PokecProsím o radu. HTC Desire vs. Samsung Wave II

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
David-ek
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Desire
Rom: 2.2

Prosím o radu. HTC Desire vs. Samsung Wave II

Příspěvek od David-ek » pon 31. říj 2011 12:06:26

Dobrý den, již 5tý den mám zakoupený telefon HTC Desire, ale zároveň vlastním i telefon Samsung Wave II. Chtěl bych Vás požádat o radu, jaký telefon by jste doporučili a jakému by jste dali přednost. Cca měsíc se stále rozhoduji a nemohu najít řešení jaký telefon si ponechat a jaký dát pryč.

Mé názory na dané telefony.

K Wave II - telefon dobře zpracovaný, na telefon pořizuje nádherné fotky, systém Bada 1.2 se mi jevý jako nedoladěný systém byť stálý a neměl jsem s ním žádné problémy po stránce rychlosti nebo obsluhy. Na celém systému mě mrzí to, že mi připadne velice svázaný a nemohu si vše podrobně nastavit jak bych chtěl. Bada 1.2 bych přirovnal systému od iPhone. Bada 2.0 je o něčem jiném a přávě kvůli tomuto systému jsem stále na vážkách.Výdrž baterie rozhodně lepší oproti Desire co jsem zatím vysledoval.U telefonu jsem zaznamenal zhoršený příjem GSM signálu (často kolísal a někdy i padal) + síla signálu na WIFI -> kde mám s Desire Wifi skoro plný signál, tak na Wave je jen jedna čárka.

K Desire - znatelně horší foto oproti Wave II; systém celkem v pohodě a používám officiální rom 2.2; výdrž baterie podstatně hodně padá (dnes jsem ráno odpojil telefon;pár hovorů, 45min MP3, pár sms, 6 foto a jsem na 75% s baterií.):( což si myslím, že není optimum oproti Wave II. Datový tarif nepoužívám. Na Desire se mi opravdu líbí podpora snad všeho excel atd. to Samsung neměl to stejné je s navigací, google mapy atd.

Předem velice děkuji za Vaše názory a radu.

marrccuss
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG Optimus One

Re: Prosím o radu. HTC Desire vs. Samsung Wave II

Příspěvek od marrccuss » pon 31. říj 2011 19:24:17

Tak to se musíš rozhodnout podle toho co chceš, jestli nadupanej telefon s androidem, na kterém si můžeš téměř vše customizovat a pracovat (v určitých rozměrech), nebo dobrý foťák s rychlým systémem ale špatným signálem...
Já osobně nemám žádné skušenosti se systémem jaký uvádíš u samsungu ale vím že android předčí jakýkoliv OS (alespoň dle mého názoru), já bych volil HTC Desire, jestli ti hodně kolísá baterka můžeš si koupit nějakou velkokapacitní baterku.
Pro mě by byla volba jasná. ;)

LP3W7
Androiďák!
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: LG G6

Re: Prosím o radu. HTC Desire vs. Samsung Wave II

Příspěvek od LP3W7 » úte 01. lis 2011 20:37:57

Bral bych jasne taky HTC Desire ;) Android je Android a na tomhle foru, ktere je zamerene na Android ti asi kazdy poradi HTC Desire ;)

Fotak - Na opravdove foceni je stejne nejlepsi normalni digitalni fotak a na nejaky momentky ti ten z HTC Desire postaci ;)
Baterka - Smir se s tim, ze ti vydrzi tak ten den mozna neco vic to je hold nevyhoda vsech SmartPhone s Androidem.
LG G6 32GB Astro Black, Android 7.0 Nougat

Odpovědět

Zpět na „Pokec“