PokecIphone 4S predstavený

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
CelticUnion
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Sensation XE
Kontaktovat uživatele:

Iphone 4S predstavený

Příspěvek od CelticUnion » úte 04. říj 2011 19:24:19

Tak vyzerá to tak, že prvý predstaovaný telefón od Apple na dnešnej konferencii je von- je ním iPhone 4S, ešte si treba počkať na päťku :) Myslím, že nám neuškodí vedieť čo ponúka konkurencia. Tu je článok: http://androidhryaplikacie.sk/ostatni/n ... -iphone-4s

Obrázek

zoro33
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Xperia Z1 Compact

Re: Iphone 4S predstavený

Příspěvek od zoro33 » úte 04. říj 2011 20:07:30

so 4S zacali a .... aj skoncili ;)
Patka tento rok nebude...

Cleric
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+
Tablet: Huawei MediaPad M5 8.4

Příspěvek od Cleric » úte 04. říj 2011 20:11:05

Strašně moc se mi líbí jak se kolem toho udělá vždycky tak velký humbuk, ale ve výsledku žádná sláva :lol:

Wexter
Droid
Typ mobilu / ROM: Vždycky nějaký nový
Twitter: tomasocadly
Tablet: iPad :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wexter » úte 04. říj 2011 20:13:18

Teď už může zazářit jenom Ice Cream Sandwich.

Notouchme
Droid
Reputace: 32
Typ mobilu / ROM: OnePlus 6
Twitter: https://twitter.com/oONotouchOo

Příspěvek od Notouchme » úte 04. říj 2011 20:20:21

Rekl bych ze pro nektere je to zklamani :D a to me tesi mehehehe krasna vyhoda pro Google a doufam ze Nexus Prime a ICS bude taka pecka ze po jabku nestekne ani pes :)
:palec: Na děkování tu máme reputaci :palec:

hradecak
Stálý androiďák

Příspěvek od hradecak » úte 04. říj 2011 20:21:51

Tak celkove zadna slava, take jsem cekal spis I5, zvlast po tom, co po netu kolovaly vsemozne obaly a pouzdra, ktere meli prozrazovat tvar nove petky... Ale i kdyz ocekavane, tak me prekvapil HW. Musim smutne konstatovat, ze moje SGS2 byla odsunuta s vrcholu... Doufam, ze se me ted nechytne nejakej majitel Sensationu, beru ho totiz jako rovnyho s SGS2.

Autor tohoto vlákna
CelticUnion
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CelticUnion » úte 04. říj 2011 20:30:06

ja mám taký nepríjemný pocit, že skôr iphone 5 prinesie niečo "cool". Možno to majú ako také eso v rukáve. Ale radšej by som bol, keby aj to dopadlo ako s týtmo 4S.

Cleric
Kyborg

Příspěvek od Cleric » úte 04. říj 2011 20:34:13

Tak zase co jsme mohli očekávat. Trojkovou verzi jablka taky představili ve více verzích. Doufám že ICS tento model strčí do kapsy :D

Autor tohoto vlákna
CelticUnion
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CelticUnion » úte 04. říj 2011 20:43:42

Aj tak ma najviac pobavili videjká zaslepených iphonovských fanúšikov (určite ste videli toto): A ešte dopĺňam: neuveríte koľko ľudí, ktorých poznám tomuto videu smrteľne uverili... "kašlem na htc-čka kúpim si nový iphone 5 ten má ako prvý n a svete holografikcý displej a klávesnicu!"... no je to normálne ?? :D

Cleric
Kyborg

Příspěvek od Cleric » úte 04. říj 2011 20:49:49

Taky jsem viděl a moc se mi to líbilo, i když iHračky nemám moc v lásce :lol: ale i tak si na toto budeme muset ještě hodně dlouho počkat. Stávající typy akumulátorů by neměli šanci takovéto zatížení zvládnout.

