PokecReakce na Dextera

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Maulí
Nové Androidě
Reputace: 0

Reakce na Dextera

Příspěvek od Maulí » stř 28. pro 2011 12:38:11

Vzhledem k tomu, že se Dexter opět chová arogantně a opět zamknul topic před tím než jsem mu to mohl připomenout, zakládám tento topic v sekci, kde "Není nic OT"
Re: Inicializace aplikací
od ramon.dexter » stř 28. pro 2011 12:19:57

Agorian: Ne, nejsem lidské hovádko a je mi jasné, že toho pořád vím opravdu málo. Ale co se týče počítačové techniky, mám ve zvyku si informace ověřovat a nejdřív číst a číst a pak konat.
A moje reakce jsou způsobený pouze zkušeností. A to, že občas připojím nějaký to sprostý slovo není vůbec způsobený potřebou někoho urážet. Asi jste nedávali moc pozor ve škole, protože byste věděli, že sprostá slova se dají používat i jako zesilování určitého výrazu. Takže, pokud napíšu, že někdo má debilní zvyky, mám na mysli ty zvyky, ne že dotyčný je debil. Pokud používáš sprístá slova, používam je pro jejich krásu a zvukomalbu, ne abych někoho urážel.

A k tý aroganci - ne, nejsem arogantní, ač to někomu může přijít. Jenom nejsem zvyklej používat nějaký sladký slovíčka a každýmu lichotit. Přímo k věci, bez zbytečných keců.

A to že si občas dovolím říct, co si o tom druhým myslím...no, berte to jako sebereflexi, který není většina lidí schopná. Ikdyž blbá, tak nějaká.

Takže Dextere:

-
A to, že občas připojím nějaký to sprostý slovo není vůbec způsobený potřebou někoho urážet. Asi jste nedávali moc pozor ve škole, protože...
jasně, nepotřebuješ nikoho urážet, dokázal si to hned další větou :lol:

- pokud napíšeš, že má někdo debilní zvyky tak tím implikuješ k tomu, že se dotyčný chová/jedná debilně. Tim opravdu nikoho neurážíš. :lol:

-
A to že si občas dovolím říct, co si o tom druhým myslím...no, berte to jako sebereflexi, který není většina lidí schopná
Tak to je pecka, jsem nevěděl, že SEBEreflexe je za mě schopnej někdo jinej :lol:

:geek:

HTC MAGIC, Android 2.1
Nexus S, Android 2.3.6 se mi updatoval na 4.0.3 a tak nějak nevim co si o té čtyřce myslet...

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 43
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Re: Reakce na Dextera

Příspěvek od ramon.dexter » stř 28. pro 2011 12:39:51

A dál?

edit: k tomu varování co jsem ti napálil - vůbec není za tohle. Je za založení zbytečnýho tématu. Problém task managerů se tu řešil hodněkrát a ty opravdu nemáš nárok kvůli tomu zakládat další téma.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

Agorian
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Google Nexus S

Příspěvek od Agorian » stř 28. pro 2011 12:55:06

:-D

Svatá pravda ;)
Androidi: LG P500 Optimus One -> Google Nexus S
2 GB zdarma kdykoliv po ruce: Dropbox, skvělá hra: Defeat me!, Mariáš

Notouchme
Droid
Reputace: 32
Typ mobilu / ROM: OnePlus 6
Twitter: https://twitter.com/oONotouchOo

Příspěvek od Notouchme » stř 28. pro 2011 18:37:10

Tvl takhle na me zalovat tak bych ti jednu ....... vis jak :D ja se nedivim ze Ramonovi obcas tecou nervy, ja nekdy kdyz vidim ty topici tak se taky krizuju, ale bohudik nemam potrebu to hned psat :D, mas to napsat Supovi a ne tady z toho delat aferku ze se ti nelibi jak s tebou nekdo jedna, to mi prijde jako kravina. Dup. temata je akorat zbytecna zatez pro server, misto toho aby si pouzil tlacitko "hledat" tak tu zalujes jak ve 2. tride :D. Nuti me to k zamysleni co si od toho slibujes ? :D . Ramon mozna obcas bejva sveraznej ale vetsinou ma pravdu tot vse....
:palec: Na děkování tu máme reputaci :palec:

Odpovědět

Zpět na „Pokec“