PokecSamsung galaxy s wifi 5.0 aka galagy player

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Autor tohoto vlákna
hoolifan
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: htc desire z
Tablet: Samsung Galaxy S wifi 5.0 (mid)

Samsung galaxy s wifi 5.0 aka galagy player

Příspěvek od hoolifan » stř 09. lis 2011 9:57:50

Ahoj, docela zvazuju koupi tohoto zarizeni. Libi se mi jeho velikost/malost a to, ze je v tom android. Otazka smeruje na root a update rom pokud, hledal jsem a nikde jsem nenasel.
Jelikoz se jedna jen o upraveny puvodni galaxy s s jinym displayem napadlo me jestli nepujde rootovat a nahravat stejne romky jako pro puvodni galaxy. Nevi nekdo jak to funguje? A jestli vubec? Nechce se mi dat 6 a pul tisice za zarizeni ktere nepujde updatovat (at ofic, nebo neofic).
Diky za odpovedi

EDIT:
Odpovim si sam, player jsem koupil a vcera mi v kies vyskocil update na android 2.3.5 co se tyka rootu tak na XDA je uz sekce jak rootnout galaxy player. Zatim nemam k rootu duvod. Player je svizny a plni presne to, co po nem chci, navic pres launcher pro jsem si upravil vsechno co slo uplne stejne jako na mem Desire Z. Vydrz je vyborna.. pri mem pouzivani (trochu internetu, ddost cteni a obcas nejaka hra) vydrzi tri dny.

Kdyby mel nekdo nejaky dotaz rad odpovim

tomkoc
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: nokia E5

Re: Samsung galaxy s wifi 5.0 aka galagy player

Příspěvek od tomkoc » pon 28. lis 2011 0:47:30

Ahoj,

Planuji koupit, jak je to prosim s GPS, je to pouzitelne v aute jako offline navigace? Idealne ve spojeni s NDrive, Sygic?
Dekuji Tomas

Autor tohoto vlákna
hoolifan
Stálý androiďák

Příspěvek od hoolifan » pon 28. lis 2011 11:41:39

Podivej je to android a dalo by se rict, ze pokud ti funguje offline navigace na telefonu, bude fungovat i na tomhle zarizeni. Zkousel jsem navigovat pres google mapy s tim, ze jsem prednacetl trasu doma z wifi a nemel jsem problem.. veelikostne je player na navigovani jako stvoreny..
Pri vyberu navigacniho programu bych se ale radeji podival na recenze.. nektere navigacni softy muzou mit problem s androidem 2.3.5

EDiT: malem bych zapomnel - rozhodne zapomen na navigacni variantu sygicu od vodafonu.. ted sice byla v osatce, ALE funguje na odesilani premiovych sms a jelikoz player nema gsm modul, neposles smsku, tudiz nemas jak aktivovat navigaci..

Pokud by nekdo vedel jak tento problem vyresit budu mu vdecny..

tomkoc
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: nokia E5

Příspěvek od tomkoc » pon 28. lis 2011 15:25:37

Sygic Aura by mel jet i na 2.3.5, casem snad fixnou i NDrive. Sygic & Vodafone akci asi bohuzel nevyuziju. Ted uz jen kde koupit, Amazon.com za 229.00, u nas sem o vikendu zahlidnul nekde pod 5.000Kc a uz je to pryc, ted jen 5700Kc. Diky za rychlou odpoved. Tomas

autopesauto
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: samsung

Příspěvek od autopesauto » stř 30. lis 2011 18:00:33

ahoj,

chtel jsem se zeptat, zda je mozne dany tablet spojit pres bluetooth s mobilnim telefonem a pak surfovat i kdyz jsem mimo dosah wifi site. Diky.

Autor tohoto vlákna
hoolifan
Stálý androiďák

Příspěvek od hoolifan » stř 30. lis 2011 20:21:42

pokud tvuj telefon umi sdilet internet pres bluetooth, tak neni problem.. ja to resim s desire z pres wifi hotspot..

Autor tohoto vlákna
hoolifan
Stálý androiďák

Příspěvek od hoolifan » sob 07. dub 2012 10:37:12

Před pár dny mi vyskočila další aktualizace.. Aktuálně na player frčí android 2.3.6. Aktualizační soubor má asi 12MB a změny jsou viditelne jen v zámku displaye. Ted vypadá jako ze ctverkoveho androidu. Změny se ale udály v hospodaření s energií.. Nyní je tablet efektivnější a vydrží dele..

