PokecSE Xperia mini pro vs. Neo

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
dzordzie
Nové Androidě
Reputace: 0

SE Xperia mini pro vs. Neo

Příspěvek od dzordzie » pon 26. zář 2011 18:39:47

Ahoj, idem si kupovať telefón v blízkej dobe a rozhodujem sa medzi dvoma a to SE Xperia mini pro a Neo. V prvom rade na čo ho budem využívať. Samozrejme na telefonovanie no viac na SMSky, ďalej na internet a tam sociálne siete, skype, informácie, maily. Nejaké tie aplikácie a hry, možno čítať na tom komixy a občas knihu (to uvidíme) a sem tam možno nejaký film alebo jedne dva diely seriálu. Pokiaľ bude mat dobrý foťák tak budem občas fotiť a myslím že využijem aj video. Bol by som rád aby mal čo najväčšiu výdrž batérie. Mini pro sa mi páči kvôli QWERTY klávesnici a jeho veľkosti. No na Neo sa mi zase páči jeho displej, ale na druhu stranu sa mi moc nelúbia veľké telefóny. V podstate sú parametrovo skoro rovnaké čo sa týka "vnútra". Tak trochu sa prikláňam na stranu mini, dáte mi nejaké vaše názory a rady? Prípadne niečo pred čím sa mám vystríhať? Ďakujem moc.

Hľadal som či už tu taká téma nie je a nenašiel som, tak snáď som nenašiel dobre :D

Notouchme
Droid
Reputace: 32
Typ mobilu / ROM: OnePlus 6
Twitter: https://twitter.com/oONotouchOo

Re: SE Xperia mini pro vs. Neo

Příspěvek od Notouchme » úte 27. zář 2011 11:14:24

Tak mini ma mensi display a i mensi baterku ( v praxi jsou ale podle me vsechni telefony s vydrzi na jedno brdo) a pokud se ti libi klavesnice tak se podivej este na Xperii Pro to je vlastne taka Neo s Klavesnici :) vtipne je na tom te ze ackoli ma hardwarovou klavesnici tak je skoro stejne tlusta jako Neo :D no kazdopadne pokud chces i nejake filmy hry atd... nejenom tukani do klavesnice tak bych to videl na tu Neo (Pro) jelikoz 3palcovenj display je na hry vcelku malo, podivej se na youtube urcite tam budou videa jak hrajou na mini pro a posud sam :)
:palec: Na děkování tu máme reputaci :palec:

Odpovědět

Zpět na „Pokec“