PokecJaký android telefon si vybrat?

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Proxik

Jaký android telefon si vybrat?

Příspěvek od Proxik » čtv 27. srp 2009 12:08:34

Zdravim, mel bych nekolik laickych otazek ohledne androidu. Docela me to zaujalo a tak sbiram informace.
1) jaky telefon koupit?
momentalne by mel byt na trhu G1, HTC Magic, Hero a Samsung - ktery z nich vybrat? Pokud nevyzaduji hw klavesnici muzu teoreticky G1 vyskrtnout..? Ostatni 3 mi, pokud vynecham otazku designu, prijdou vlastne celkem stejny, tak se v tom moc neorientuju
2) je nekde moznost si telefon osahat/ozkouset? Idealni by bylo mit ho na vikend coz se mi jako beznemu smrtelnikovi asi nepostesti :) Takze jedina moznost je doufat ho ho bude mit nekde nejaky operator na prodejne..coz ale stejne neni ono ze. Zkousel jsem live android coz je varianta uplne k nicemu
3) Ptat se proc asi nema moc smysl, krom toho bych tady na foru nasel nekolik temat. Momentalne pouzivam Nokii E71 a jsem s ni velmi spokojen, ale co si budeme povidat, jsem hracicka a prave android mi prijde svoji otevrenosti jako idealni volba pro lidi jako jsem ja :DD Krom toho, zena si koupila iphone a napojeni na net/socialni site je uplne nekde jinde nez u "stareho" symbianu, coz me na tom prave laka

Admin: zeditoval jsem titulek z "Jaky? Kde? a Proc?"

d750
Kyborg
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Dell Streak
Twitter: d750
Tablet: Asus EEE Pad

Re: Jaky? Kde? a Proc?

Příspěvek od d750 » čtv 27. srp 2009 14:15:05

Momentálně je nejlepší koupě htc hero. No a na zkoušku můžeš zkusit emulátor na pc aby si věděl do čeho jdeš.

Jerzabek
Androiďák!
Reputace: 0

Re: Jaky? Kde? a Proc?

Příspěvek od Jerzabek » čtv 27. srp 2009 15:32:32

Co to je zase za stupidní název topicu..?! :roll: :shock:
http://android.own.cz
G1 white - CM 6.1
Twitter: @Jerzabek

michpo
Moderátor
Reputace: 23
Typ mobilu / ROM: HTC One Google Edition
Tablet: Nexus 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký android telefon si vybrat?

Příspěvek od michpo » pát 28. srp 2009 1:21:06

Ja si vybral Hero a rozhodne toho nelituju. Jinak vyber si takovej, kterej bude mit velkou pamet, protoze napr. u G1 neni jiste jestli na ni pujdou dalsi verze androida, prave kvuli male pameti.
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI

Autor tohoto vlákna
Proxik

Re: Jaký android telefon si vybrat?

Příspěvek od Proxik » pát 28. srp 2009 7:17:13

Tak jsem si vcera hral s tim emulatorem, diky za tip, a neni to spatny na ziskani lepsi predstavy. Hero vychazi asi fakt nejlip, G1 se da sehnat uz za slusnou cenu, ale pokud netrvam na hw klavesnici nema rekl bych zadne jine +.
Jen by to jeste chtelo aby ho mel nekdo nekde vystaveny jako funkcni vzorek, coz teda nevim

Odpovědět

Zpět na „Pokec“