Autor tohoto vlákna
CelticUnion
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CelticUnion » úte 04. říj 2011 20:54:07

Ako ja tiež nemám v podstate nič proti Applu, ale skôr proti ľuďom, ktorí ho využívajú. Veľakrát som sa stretol s sosobami, ktoré proste prehlasovali že iPhone je naj a nič naň nemá. A pritom im ho kúpili len bohatí rodičia...a detičky sa začali ním chvastať, a to tak že 10 ročné detičky. Ale musím aj ja uznať, že to video pekne spravili, a podarilo sa im oblafnúť milíony ľudí :) (26 mil. ho zhliadlo)

Cleric
Kyborg

Příspěvek od Cleric » úte 04. říj 2011 21:01:51

Tak ono kdyby jsi doma na počítači taky něco vytvořil na styl alá iPhone 5, tak nachytáš taky moře lidí. Tady jde krásně vidět jak jsou všichni lehce ovlivnitelný :D

dudinek
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: iPhone5s
Twitter: si děláš srandu ne? co to je?
Tablet: iPAD Retina
Rom: iOs 7.1.2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dudinek » úte 04. říj 2011 21:43:56

Zlatej NEXUS S a ICE CREAM, který strčí IP4 do kapsy a NEXUS PRIME lehce překoná IP4S!!!!
APPLE - keynote - nebudu nadávat.... :yes:
Chceš realizovat své sny? Probuď se!

gtz
Stálý androiďák
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: XIAOMI REDMI NOTE 4 GLOBAL
Mobil 2 / ROM: ACER LIQUID Z500
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gtz » úte 04. říj 2011 21:46:33

Doudám, že pětka nebude a že je Samsung a HTC pěkně utnou. Jinak absolutní pravda co zde bylo zmíněno, že iphone je u nás jen pro dětičky které se tím chtějí chlubit. Ale venku je situace o poznání jiná. Tam díky dotační politice operátorů je hodně levný. Proč by si to někdo nekoupil když k tarifu za cca 30€ ho dávají za cca 150€. A tarify venku to je jiná kapitola :-)
Nejhorší jsou trpaslíci, ti Vám vlezou všude

nFiX
Droid
Reputace: 1

Příspěvek od nFiX » úte 04. říj 2011 22:52:32

Já se ani nestačím divit kolik zabědněncu může být tady na fóru.. to si tady honíte a léčíte ego, nebo o co Vám pořád jde?? A tohle je lepší a tohle je horší a přitom nemáte žádné zkušenosti s těmi produkty... a na co mi je, že ten a ten android má 2x lepší procesor když ho ani nevyužijí aplikace, ani systém... na co mi je, že má takový a takový display o takové velikost když se na mě vývojáři vyserou protože musí vše optimalizovat na milion rozlišení? Na co mi je, že si koupím nejnovější pecku od Samsungu, nebo HTC, když se většinou nedočkám příští verze systému a když už, tak jsou další 2 novější venku... To je pořád něco, já fakt nechápu proč tady každý nadává na apple, který má na 100% vyladěný systém k HW a velice kvalitní konstrukce? To si vážně myslíte, že ty vaše plasťáky jsou lepší, nebo výkonější? Ano, možná v papírové formě.... Přemýšlejte trochu. :? :? :? :? iPhone, iPad apod. nejsou dokonalé, ale určitě jsou 100x dokonalejší a kvalitnější než telefony od firem, které chrlí jeden telefon za druhým...

Další se tady podivují nad tím, proč apple žaluje samsung apod. ale myslím, že tohle mluví za vše... jako okopírovat prostředí i krabici, její balení, nabíječky, kabely (na které samsung a ostatní teprve nadávali proč mít vlastně tolika pinové kabely a nakonec na tom jedou taky)... to bych raději samsungem zavřel továrny a styděl se... http://s1.proxy04.twitpic.com/photos/la ... 264720.jpg

Sám jsem měl několik highend android telefonu v ruce, vlastnil je a je to stále hrůza ve srovnání s konkurencí.. o tabletech ani nemluvě...... Já opravdu nevím, co si tady vlastně někteří dokazují........ :?: :?: :roll: Prostě pořád dokola...

dudinek
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: iPhone5s
Twitter: si děláš srandu ne? co to je?
Tablet: iPAD Retina
Rom: iOs 7.1.2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dudinek » stř 05. říj 2011 11:13:54

+Nfix souhlas!
Chceš realizovat své sny? Probuď se!

netineti
Robot
Reputace: 18

Příspěvek od netineti » stř 05. říj 2011 11:21:20

vsetko je to uhol pohladu...iphone neodsudzujem ale nechcem...nepaci sa mi na ich politike uzavrenost a oddelenost od vsetkeho ostaneho, ale zasa to uplne chapem - snazia sa byt vynimocny, ale v dnesnej dobe to velmi nie je mozne o com svedci prebratie status baru z androidu... nepopieram ze android neprebral nieco od apple

shedy
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Nokia Lumia 620

Příspěvek od shedy » stř 05. říj 2011 14:11:01

Android začal tím že se inspiroval applem,tak proč by si to nemohl ted vzít na z5 i Apple? A naprosto souhlasím s Nfixem. Konečne objektivní názor +1

undy
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: S8 Orange SK

Příspěvek od undy » stř 05. říj 2011 14:43:49

Mal som niekoľko iPhonov aj niekoľko androidov. Poviem to asi takto: keby bol niektorý telefón alebo OS najlepší, dokonalý, tak by ho kúpil každý a ostatné by sa nepredávali.

