PokecGalaxy Ace vs. Optimus Black

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Carlos1
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: S4 mini
Rom: 4.4.2

Galaxy Ace vs. Optimus Black

Příspěvek od Carlos1 » pát 25. lis 2011 13:29:40

Zdravim, v soucasny dobe mam LG Arenu a muzu zodpovedne rict ze je to nejhorsi mobil, kterej jsem kdy mel v ruce (pocitam i spoustu mobilu lidi z okoli). V soucasny dobe se rozhoduju mezi Acem a OB, pricemz o vetsich a lepsich konkurentech neuvazuju predevsim kvuli velikosti, ktera treba u OB je uz trochu vetsi, nez bych si predstavoval. Dale se mi velice libi jejich jednoduchej elegantni design, zadny listy nahore-dole jako ma treba HTC. K problemu - OB by pro me byl vitez predevsim diky lepsimu fotaku (HD video) atd., jenze je tu problem, a to ten, ze mobil je od LG... stacilo mi projet par videii abych videl ze OB je zase tak trochu nedodelanej kousek (jak uz bejva u LG zvykem), at uz se jedna o problemy s vykonem, zaseky, nenahravani se neceho...Nebo znamej bug s pomerem stran nahranyho videa, proste nepochopim, jak LG muze vypustit telefon s takovym bugem (kterej je tak ocividnej a zaroven pro ne urcite neni problem to lehce odstranit), nemuzu si pomoct, jsou to nehorazny lemplove. Takze by me zajimalo jestli nekdo primo porovnaval nebo poravnava tyhle dva telefony a jestli vsechny ty nedostatky u LG (urcite jich je mnohem vic, nez jsem vyjmenoval) odstrani upravenej ROM a neni pak treba poznat ze telefon je z dilny LG (nevim jestli se da pouzit slovo dilna, zatim me LG presvedcuje, ze svoje zarizeni vyrabej spis jak nejaky amateri v nejakym sklepe :P ).

Odpovědět

Zpět na „Pokec“