PokecJak Z Androidu Udelat Windows ?

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

v0id_walker
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note
Tablet: Asus TF101
Rom: stock

Re: Jak Z Androidu Udelat Windows ?

Příspěvek od v0id_walker » pon 23. led 2012 2:59:48

stransky777 píše:To je taky otazka jak kdebych na WII chtěl hrat hry z PC :D

Ale mam taky tablet a celkem bych uvital možnost instalace EXE souborů ale to je celkem nemožný.

:(
Neprepokladaj ze ti budud fungovat aplikacie z windowsu. Na w8 sa budud musiet pisat/prekompilovat aplikacie zvlast, koli odlisnej architekture processora. Jedina moznost je vyrobit tablet na baze x86/x64, nie arm.

Nokia E50 -> BlackBerry 9700 -> Samsung Galaxy S i9000 Stock 2.3.7 -> Samsung Galaxy Note Stock 4.0.3 LP5 (XEU CSC)

Falty
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Huawei P8 lite
Mobil 2 / ROM: Xperia Mini (dead)
Tablet: Samsung Galaxy Tab 3 lite

Příspěvek od Falty » pon 23. led 2012 7:59:31

LivArt píše:Okrádat? Ono tím, že si tu aplikaci stáhneš, vznikla někde někomu škoda? Ano, sviňárna to je, ale není to krádež.
A když už, tak používat warez je výsada lidí, co si to umí najít a vrazí do toho svůj čas.
A divil by ses, ale za software za rok nejvíc utratí právě lidi, co se zabývají warezem. ;)
LivArte až ti někdo štípne mobil nebo auto, tak si na to vzpomeň. Podle mě jde u nás o to, že je tu předražený trh a prostě kupní síla je v pr... Lidí mají sotva na HW na tož kupovat window7 za 3500kč. Problém je v tom, že si všichni řikají, když to dělají skoro všichni, tak proč né ja.
Další roli hraje status piráta. Smutné je bohužel potom to, že i když aplikace stojí 18-100kč tak lidi hledají crack místo toho, aby si to koupili. Jsou už na to zvyklí = norma chování, přeci nebudou utrácet peníze. Podle mě je to už rozumná cena přijatelná i pro čechy.
Fascinují mě lidé kteří se na tom přiživují. Jako třeba slavný megaupload.com V televizi jsem viděl pouze jak jim to chudáčkům vypli, ale to že si z toho udělali velice výnosný obchod to jsem nikde neviděl. :lol: To samé jako u nás uloz.to Doufám, že nemyslíte, že někdo bude platit premium accont jenom kvůli tomu, aby si mohl 300x stáhnout sousedovo video z dovolené. To samé ty naše warez fórka. Mají to přecpané reklamou až to bolí. Profit je profit. :twisted:
Naposledy upravil(a) Falty dne pon 23. led 2012 11:41:27, celkem upraveno 1 x.
Siemens SX1 (Simbian) => Mio A701 (WM) => SE Xperia Mini (Android) =X Nokia Lumia 630 Era (Nedřív jsem se vyděsil a potom jsem ho prodal :D WP prostě fuj!) => Huawei P8 lite (Android)

Ko.udy
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy s5

Příspěvek od Ko.udy » pon 23. led 2012 8:48:53

Nehazej vsechny do jednoho pytle warez vyuzivam pro otestovani aplikace kdyz za neco stoji zaplatim nebot tim podporuji vyvojare a nevidim v tom nic spatneho jiste kdyz to nekdo vyuziva ciste pro to aby nemusel dat ani korunu tak ten je pro me zlodej
Ber co chceš a zaplať za to - což je lepší než brát co nechceš a platit za to stejně.
Všechno dobré je k něčemu zlé.

smajlo
Robot
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3T

Příspěvek od smajlo » pon 23. led 2012 11:27:58

Presne tak, na poriadne otestovanie aplikacie potrebujes dlhsi cas, pret mi nevadi si nainstalova warez full verziu a par tyzdnov / mesiacov ju pouzivat. Ked som spokojny, tak si aplikaciu kupim.
Druha vec je napriklad pri F1 Timming app, ktora vychadza na kazdu sezonu nova a za najnovsiu chcu 30 €, co som teda neni ochotny dat ani nahodou. Lenze pri tejto aplikacii neexistuje alternativa - konkurencia, lebo tato spolocnost ma exkluzivnu zmluvu s F1 na potrebne data a tym padom je to monopol a v tomto pripade mi nevadi warez vobec, lebo to beriem ako vydieranie zo strany predajcu / vyvojara ;)

Globy1
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Xperia Mini Pro

Příspěvek od Globy1 » čtv 15. bře 2012 13:10:22

vies co aj ja som to hladal .. je to dost zlozite a je to pekne vysvetlene aj na Youtube ... a preco si to nedat do telefonu a nepochvalit sa hoci len aj kamosom nech kukaju jak puci :)))))))

logojan
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG GALAXY NOTE

Příspěvek od logojan » pon 25. lis 2013 19:06:37

Taky jsem po zkušenostech s androidem ve spojení s internetem dospěl k závěru, že bych raději systém windows nebo mac. je jasné že teď nevím jak to provést, no já na to přijdu. mám samsung galaxy note, ale tomu vzdělanci co píše, ne každý tomu rozumí a chápe. chce to trochu více tolerance. jinak ale samozřejmě díky za rady.

LivArt
Terminátor
Reputace: 258
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4

Příspěvek od LivArt » pon 25. lis 2013 19:38:31

iOS nebo Win tam prostě nedostaneš.
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

xanthor
Kyborg
Reputace: 85
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Příspěvek od xanthor » pon 25. lis 2013 19:44:36

Provedeš to tak, že prodáš tablet (nebo co máš) s Androidem a koupíš zařízení s Windows (nevím o tom, že by Apple dělal tablety s Mac OS X).

marek90martin
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC EVO 3D

Příspěvek od marek90martin » pát 12. úno 2016 8:26:57

Ahoj,taky by mě to zajímalo,jestli by to teoreticky šlo udělat z os android vindowse..jakýkoliv...z pohledu hw...mám doma 2 tablety nvidia shield a z prdele bych to chtěl zkusit...tak co ví někdo? :-)

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 204
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Příspěvek od ludekbrno » pát 12. úno 2016 9:06:35

Nešlo.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Notouchme
Droid
Reputace: 32
Typ mobilu / ROM: OnePlus 6
Twitter: https://twitter.com/oONotouchOo

Příspěvek od Notouchme » pát 12. úno 2016 21:40:35

Dej si tam Ubuntu...
:palec: Na děkování tu máme reputaci :palec:

Odpovědět

Zpět na „Pokec“