když ne pro sebe, ale budu Androida s ním srovnávat. Jen ve skrytu duše doufám, že se brzy objeví nějaký povedený telefon, jak designově, tak i HW.
Miluji a žeru Jablíčka.
HTC Desire + 8GB

Case
Kyborg
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Case » čtv 13. srp 2009 20:48:43

Yamanouchi píše:HLiNa
Možná je Hero první model, ale must-have mobil to zatím ještě není. Už z hlediska designu a HW. I to prostředí by chtělo ještě upravit.
Nabízí se bezpochyby otázka, co by byl "must-have" mobil? Jak se to definuje? Existoval už někdy nějaký?

Yamanouchi
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yamanouchi » čtv 13. srp 2009 20:58:17

Must-have mobil je ten mobil, kterého chce skoro každý :lol:
Naposled se to povedlo iPhonu, jinak předtím to byla, myslím si, samá Nokia (5110, 6210, 3310), možná SE 610, Motorola RAZR ;)

Jinak moje představa:
displej o velikosti 3,5" a vyšší (tak do 4" a něco) s větším rozlišením než HVGA
víc než 288 MB RAM (Android bohužel jaksi žere)
skvělý design (ne, nebudu s tím vytahovat, je to jen pro můj dobrý pocit)
může mít QWERTY klávesnici
HSxPA, EDGE, GPRS
jen proboha něco jiného než Qualcomm MSM720x
výkonný grafický čip
schopné přehrát video DivX
fotoaparát 3,2Mpx s AF, video nahrávání v dobrém rozlišení s více než 25sn za vteřinu
SD slot, USB, GPS, BT, WiFi, akcelerometr, senzory beru jako samozřejmost
ukládání app/her na kartu!
multitouch
velká vnitřní paměť
pěkné a použitelné UI prostředí
baterie min 1500mAh
cena +- 15 tis Kč

Tak výrobci, kdo bude první?
Naposledy upravil(a) Yamanouchi dne čtv 13. srp 2009 21:22:33, celkem upraveno 1 x.
Miluji a žeru Jablíčka.
HTC Desire + 8GB

Case
Kyborg
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Case » čtv 13. srp 2009 21:18:58

Yamanouchi píše:Must-have mobil je ten mobil, kterého chce skoro každý :lol:
Naposled se to povedlo iPhonu, jinak předtím to byla, myslím si, samá Nokia (5110, 6210, 3310), možná SE 610, Motorola RAZR ;)
Aha, takže tu patrně jde o nějakou netradiční definici termínu "skoro každý", o které jsem doteď neměl tušení.

wlcik
Androiďák!

Příspěvek od wlcik » pát 14. srp 2009 6:45:57

Yamanouchi píše:HLiNa

wlcik
Aktivace u toho mobilu je myslím samozřejmostí, v návodu se píše, že je nutné aktivovat přes iTunes. Mělo by to jít v prodejně, ale člověk si to rád udělá v klidu doma. Většinou jsem si pořizoval mobil přes eshop a došlo to poštou nebo jsem to koupil v prodejně a hurá domů. :) I u Androida je nutné aktivovat účet u Google, bez toho nemáš přístup na Market. Pokud si někdo koupí mobil, tak teprve si aktivuje datový tarif, který většinou platí až následující den. Buď si připlatí za data nebo to udělá doma přes wifi či den počká. ;)
Neboj, iPhone 3G S si koupím, i když ne pro sebe, ale budu Androida s ním srovnávat. Jen ve skrytu duše doufám, že se brzy objeví nějaký povedený telefon, jak designově, tak i HW.

Pak ovsem nefunguje ihned po vybaleni z krabice coz pozadujes :) Aktivace pres GMAIL ucet neni problem protoze to jde primo z telefonu, a to muzes provest hned, paklize uz mas aktivni datovy tarif, coz dnes jiz rada uzivatelu ma z drivejska.
Napriklad ja jsem tedy uz po odchodu z prodejny nastavil APN, a behem 10 minut nez jsem odesel z obchodniho centra se mi jiz stahla aktualizace na Cupcake, nez jsem dosel do Metra mel jsem jiz k dispozici kalendar, kontakty a postu a stihnul stahnout prvni aplikace z Marketu.
Tedy to omezeni aktivaci neni uz u Androida natolik zasadni jako u iPhone - je mozne provest ji hned a primo ze zarizeni, bez nutnosti pouzivat k tomu jeste nejakou aplikaci.
Kazdopadne myslim si ze ma iPhone krapitek jine zamereni a tim je predevsim zabava, na pracovni nasazeni se zpocatku moc nemyslelo a ruzna kancelarska reseni se zacala objevovat az nekolik mesicu zpetne od nynejska. Neznam ovsem moc lidi kteri by iPhone pouzivali na neco jineho nez hudebni a video prehravac + hry.

nFiX
Droid

Příspěvek od nFiX » pát 14. srp 2009 7:19:24

No já jsem byl udivený - nikde v Novém Jičíně jsem nikoho neviděl ale překvapilo mě, když vyšla sousedka co bydlí hned vedle a vykračuje si s G1 :DD :DD Myslím, že ona není technický typ takže tady na foru nejspíš nebude a bude mít original CC 1.5 :DD ( snad mě nesejme někde na chodbě až si to přečte?? ) :DD :DD :DD

wlcik
Androiďák!

Příspěvek od wlcik » pát 14. srp 2009 7:21:05

Jinak na tyhlety iPhone nesmysly by se mohlo kdyz uz se to tu musi resit zalozit nove tema, ne to hancat ostatnim do temat ktera s tim vubec nesouvisi.

dosmanak
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Xperia SP
Twitter: dosmanak

Příspěvek od dosmanak » čtv 03. zář 2009 16:40:47

Tak jsem dneska v Praze na kulaťáku potkal člověka s G1čkou ;-), něco si psal na HW klávesnici.
Měl jsem G1!

wlcik
Androiďák!

Příspěvek od wlcik » čtv 03. zář 2009 16:48:58

A ja byl v kombinaci Magic + Hero s kolegou pro jizdenky :)

kazatell
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: htc sensation
Tablet: Asus transformer TF300TG
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kazatell » pát 04. zář 2009 10:31:30

Já se s androidy setkávám skoro každý den. Ve škole ve vlaku a pak jej má spousta kamarádů... nejčastěji potkávám bílé G1 cca dvě za den pokud vyrazim do školy pak ve škole mají asi 4 spolužáci, ale ty sem do toho nepočítal. Občas se setkám s černou G1... Ostatní sem zatím u nikoho neviděl...
HTC Kaiser s nástavbou Sence z HTC Hero, HTC Desire, HTC Sensation, Asus Trensformer TF300TG
Když se na něco ptám věřte že Google sem už zkoušel... ale nepomohlo to

HentaiRush
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Prestigio PAP5503DUO
Tablet: Prestigio PMP810TF3GBS

Příspěvek od HentaiRush » pát 18. zář 2009 20:05:18

Dneska jsem jel MHDčkem v Praze (linka 195, několik stanic v zahradním městě, kolem devátý)..

Sedím si ve starý karose uplně vzadu a co nevidím, týpek vedle mě G1, a nějáká holka předemnou s Magicem.. už jsem vám říkal, že ten Magic je fakt děsně hnusnej? :D
Slave of great Prestigio.

wlcik
Androiďák!

Příspěvek od wlcik » pát 18. zář 2009 20:10:07

Ne, Magic neni hnusny. A nemusim rikat ze nejde o vzhled ale o vnitrek, ze? :D Ale samozrejme Hero je nejhezci :)

Odpovědět

Zpět na „Pokec“