PokecGIGABYTE GSmart G1345

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

kryznik
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Gsmart1345

Re: GIGABYTE GSmart G1345

Příspěvek od kryznik » pát 27. črc 2012 20:10:57

Zdravim vsetkych
poctivo som si precital celu temu a chcel by som vas poprosit o pomoc.
Mam problem s GPS od kamarata som si nainstaloval sygic ale ked mi aj najde signal na volnom priestranstve task po vlozeni telefonu do auta mi signal zmizne a vobec ho nelokne a tym padom mi navigacia nefunguje vobec.
Moze byt chyba v telefone ked vy vseci co spominate tak s gps nemate ziaden problem.
Dakujem za odpovede

dagmy
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Gigabyte G1345

Příspěvek od dagmy » ned 12. srp 2012 9:52:02

Ahoj kluci, jsem uživatelkou G1345, bez update firmwaru (na to nemám odvahu) 4.měsíce a zatím bez jedinýho problému, když opomenu mizernou výdrž baterie a jednu aplikaci díky které mobil kolaboval (indikátor baterie- Crystal bateri).
Mám dotaz na výměnu SD. Do teď jsem měla 8G SD a pořídila jsem mu 32G. Stačí když ho vypnu, ze staré SD přenesu data beze změny na novou, vložím a spustím? Nebo je potřeba udělat ještě něco?? Díky

LivArt
Terminátor
Reputace: 257
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4

Příspěvek od LivArt » ned 12. srp 2012 9:59:29

V podstatě ano, vypneš telefon, vyhodíš ven kartu, všechny data zkopíruješ na tu novou (ideálně přes total commander nebo jiný pokročilý správce souborů), do telefonu dáš novou kartu a zapneš ho.
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

MirekVonZlin
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: GSmart G1345

Příspěvek od MirekVonZlin » úte 21. srp 2012 22:17:41

Ahoj lidi vespolek,

mám G1345 od března a podruhé bych to už neudělal. Čert vzal problémy s dobíjením, kdy po celé noci na nabíječce hlásí tlf. jen 79% a po odpojení na nulu spadne třeba během 10 minut.
Daleko víc mě s*re to, že tlf se sám od sebe občas rozsvítí a pak zase zhasne, cca během pěti vteřin. A takhle se to nepravidelně opakuje. Restart tlf. nepomáhá. Když to máte večer v ložnici na stolku, je to na vyhození.

Jinak samozřejmě používání dvou SIM je totálně na draka, pokud máte jednu SIM na data, tak se vám dá dovolat asi podle nadmořské výšky, tlaku, teploty a rosného bodu a podle toho jak ho zrovna napadne.

Jinak by se mi líbil, displej ucházející, výkon víc než slušný, ale tohle opravdu ne.

Přítelkyně měla svého času tuším 1205ku, s WM, při volbě rychlých kontaktů se tlf hryznul, po půl roce přestal nabíjet, atd.

Třetí telefon fakt nebude Gigabyte.

Pokud byste někdo věděl jak na to debilní rozsvěcení, dejte prosím vědět, budu nesmírně zauzlován...

Marek989
Droid
Typ mobilu / ROM: Motorola Moto G
Tablet: Sony Xperia Z2 Tablet WiFi
Rom: Android 5.0.2

Příspěvek od Marek989 » stř 22. srp 2012 9:09:41

To rozsvícení způsobuje nějaká aplikace, pokud jsi něco nainstaloval a potom to dělalo, tak ji odinstaluj :wink:
SmartFouny: Nokia 5230 -> ZTE Blade -> HTC HD2 -> HTC EVO 3D - > Motorola Moto G

Odpovědět

Zpět na „Pokec“