PokecWIKI.androidForum.cz - minirecenze aplikací ...

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
ge0rge
Droid
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

WIKI.androidForum.cz - minirecenze aplikací ...

Příspěvek od ge0rge » pon 26. led 2009 11:13:50

Výzva:
přátelé sám nemám G1 momentálně k dispozici (prozatím jsem obě jen levně koupil a výhodně obratem prodal :-D, třetí android z ebay už bude doufám můj vlastní G2 ),
takže se necítím dostatečně erudován k psaní mini-recenzí aplikací na wiki. Pokud byste měl kdokoliv chuť krátce popsat a ohodnotit libovolný progámek, který používáte a jste s ním spokojeni,
neváhejte prosím a s chutí do toho. Nezáleží na formě - správném formátování odstavců a nadpisů vůbec ne .., podstatné jsou prosté textové informace v článku ... formu a grafiku následně upraví jiní, zrovna tak zařazení každého nového článku může snadno dodělat kdokoliv jiný, tím se od tvorby nenechte odradit.
Postačí jen na stránce wiki.androidforum.cz do vyhledávacího pole zadat jméno vámi oblíbené aplikace klepnout na tlačítko Jít na... a pak už jen klepnutím na červený odkaz "vytvořit" začít psát mini-recenzi, uložit ji ... a hotovo :-) Více není třeba.
Mini-recenze by měla v jednom či dvou odstavcích obsahovat jakýsi obecný popis aplikace, ale i drobné osobní zkušenosti jsou výtaným doplněním. V tomto ohledu se nenechte omezovat, cokoliv lze snadno doatečně doplnit či opravit.
K zakategorizování aplikace dojde nejpozději 24 hodin po jejim vložení - pokusím se to vzít na starosti a každý večer nové články správně zařadit.

Když se do psaní mini-recenzí Android aplikací pustí všichni přítomní majitelé G1čky a vloží takto alespoň 3 své nejoblíbenější aplikace - budeme mít we wiki pěkný základ pro budoucí komplexní znalostní bázi.

Díky všem kdo se svojí troškou zůčastní.

>>>> wiki.AndroidForum.cz

Autor tohoto vlákna
ge0rge
Droid
Kontaktovat uživatele:

Re: WIKI.androidForum.cz - minirecenze aplikací ...

Příspěvek od ge0rge » stř 28. led 2009 8:58:12

bando mizerná líná :lol:

dobrá ... za nějaký čas dorazí třetí G1 .. tu už usurpuju a s minirecenzema se roztrhne pytel ...

Supík
Admin - ten hodnej
Reputace: 249
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Supík » stř 28. led 2009 9:02:00

ge0rge píše:bando ..
Nahodou jsem tam pridal KeePassDroid :) a az k tomu dostanu takto jeste krapet rozepisu :p
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation ..viz pravý sloupec. AF to potřebuje. Díík

Yamanouchi
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yamanouchi » stř 28. led 2009 18:18:04

ge0rge píše:bando mizerná líná
Já bych psal na wiki, ale prostě není na čem co vyzkoušet :DD Můžu jen opravovat :D
Miluji a žeru Jablíčka.
HTC Desire + 8GB

wolfy2k
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC Desire Z
Tablet: Iconia A500, Yarvik 264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wolfy2k » stř 28. led 2009 19:08:57

Yamanouchi píše:
ge0rge píše:bando mizerná líná
Já bych psal na wiki, ale prostě není na čem co vyzkoušet :DD Můžu jen opravovat :D
Mám stejnej problém. V emulátoru není Android market, takže si prd stáhnu. Ale už chvíli se chystám napsat tutoriál k programování, co tam zatím chybí je GUI, struktura projektu a něco málo k teorii Androidu. Po zkouškách se na to fakt vrhnu :) No fakt :DD

Odpovědět

Zpět na „Pokec“