PokecSensation vs. SGS2

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Hope
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Vernee Apollo lite

Sensation vs. SGS2

Příspěvek od Hope » sob 12. lis 2011 11:17:59

Ahojte,
viem je to trochu otrepana tema ale redsa by som sa chcel s vami poradit. Mam moznost si vybrat novy mobilny telefon a vzhladom na vykon sa rozhodujem medzi tymito telefonami. Viem ze pomaly po kazdej stranke je lepsi SGS2, ale kedze mobil beriem od operatora, Sensation by pre mna vysiel o 180 eur lacnejsi o je uz podstatny cenovy rozdiel. V sucasnosti mam na 2 dni k dispozicii SGS2, ale so Sensation nemam skusenosti. Chcel by som sa Vas opytat na par pre mna podstatnych veci :
-vykon telefonov je podobny?...nemyslim tym skore v benchmarkoch ale plynulost systemu, rychlost spustania aplikacii, kedze v tomto ako som mal moznost skusit je SGS2 bleskurychly
- po zvukovej stranke som pocul , ze sensation je na tom biedne. Ide mi hlavne o vystup na sluchadla, kedze casto pocuvam hudbu a SGS2 a jeho kvalita mi plne vyhovovala, pouzivam sluchadla Koss porta pro a pripade kupy HTC-ka by som nechcel byt nemilo prekvapeny
- kapacita ram pamate je dostacujuca? kedze na SGS2 mam vyuzitych 500 mb ale ze vraj sense je riadnym zrutom
-ide mi hlavne o to i si mam prilatit 180 eur a vziat SGS2, keby by boli na podobnej cenovej hladine ani by som nerozmyslal...dakujem za rady

Samsung Spica - Froyo 2.2 CyanogenMod 6.1.1 Spica alpha8.1, Gingerbread theme ...Huawei Sonic.... HTC Evo 3D.....HTC One X...HTC One M8...Vernee Apollo lite

Odpovědět

Zpět na „Pokec“