Existuje podľa Vás najlepšie jedlo na svete?
Nevadí, že idem pomaly, možno idem aj zlým smerom...

hradecak
Stálý androiďák

Příspěvek od hradecak » stř 05. říj 2011 15:33:39

A kdo tady pomlouva iphone? Moc nerozumim nfixu a jeho prispevku... ano, na foru je tuna zabednencu co si leci mindraky, ale v tomhle topiku se vesmes resi jen to, ze spousta lidi cekala petku a ona neprisla... sice vlastnim android, ale k iphonu mam take urcite sympatie, ktere netajim. Ale proste vetsina lidi (jak androidaku, tak iphonaku) cekala novej design a on se nekonal. Nic vic, nic min. Jinak jak uz jsem psal, tak iphone 4s vlastni skvelej HW a proto u me palec nahoru. A jelikoz vim, ze jejich system je vylazeny, verim, ze to bude krasa pohledet. A kdyz nepocitam nektere nedospele komentare o tom, ze zrovna muj telefon je nejlepsi, tak se mi tema topiku libi. Je zdrave si popovidat o zbrani konkurence, a pokud se objevi nejake zabednenecke prispevky, tak to proste ignorujte a udrzujte tema, misto toho, aby jste se tady vylejvali...

Autor tohoto vlákna
CelticUnion
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CelticUnion » stř 05. říj 2011 16:58:17

Zas sa opakujem. Ak si niekto myslí, že som zaslepný s Androidom, tak sa mýli. Apple a jeho produkty sa mi znechutili len kvôli luďom, ktorí ich majú. NIekto má iphone a hneď sa chváli že má niečo viac a že aj on sám je niečo viac. A pritom o mobilýnch platformách nevie ani ň. Takisto niektorí uživatelia macbookov, proste ani za toho boha si nedajú vystvetliť, že aj narp. notebooky od hp majú čo ponúknuť. Alebo ďalšia vec: samsung galaxy tab je čistá kópia iPadu. Áno možno hej, ale nie úplne a jednoznačne má v sebe veľa originality. Inak by som proti iOS nemal nič, dokonca sa mi v niektorách veciach páčil viac ako Android. Ale proste ja sotávam verný Androidu pretože mi najviac vyhovuje kvôli svojej otvorenosti a tomu, že si môžeš robiť s ním čo chceš. A neznášam poznámky typu "android je len kópa iOS" či vyvyšovanie sa nad druhými. A tiež neznášam zaslepené ovce Applu, ktoré si vôbec nepriznajú že môže byť aj niečo lepšie. Ja napríklad tiež viem, že v mnohých veciach dokáže byť iOS lepší. Ale každopádne, skôr ma štvú tí ľudia, ktorí majú iphony, ipady či mackbooky :D

nFiX
Droid
Reputace: 1

Příspěvek od nFiX » stř 05. říj 2011 17:05:31

CelticUnion - tak to tě budu v tom případě štvát asi také já... Mám iPhone stejně tak jako Desire HD s androidem, ale mám také Macbook.. Ale ten také nemám kvůli tomu, že se potřebuji někde ukazoval, ale hlavně kvůli tomu, že na něj skládám hudbu a takový logic pro na produkci od applu na windows není... taky hodně hrávám live na akcích a s počítači na kterách běžel windows to bylo jedno velké zlo... Padalo to, sekalo se to (čistě přeinstalovaný W7) apod... a tohle si dovolit nemůžu...Tady musím stát na straně OSX a jeho rychlost a stability... Ale neházel bych všechny do jednoho pytle že mají lidé ten a ten notebook nebo telefon... mám asi 7 přátel, kteří mají macbook a všichni ho mají na skládání hudby, na hraní nebo grafiku... (na každé straně jsou blbci, co si koupí to, nebo ono kvůli vychloubání - vidím na přednáškách.. Někdo příjde s MBP a má na tom nainstalovaný Windows7) :lol: ale to už odbočuji od tématu čímž se omlouvám.... také jsem to nemyslel špatně proti androidu (mimochodem někteří posměváčci už příspěvky očividně smazali..) - jak jsem napsal apple produkty nejsou dokonalé a každý OS tak každý HW má něco do sebe... Ale nelíbí se mi věčná situace apple vs google a blbé kecy z obou stran... ;) ;)