LivArt
Terminátor
Reputace: 258
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4

Příspěvek od LivArt » sob 07. dub 2012 13:15:40

Hlavně na tom nezkoušej postupy s souborama pro Galaxy S, nebo to zacihlíš (jedno takový téma už tu je). Jinak ale je to Samsung jako jakejkoliv jinej, takže ODIN a tak ;)
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

Zmek
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: nokia C5
Tablet: Samsung galaxy WiFi 5.0

Příspěvek od Zmek » ned 08. dub 2012 17:37:11

Ahoj, cena tohoto tabletu se přehoupla pod 4000,- takže jsem si ho též objednal. Potěšila mě zpráva možnosti aktualizace z 2.2 Froyo (který je nainstalován) na 2.3 Gingerbread. Dorazí po velikonocích.... :twisted:

Autor tohoto vlákna
hoolifan
Stálý androiďák

Příspěvek od hoolifan » ned 22. dub 2012 11:17:38

LivArt: jedná se o oficiální update přes keis takže cihla se z něj stát nemůže, ale co se týká rootu atd, tak není ani důvod tohle dělet.. player je svižný a jede na něm všechno jak má :)
původně, když jsem ho kupoval, tak jsem ho rootnout chtěl, ale nakonec jsem rád, že to ani není potřeba - telefon mám rootnutý a nechtěl bych jinak :D

LivArt
Terminátor

Příspěvek od LivArt » ned 22. dub 2012 16:21:04

Když trochu pohledáš, najdeš téma jednoho člověka, co na tom zkusil postupy určený pro Galaxy S a použil samozřejmě i soubory k pro Galaxy S tomu určený. Pěkně to zacihlil ;)
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

Autor tohoto vlákna
hoolifan
Stálý androiďák

Příspěvek od hoolifan » pon 23. dub 2012 8:31:15

Vubec se nedivim, ze to bricknul, to je podobne, jako zkouset soubory pro desire s nahrat na desire z nebo desire.. Taky se to brickne.. Hold komu neni rady:-)

Superw5
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Nokia E66
Tablet: Samsung galaxy s wi-fi 5.0

Příspěvek od Superw5 » stř 25. dub 2012 12:59:33

Zdravím, chtěl bych se zeptat... Mám tento přístroj (samsung galaxy s wi-fi 5.0) vše na něm valí v pohodě, jen mám problém... chtěl jsem si tam stáhnout nějakou navigaci (nějakou craknutou bo tak). Vždy jsem postupoval dle návodů které jsem našel přímo u těch softwarů, které jsem našel. Ovšem vždy hned po první části instalace mi to při spouštění hodí chybu něco jako "neočekávaná chyba a něco s errorem". Nevíte někdo jestli se to dá nějak obejít? Nebo mi zbývá pouze koupit standartní legální licencovaný software?

LivArt
Terminátor

Příspěvek od LivArt » stř 25. dub 2012 13:03:31

Nečteš pravidla!
S warezem ti tu nikdo radit nebude! :evil:

Autor tohoto vlákna
hoolifan
Stálý androiďák

Příspěvek od hoolifan » stř 25. dub 2012 19:04:26

ja si do sveho GSW5.0 nahrál tuhle navigaci od mapfactor

http://www.androidmarket.cz/aplikace/fr ... navigator/

je zdarma a docela použitelná.. jinak používám google mapy preš wi-fi hotspot ze svého desire z - je to sice krkolomné, ale jde to v pohodě nastavit a funguje to ;-)

domcek
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Global
Mobil 2 / ROM: LG G2 32GB
Rom: Nitrogen

