PokecReklamace

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
dubo
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Spica

Reklamace

Příspěvek od dubo » ned 13. lis 2011 20:29:48

Zdar,

nemáte někdo zkušenosti s reklamacemi v Datartu? Je třeba provést unroot telefónu? Mobil mi nomálně s custom rom jel, asi tak měsíc, až najednou nemůže dohledat GSM. No moc jsem po tom ještě nepátral jak to unrootnout.

LivArt
Terminátor
Reputace: 257
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4

Re: Reklamace

Příspěvek od LivArt » ned 13. lis 2011 20:39:13

Určitě unroot a nahrát oficiální ROM (ODINEM nahraješ původní 2.1). Ale jestli se ti změnilo IMEI na samý nuly, tak máš smůlu.
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

cyphill
Robot
Reputace: 14
Typ mobilu / ROM: HTC 10
Rom: nougat, stock, root

Příspěvek od cyphill » ned 13. lis 2011 21:04:41

Než to pošleš na reklamaci - zkoušel jsi wipe data, přehrát na jinou ROM, flashnout jiné radio, atd...?
Chceš-li poděkovat, klikni na palec!

Autor tohoto vlákna
dubo
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Spica

Příspěvek od dubo » stř 16. lis 2011 13:16:45

Ahoj,
myslel jsem, že už je telefón v prdeli, páč se mi nechtěl připojit přes datový kabel ke kompu. Dnes je vše jinak, nějakým zázrakem se zase hlásí, ale mám jiný problém. Nedaří se mi skočit do download módu, abych to mohl přeflashovat na original eclair romku.

Různí se to nějak podle systému nebo kernelu, jaká má být kombinace, nebo jak to je? Zkoušel jsem různé romky a furt to stejné ale prostě mi to nejde přeflashovat, tak je to v pytli.

Díky za postřehy.

EDIT: Tak se mi to podařilo splácat. Jsem si všimž, že když mám připojenej phone do usb, tak při spouštění (jen tlačítekem power) se nachvíli Odin ozve, že je tel. připojen a jak pokročí najíždění tak se zase připojení přeruší. Říkám si "nemáš co ztratit" tak jsem při dalším spuštění telefonu jsem v odinu klikl Start a už to jelo a ve phonu je origoš rom.

Teď ještě udělat něco s IMEI. Nemám ho ale nulový, ale neznámé, je v tom nějaký rozdíl? A co jsem si ještě všiml, tak pod baterkou na štítku žádné IMEI není napsané a papíry mám doma.
Náhodou někdo nemá zkušenosti s tímto? http://forum.samdroid.net/f28/complete- ... -how-1817/

LivArt
Terminátor
Reputace: 257
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4

Příspěvek od LivArt » stř 16. lis 2011 16:57:26

Mno jestli je imei neznámé, zkusil bych nahrát jinou rom. IMEI 00 hlásí telefon až když je opravdu část paměti s IMEI špatná.
Zkušenosti: na samdroidu jsou asi 2 nebo 3 lidi, co to umí. Všichni chváleni pozitivně.
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“