PokecDesire Z nebo Nexus S

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
michalurban
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Ve stadiu pokusu

Desire Z nebo Nexus S

Příspěvek od michalurban » stř 07. pro 2011 12:32:29

Zdar,

predem podotykam, ze vim, ze to za mne nikdo nerozhodne, ale zajimaly by me vase nazory - proc byste si vybrali Desire Z, popr. proc byste si vybrali Nexus S. Za sebe vidim hlavni vyhodu Nexus S, ze se jedna o Googlem primo podporovane zarizeni (a co jsem slysel, tak vydrzi dyl). A hlavni vyhoda Desire Z je klavesnice. Jsou tu podle vas jeste nejaky duvody, proc si vybrat kterekoliv z techto zarizeni? Nejde mi o flame, jen jiny (nebo stejny) pohled na vec ... :)

Michal

Aktuální smartphone: Doogee Homtom HT6
Předchozí smartphony: Microsoft Lumia 640 LTE, Motorola Moto G (XT1032 8GB), Microsoft Lumia 535 Dual, Motorola Moto G (XT1032 16GB), Samsung Nexus S, Sony Xperia Pro, ZTE Blade, HTC Desire, HTC Hero, Nokia N900, Nokia E71

hoolifan
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: htc desire z
Tablet: Samsung Galaxy S wifi 5.0 (mid)

Re: Desire Z nebo Nexus S

Příspěvek od hoolifan » stř 07. pro 2011 13:50:02

Ahoj v podstate jsi vystihl vyhody obou dvou telefonu. Jak DZ tak NS maji svoje plus i minus.. Pokud ale budes rootovat tak se vyhody Nexusu zmensi na v podstate jen 16gb nerozsiritelne pameti(pro nekoho je to nevyhoda) a pure android.. Ja si bral Zedko v lednu kdy stal 13tisic a jako nejvetsi vyhodu jsem videl klavesnici ( umim psat vsema 10ti a vim kde jsou pismenka pohazena, tak je nehledam a jen pisu) a 2.2 android uz v baleni.. Ten ho mam rootnute a vymenil jsem baterku za mugen 1800mah (vydrz narostla a telefon se nezvetsil) a jsem nadmiru spokojeny. Jen cekam na ICS..

Dnes bych ale ve stejne situaci volil jinak, po roce jsem zjistijl, ze psat jde i na softwarove klavesnici a tech 180g vahy je taky docela dost ( ja uz jsem zvykly ale kdyz ho pujcim drahe polovicce, je na ni tel. Moc tezky) asi bych se rozhodl taky pro nexus volit mezi temato dvema..

Zalezi ale ciste na tobe, co preferujes.. Jestli pure android nebo fyzickou klavesnici - chybu neudelas ani s jednim.

Ko.udy
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy s5

Příspěvek od Ko.udy » stř 07. pro 2011 14:19:43

Byl jsem vlastnikem desire z. Klavesnice je vyhoda ale po case zjistis ze neni potreba. U procesoru bylo v nekterych hrach lehce poznam takt 800mHz. A celkove vzhled telefonu me moc nenadchnul ani vaha. Ted vlastnim nexus s a nenasel jsem zatim zadny problem. Je lehky pure android je podle meho nazoru nejlepsi. Vzhledove mi taky sedi vic. Nexus s ma vetsi displej silnejsi procesor. Tot muj nazor . Dz jsem mel 3 mesice a vymenil jsem ho za Ns nelituji

Sent from my Nexus S    
Ber co chceš a zaplať za to - což je lepší než brát co nechceš a platit za to stejně.
Všechno dobré je k něčemu zlé.

Autor tohoto vlákna
michalurban
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Ve stadiu pokusu

Příspěvek od michalurban » stř 07. pro 2011 18:18:32

Tak diky za informace, objednano - Nexus S! :)
Aktuální smartphone: Doogee Homtom HT6
Předchozí smartphony: Microsoft Lumia 640 LTE, Motorola Moto G (XT1032 8GB), Microsoft Lumia 535 Dual, Motorola Moto G (XT1032 16GB), Samsung Nexus S, Sony Xperia Pro, ZTE Blade, HTC Desire, HTC Hero, Nokia N900, Nokia E71

amaze
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: LG Nexus 5X

Příspěvek od amaze » stř 07. pro 2011 21:07:45

Jojo Nexuse mužu jen doporučit :) Pure android je pro mě poklad... :D zkoušel jsem různý launchery a stejně se po čase vrátil k úplnýmu základu...

-=Mike=-
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Oneplus one 64GB

Příspěvek od -=Mike=- » stř 07. pro 2011 22:00:53

Ja som mal vsetky pda s klavesnicou. Posledna G1 bola fajn. Ale dnesne android zariadenia maju vynikajuce citlivy displaj, tak sa pise dobre. Pisem dost ale nikdy tak vela aby chybala klavesnica. HW je na nexus S lepsi. Ale to clovek pociti iba pri hrach.
Nexus S je cisty android a ma aktualizacie velmi rychlo oproti inym vyrobcom. Ja sa priklanam tiez k nexus S.. jeden cas som sa tiez rozhodoval ci Desire Z ci nexus.. A dobre som sa rozhodol :)
HTC Wizard-->HTC Tornado-->HTC Kaiser-->HTC Dream G1-->Motorola Defy --> Google Nexus S --> Lenovo P770 --> Motorola Razr Maxx-->Motorola moto g 16GB
HTC Kaiser WM 6.1
Samsung Galaxy S5 + Oneplus one 64GB

Odpovědět

Zpět na „Pokec“