Příspěvek od domcek » čtv 26. dub 2012 19:41:51

Zdravím
Uvažuji o koupi Samsung Galaxy Wifi 5.0 16Gb, nicméně abych pak nebyl nepříjemně překvapený, tak se tu na pár věcí radši zeptám. Jak je to s výdrží baterie? Předpokládám, že těch 2500mah na jednojádrový procesor je vcelku hodně a mělo by to vydržet. Ale jsou to pouze čísla a potřeboval bych spíš vědět praktické zkušenosti. Dále bych se chtěl zeptat, jak to vidíte s odolností telefonu? Teoreticky by to mělo být docela bytelné, když nejde odendat kryt, ale jak je to v reálu nevím. A jak to vidíte s aktualizací na Android 4.0? Neoficiálně na xdadevelopers se nějaká tam ROM objeví určitě, ale zajímá mě spíše oficiální. A s tím souvisí o otázka, jaká je současně oficiální verze androidu v tomto zařízení?
Pak mám otázku na fotoaparát, je pravda, že umí natáčet HD video (720p)?
A jak je na tom ve výkonu, zasekává se, jedou na něm 3D hry (Need for speed, Asphalt, Angry Birds atd.), jede prostředí svižně?
A je na Marketu normálně k dispozici všechno, co třeba pro klasický Galaxy S (samozřejmě krom aplikací vyžadujících GSM modul)?
Na závěr poslední otázka, doporučili by jste tento minitablet nebo je podle vás za tuto cenu na trhu něco lepšího (klidně i s GSM) (limit mám 6000Kč)?
No, to je tak asi vše, na co jsem se chtěl zeptat. Předem moc děkuji za odpovědi ;)
Jinak né že bych neuměl používat Google, spíš moc neumím anglicky a v češtině jsem moc informací nenašel.
Nokia 3310 - SE K750i - SE K550i - Nokia 5130 - HTC Touch Pro - Motorola Defy plus - Sony Xperia V - LG G2 32GB

Autor tohoto vlákna
hoolifan
Stálý androiďák

Příspěvek od hoolifan » pát 27. dub 2012 20:13:58

Ahoj, takže:
Co se týká baterky, tak je to standardní android zařízení. baterka mi vydrží - pokud vypínám wifi, když jdu z domu - vždy něco přes 2 dny, ale jde vybít i za 5 hodin, pokud hraješ nějakou náročnější hru. při sledování filmů se mi baterku ještě behem dne nepodařilo vybít = když jsem jel do prahy vlakem, tak jsem na něm za den asi hodinku poslouchal hudbu a 4 hodiny sledoval video, po příjezdu do prahy hlásil ukazatel 40% baterie, což je dle mně slušný výkon na tak velký display.

celkově je to plastový tablet s kovovým páskem kolem displaye a kromě 3 tlačítek (vypínání, regulace hlasitosti, potvrzovací tlačítko) a záslepky na microsd kartu nemá žádné pohyblivé součástky, tudíž by měl vydržet i pád, ale bál bych se poškrábaného displaye (nemám na něm folii ale nosím ho v neoprenovém vlastnoručně šitém pouzdru).

Foťák je v něm 3mpx vzadu a 0,3mpx v předu, ten přední jde použít jako zrcátko nebo na autoportréty v nízké kvalitě. kamera natáčí v kvalitě 720 na 480 takže žádné 720p ale to nevadí, protože kamery nemají vůbec dobré podání a taky je téměř nepoužívám. jen v nouzi.

Aktualizace na ICS se nedočkáš - aspoň ne oficiální cestou - má stejné střeva jako galasy S, a ten má jen android 2.3.6 s walue packem tato verze je finální i pro tento přehrávač (je to druhá aktualizace, co jsem ho koupil) ohledně rootu a podobných věcí si starosti dělat nemusíš, sice něco je, ale osobně jsem to zapudil, protože to nemá význam. tablet je svižný a téměř se nezadrhává (asi tak jako každý jiný android občas cukne, ale to je normální i na mém Desire Z)

všechny hry co jsi vyjmenoval na něm fungujou a v pohodě. Launcher používým Launcher pro, mám ho i na telefonu a nemůžu si stěžovat.. všechno co mám na plochách v tel. mám stejně i na tabletu, tudíž mě neobtěžuje, že je něco tam na tel. a jinde na tabletu.

