PokecPostezovani si t-mobilu ,ze twist surf plus je na ho*no

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
tomtomas
Robot
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S II
Twitter: tomtomas99911
Kontaktovat uživatele:

Postezovani si t-mobilu ,ze twist surf plus je na ho*no

Příspěvek od tomtomas » pát 28. srp 2009 7:06:35

Napsal jsem t-mobilu mail ve kterem sem si stezavol na netove tarifi pro predplacenky odpovedeli toto:
Vazeny zakazniku,

zasilame Vam odpoved na e-mailovou zpravu ze dne 22. srpna 2009.

Internetove zvyhodneni Twist Surf+ ma FUP limit pro stahovani dat 50MB, coz by melo postacovat pro bezne surfovani v mobilu. Pokud pouzivate internet intenzivneji, je mozne si u nas poridit novou SIM kartu na dobijeni kreditu s tarifem Twist Internet, kde mate na stahovani dat 2GB.

S pozdravem a pranim prijemneho dne

Twist internet no dobre podival jsem se sem:https://shop2.client.tmo.cz/yourPackage ... ransaction
a ta sim stoji 850 kč no zajímavé a když jsem poté zjistil ,že těch 850 chtej za ten net mesicne tak mi to vyrazilo dech.

matata
Robot
Typ mobilu / ROM: GNEXUS

Re: Postezovani si t-mobilu ,ze twist surf plus je na ho*no

Příspěvek od matata » pát 28. srp 2009 8:03:44

ZÁSADA Č. 1: Pokud máte problém který souvisí přímo s G1 volejte kamkolov, ale jen ne do t-mobile!! :? To bych fakt blil, jak tam o tom vedej kulovy... Proc je ten surf+ na h...? Ono totiz kdyz nejak stahujes prilohy tak to stahuje pres imap nebo pop3... taky jsem to zjistoval, ale nikdo mi nebyl schopen rict, pri cem se to pripojuje k pop3 jestli i kdyz ctu maila nebo az kdyz treba stahuju prilohu, nebo to mozna dela uplne nejaka jina apk... tam o tom fakt nikdo nema ani sajnu... drzi se 5 let starych podminek tarifu surf+ a surfmail+ a dokola ti opakujou ze surf+ je jen na surfovani po netu a surfmail i na maily, kdyz se zeptas na icq tak ti budou s presvedcenim tvrdit ze to budes na milion % platit coz u g1 neni pravda.... G1 mam od dubna s tarifem surfmail+ a nikdy sem nic nedoplacel, az asi pred 14ti dny jsem koukal zpetne na faktury a zjistil jsem ze pred dvema mesici mi bylo nauctovano 240 kč s dph navic za prenosy dat. tak sem zavolal na t-mobile a slusne sem jim vysvetlil ze to bude asi nejaka chyba protoze to takhle vyuzivam uz nekolik mesicu a nikdy sem nic nedoplacel. rekl jsem, ze pouzivam porad ty stejne apk a ze nic noveho neinstaluju,coz je samozrejme nesmysl, ale to ti budou tezko dokazovat,stejne jako nejsou schopny rict za co to bylo uctovane... odpoved "za data" mne opravdu nezajima... chci konkretni datum cas, nazev aplikace, porty atd... nevite pani operatorko? tak to bohuzel nemuzu platit za neco za co nevite ze ty penize chcete, tak jsme se dohodli ze dalsi mesic mi to odectou... a odecetli... kdyz neco nemusite tak to neplatte!!! A podelim se jeste o jednu perlicku: v cervenci jsem jel na dovolenou na 14 dni a vubec jsem tam g1 nebbral, tak jsem si deaktivoval tarif surfmail+ abych zbytecne tech 14 dni neplatil pausal... No a samozrejme prijedu zpatky a zapomnel sem ho aktivovat zpet, zjistil jsem to po dvou dnech, kdy jsem stahl 20MB - cca. 1800Kč... tak jsem chvili byl celkem vytocenej ze takovejch penez... no ale pak sem zvedl telefon a za minutu to bylo vyrizeny: "Dobry den, prosim vas pekne, predevcirem jsem si pres t-zones aktivoval tarif surfmail+ na monitoru se mi zretelne objevilo "sluzba byla uspesne aktivovana" a ted koukam do me utraty a mam tam castku asi 2000,- Kc? To asi mate nejaky rozbity t-zones ne? Se to asi nejak neaktivovalo. Operatorka: no, ten tarif opravdu nemate aktivni. Ja: Jee, no to je mi lito, tak budte tak hodna aktivujte mi ho a tu castku za vsechny data mi poslete dobropisem ano?.... a bylo hotovo.... oni se s vama hadat nebudou... vyuctovali mi to do koruny...

Yamanouchi
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yamanouchi » pát 28. srp 2009 8:32:57

V oblasti datových tarifů a mobilního připojení je T-Mobile nejhorší operátor a nějak nehodlá v tom měnit. Stačí se podívat na porovnání. Mě odpověď T-Mobile ani nepřekvapuje :lol: Bych se na ně vykašlal a pořídil bych si předplacenku O2 za 160Kč měsíčně a ušetřím (samozřejmě jen v krajských městech).
Bohužel zaspali, že je tu iPhone a Android, ve kterém se stránky zobrazují jako na PC, tudíž to papá hodně kB, ne jako Opera Mini na Symbianu a WM.
Miluji a žeru Jablíčka.
HTC Desire + 8GB

yonah
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Nexus One
Twitter: http://twitter.com/yonah

Příspěvek od yonah » pát 28. srp 2009 9:37:22

No nevim, jestli je nejhorší. T-M má pokrytí EDGE celkem hodně. O2 snad jen v Praze a větších městech. Co se týče HSDPA nebo UMTS tak je to to samý. Takže u O2 využuju 100% internet jen přes blbý GPRS. Ani přes lepší EDGE si neškrtnu.
oblíbené aplikace a hry.

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 43
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Příspěvek od ramon.dexter » pát 28. srp 2009 14:12:57

yonah: jako nejlepší kompromis mi vychází Vodafone. Nemá 3G, ale má rychlý edge všude kde se pohybuju. A kde neni edge, je dost rychlý gprs. Cenově je na tom fajn.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

Autor tohoto vlákna
tomtomas
Robot
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S II
Twitter: tomtomas99911
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomtomas » pát 28. srp 2009 14:16:16

jo vodafone je nejlepsi

cryingfreeman
Droid
Reputace: 1

Příspěvek od cryingfreeman » pát 28. srp 2009 16:37:01

No ja som rad ze som stihol akciu v decembri u t-mobile sk na 1gb v 3G za 99 korun...len neviem co bude na konci roka ked mi konci viazanost
Samsung GALAXY prvý na Slovensku , 8G internal memory, 16 gb micro SDHC card, t-mobile web´n walk 3 giga

Samsung Galaxy Tab 8.9 P7300 32 GB 3G

twitter: @cryingfreeeman

P1azer
Droid
Reputace: 14
Typ mobilu / ROM: 1+8 Pro
Tablet: Galaxy tab S5e LTE

Příspěvek od P1azer » pát 28. srp 2009 18:53:10

Já mám aktivovanej Surf+ (když potřebuju někdy na mail apod mimo dosah wifi) a sem spokojenej.Byl sem u babičky a týden sem přenášel data,tahal na marketu,surfoval a naučtovali mi jen 480kb (=24kč) a zbytek pokryl tarif...

Odpovědět

Zpět na „Pokec“