Ten, kdo čekal iPhone 5 byl asi velký optimista. Osobně jsem ho nečekal, protože proč by do nového telefonu dával 3/4 roku starý procesor A5, když budou mít po novém roce A6 který dají také do iPadu 3...

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 43
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Příspěvek od ramon.dexter » stř 05. říj 2011 17:13:27

Tady se musím MacBooku zastat. MacBook a vůbec applí OS má výrazně lepší nástroje na práci se zvukem/videem pro poloprofesionální nasazení (nFixi nechci se tě nějak dotknout, ale plně profi jsou jednoúčelový mašiny za pár mega). Taky se rychlostí a stabilitou s windows fakt nedá srovnávat.

Blbce uživatele najdeš na každý platformě, ale tam zase suverénně vede windows, čistě díky rozšířenosti.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

Autor tohoto vlákna
CelticUnion
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CelticUnion » stř 05. říj 2011 17:22:54

nFiX prečo by si ma mal štvať? ...veď som povedal, že Apple produkty nie sú zlé, ale len NIEKTORÍ ľudia ktorí ich vlastnia a kydajú na všetko ostatné. Macbook je pochopiteľne kvalitka, ale ak ho vlastní nejakí sopliak čo nevie nič o ostatných systémoch... :) a stým som sa už stretol :)

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 43
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Příspěvek od ramon.dexter » stř 05. říj 2011 17:25:15

CelticUnion píše: NIEKTORÍ ľudia ktorí ich vlastnia a kydajú na všetko ostatné.
Ale to nesouvisí s apple produktama, to je čistě problém těch lidí. Všimni si, kolik lidí slintá na Škodu a sami mají VW v garáži.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

hradecak
Stálý androiďák

Příspěvek od hradecak » stř 05. říj 2011 17:53:12

presne tak... neexistuji vylozene spatne veci, existuji jen spatni lide, co je vlastni. Ale to uz je trosku mimo tema, zvlast s tema macbookama:-). Kazdopadne jsem ted zvedav, s jakou defensivou prijde google.

Autor tohoto vlákna
CelticUnion
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CelticUnion » stř 05. říj 2011 18:15:44

no tak priznávam odobčil som s tými macbookmi od témy a správne... ľudia stoja za všetkým a nie ich zariadenia :)

THW
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Note II
Rom: Stock - zatím ;)

Příspěvek od THW » stř 05. říj 2011 18:40:01

CelticUnion píše:Zas sa opakujem. Ak si niekto myslí, že som zaslepný s Androidom, tak sa mýli. Apple a jeho produkty sa mi znechutili len kvôli luďom, ktorí ich majú. NIekto má iphone a hneď sa chváli že má niečo viac a že aj on sám je niečo viac. A pritom o mobilýnch platformách nevie ani ň.
Nechci ti kazit den, ale když se trochu porozhlédneš po netu, tak kromě applefanatiků, kteří se chovají tak jak jsi psal, najdeš i jejich zelenou variantu. Na každé straně (a nejen v případě OS) se mezi kupou inteligentních uživatelů najde x% bl*ů, kteří paradoxně dělají ostudu značce, kterou "hájí". Vzhledem k rozšířenosti Androidu oproti iOS a jeho cílenosti na větší skupinu zákazníkům, bych moc nepochyboval, kde jich je víc.

K tématu: 4S mě moc nepřekvapuje..Apple nemá zapotřebí revoluci.

Jinak, kdyby někdo neznal mojí "orientaci", tak nejsem ani zelený, ani jablíčkový..jsem uživatel, který má určitě nároky a je mu jedno, jaký znak nese zařízení, které mu je splní.
Neexistují velké problémy, pouze malá kladiva.

Autor tohoto vlákna
CelticUnion
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CelticUnion » čtv 06. říj 2011 13:34:06

No škoda a teraz je Apple asi už fakt bez jediného normálneho človeka. To čo dokázal Steve Jobs... poklona

Odpovědět

Zpět na „Pokec“