Co se týká doporučení, tak záleží na tobě a tvých preferencích. já chtěl přehrávač hudby, na kterém bych mohl i surfovat na netu. mp3 přehrávače se daly sehnat i za levnější peníze, ale žádný neuměl přes wifi surfovat po netu, a když uměl, tak byl neúměrně drahý. tudíž jsem zvolil tento player/tablet a chybu jsem neudělal = jsem spokojeny 8-)

jis
Robot
Reputace: 36
Typ mobilu / ROM: ASUS ZenFone 6 (2019) A10 a Mi A1 Pie
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X Oreo
Tablet: Acer Chromebook Pie a Nexus 7 II Nugát

Příspěvek od jis » stř 02. led 2013 13:41:16

Pamatuji se, že po aktualizaci z Froya na Gingerbread 2.3.5 a 2.3.6 přestal fungovat kompas. Ilustrace chyby na youtube: http://youtu.be/PnPU4UV_ywI
Už to Samsung vyřešil nějakou další aktualizací, nebo je kompas stále nefunkční?
Sony CMD Z1 > Nokia 6210 > Nokia 6310i > Nokia 6230i > Nokia 6280 > Nokia E63 > Samsung Galaxy W > Samsung Galaxy Note 2 > Motorola Moto G LTE > LG G Flex 2 > Nexus 5X > Xiaomi Mi A1 > Asus ZenFone 6

lukypa
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy SIII
Tablet: Asus Transformer tf101

Příspěvek od lukypa » úte 08. led 2013 23:32:55

Zdravím,
nevíte kde seženu aktualizaci 2.3.6 al s češtinou?
Přes kies se odmítal aktualizovat, tak jsem ho aktualizoval přes ODIN a zmizela mi čeština.
Nemá ji vůbec v nabídce. A jsem v pytli. Pokud je zde někdo zkušenější moc by mi to pomohlo.

LivArt
Terminátor

Příspěvek od LivArt » stř 09. led 2013 6:47:22

Asi jedině custom ROM. Pro ČR nebyla zřejmě 2.3.6 uvolněna.

jis
Robot

Příspěvek od jis » stř 09. led 2013 9:22:52

Nesmysl, stačí si přečíst zkušenosti v předchozích příspěvcích, vždyť jich tu bylo jen na jednu jedinou stránku. Sám jsem obdržel aktualizaci z 2.3.5 na 2.3.6, ale musel jsem nakonec downgradovat na 2.2.2, abych měl funkční kompas, viz můj přechozí dotaz. Nemá někdo zkušenost, zda to již Samsung vyřešil nějakou další aktualizací, nebo je kompas stále nefunkční? Nebo nikdo kromě mne kompas nepoužívá?
Sony CMD Z1 > Nokia 6210 > Nokia 6310i > Nokia 6230i > Nokia 6280 > Nokia E63 > Samsung Galaxy W > Samsung Galaxy Note 2 > Motorola Moto G LTE > LG G Flex 2 > Nexus 5X > Xiaomi Mi A1 > Asus ZenFone 6

LivArt
Terminátor

Příspěvek od LivArt » stř 09. led 2013 10:56:13

Třeba na sammobile jsem nezahlédl flashovací balíček 2.3.6 pro XEZ. Tedy jestli mu aktualizace nepříjde a baliček nenajde, tak mu stejně nic jinýho nezbude.

lukypa
Nové Androidě

Příspěvek od lukypa » stř 09. led 2013 12:57:44

JIS můžeš mi prosím říct kde seženu verzi 2.2.2? Potřebuju to taky vrátit zpět, aspoň bude čeština.
Taky jsem nainstaloval program more locale2 který češtinu částečně umožňuje, ale spousta věcí je pořád anglicky.
Hlavně že psali že verze 2.3.6 je multi s komplet evropskými jazyky.

jis
Robot

Příspěvek od jis » čtv 10. led 2013 9:16:28

LivArt píše:Třeba na sammobile jsem nezahlédl flashovací balíček 2.3.6 pro XEZ.
To přece nic neznamená, asi tam nikdo od nás tuto verzi nenahrál.
LivArt píše:Tedy jestli mu aktualizace nepříjde a baliček nenajde, tak mu stejně nic jinýho nezbude.
Reset do továrního nastavení by měl uvést zařízení do stavu, ve kterém bude FOTA aktualizace opět přijímat.

