PokecTak a jsem prvníí :)

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
NextCall

Tak a jsem prvníí :)

Příspěvek od NextCall » úte 23. zář 2008 15:36:40

Tak a jsem prvníí :) :lol: Hodne zdaru s novým fórem! :geek:

Supík
Admin - ten hodnej
Reputace: 249
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak a jsem prvníí :)

Příspěvek od Supík » úte 23. zář 2008 17:20:07

Super Danielo :) Vítej :p
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation ..viz pravý sloupec. AF to potřebuje. Díík

Lanny
Nové Androidě
Reputace: 0

Příspěvek od Lanny » stř 24. zář 2008 7:20:11

Ahoj:

Sup díky za toto forum.

Teď jsem četl zajímavý článek http://navanee.wordpress.com/2008/06/18 ... ronment-2/ s nápadem, aby se Android stal cross development platformou pro smart founy. To bych tedy přivítal.

Vývojové prostředí pro iPhone vyžaduje apple, xcode a objective C, tak nevím, jak by se to udělalo, ale nápad je to, IMO, dobrý. Teď jsem stáhnul SDK a Eclipse plugin pro Android, tak se tím snažím prokousat.

Supík
Admin - ten hodnej
Reputace: 249
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Supík » čtv 25. zář 2008 12:47:15

Lanny píše:
Vývojové prostředí pro iPhone vyžaduje apple, xcode a objective C, tak nevím, jak by se to udělalo, ale nápad je to, IMO, dobrý. Teď jsem stáhnul SDK a Eclipse plugin pro Android, tak se tím snažím prokousat.
Ahoj Lanny .. mohl by jses tu pak podělit s nějakýma zkušenostma ohledně toho android SDKáčka? Úplně skvělá by byla ukázka ve stylu "Hello world" :yes:

Taky se na to sdk mrknu :)
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation ..viz pravý sloupec. AF to potřebuje. Díík

Odpovědět

Zpět na „Pokec“