Měl jsem z výroby (zakoupeno v dubnu 2012) verzi KP2 (XEZ), což byla verze 2.3.5 a po zapnutí se nabídla aktualizace na KP6 (XEZ), což byla verze 2.3.6.
Kies      (1).png
snapshot je z 26.4.2012
Kies (1).png (68.68 KiB) Zobrazeno 2429 x

jis
Robot

Příspěvek od jis » čtv 10. led 2013 9:26:58

lukypa píše:Hlavně že psali že verze 2.3.6 je multi s komplet evropskými jazyky.
Viz mé příspěvky výše, samozřejmě byly všechny verze, které jsem vyzkoušel, s češtinou (2.2.2, 2.3.5, 2.3.6). Player jsem pořizoval pro otce a bez kompletní lokalizace by ho nemohl používat.
lukypa píše:Taky jsem nainstaloval program more locale2 který češtinu částečně umožňuje, ale spousta věcí je pořád anglicky.
Přesně tak, takto nikdy nelze získat kompletní lokalizaci.
lukypa píše:JIS můžeš mi prosím říct kde seženu verzi 2.2.2? Potřebuju to taky vrátit zpět, aspoň bude čeština.
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=272433
Vše je v prvním příspěvku. Mají to moc pěkně zpracované a na jednom místě. Než jsem nalezl tento post, tak jsem fw stahoval přímo z korejských stránek přes Google translator. Mimochodem korejská verze má zabudovanou DVB-T TV (měl jsem jí nainstalovanou, takže jsem viděl příslušné aplikace navíc). Viz též tento post:
http://androidaplikace.cz/index.php/201 ... mment-6224

LivArt
Terminátor

Příspěvek od LivArt » čtv 10. led 2013 10:16:29

Jis: ale on to tam nahrál ODINem, tedy hard reset mu nepomůže.

jis
Robot

Příspěvek od jis » čtv 10. led 2013 12:22:15

Promiň, tak to jsem pro změnu ve spěchu přehlédl já, to máš samozřejmě pravdu, dík za upozornění :)
Každopádně má ode mě v příspěvku výše odkazy na správné verze firmware, které jeho problém vyřeší.
Ono obecně platí, když FOTA někomu nefunguje, tak to bývá tím, že se buď jako root v systému hrabal, nebo levně koupil nějakou šedivku s nahranou verzí, která žádnou další aktualizaci dostat nemusí.
lukypa píše:nevíte kde seženu aktualizaci 2.3.6 al s češtinou?
Přes kies se odmítal aktualizovat, tak jsem ho aktualizoval přes ODIN a zmizela mi čeština.
Nemá ji vůbec v nabídce. A jsem v pytli. Pokud je zde někdo zkušenější moc by mi to pomohlo.
Z tohoto dotazu se totiž moc nedozvíme. Nevíme jakou verzi tam měl, tudíž nelze určit důvod, proč se FOTA nenabízela, nevíme jakou verzi tam nahrál, což by vysvětlilo, proč v ní nemá češtinu, nevíme prostě vůbec nic. Ach jo ;)

lukypa
Nové Androidě

Příspěvek od lukypa » čtv 10. led 2013 20:07:39

No ona ne že by se nenabízela, on nešel spustit v KIES.
verze android 2.2.2 verze systému bohužel nevím.
S kies jsem zkoušel spustit na dvou různých počítačích s W7 se kterými normálně komunikuje moje SIII.
Zkoušel jsem i starší verze KIES, taky neúspěšně. Prostě se nainstalovaly ovladače, vše v pořádku, ale pak jen připojoval a připojoval, ale nepřipojil.
Tak jsem si řekl že na to kašlu a nainstaluju přes ODIN 2.3.6 a bude klid když je to multilanguage verze ani mne nenapadlo že čeština bude chybět,
nepročítal jsem fóra.
Přístroj je originál zakoupený v českém kamenném obchodě nový minulý týden.

lukypa
Nové Androidě

Příspěvek od lukypa » čtv 10. led 2013 20:22:09

2013-01-10_202000.jpg
Toto ukazuje KIES
2013-01-10_202000.jpg (46.07 KiB) Zobrazeno 2362 x

lukypa
Nové Androidě

Příspěvek od lukypa » čtv 10. led 2013 20:52:38

Takže jsem zase na začátku, mám češtinu a Froyo 2.2.2 tel. připojen k počítači, ovladače nainstalovány a ke KIES se nemůžu připojit. Ani žádnou chybu nehlásí viz. obrázek. Jen se připojuje. Počitač s W7 jsem přihlášen jako admin. Opravdu nevím jak do toho dostat 2.3.6 s češtinou. Myslíte že by pomohly WinXP?
Kies s SIII normálně jede.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“