PokecReklamace u Vodafonu

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
JaGuPaK
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Note 4

Reklamace u Vodafonu

Příspěvek od JaGuPaK » pát 06. led 2012 20:18:06

Zdravím,přemýšlím o koupi SGN u Vodafonu, měl bych ho na tarif za 13k. Chci se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s reklamacema u V., např. jestli dělají problémy, nebo reklamace trvají dlouhou dobu atd. A pokud reklamuji mobil, musím ho odnést přímo do pobočky V. ? Jde mi o to, abych pak v budoucnu nelitoval ušetřených peněz, kdyby něco :) dikec

cyphill
Robot
Reputace: 14
Typ mobilu / ROM: HTC 10
Rom: nougat, stock, root

Re: Reklamace u Vodafonu

Příspěvek od cyphill » pát 06. led 2012 22:24:46

Pokud je telefon z oficiální distribuce (u VF ano), tak ho můžeš odnést spolu se záručním listem přímo do autorizovaného servisu, což je třeba Britex. Nevím jestli má Samsung i další autorizované servisy.
Chceš-li poděkovat, klikni na palec!

Autor tohoto vlákna
JaGuPaK
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Note 4

Příspěvek od JaGuPaK » sob 07. led 2012 11:56:51

Tak to je super :) Britex je v pohodě,už jsem tam byl :) díky ;)

bruins
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: LG G2 - 5.0.2 Lollipop

Příspěvek od bruins » sob 07. led 2012 19:08:45

Reklamoval jsem vodafoňackou Defy. Nejprve byla v servisu 1 den(!). Celkem z dopravou tam a zpátky to trvalo něco přes týden. Závada neobjevena (reklamoval jsem 3 různé). Obratem jsem tedy ve Vodafonu řekl, ať to pošlou hned zpátky, že je absurdní, aby se telefon testoval 1 den. Podruhé byl v servisu něco přes dva týdny, i dopravou to stihli přesně ve 30. denní lhůtě.

Habix
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 8
Mobil 2 / ROM: OnePlus 3

Příspěvek od Habix » sob 07. led 2012 21:02:39

Reklamoval jsem ve Vodafonu v Uherském Hradišti W715 a do tří týdnů byla zpátky a vše opraveno a bez problémů.
Philips Savvy -> Ericsson T10 -> Sony J5 -> SE T610 -> SE K750i -> SE W715 -> SE Xperia mini -> Sony Xperia P -> Sony Xperia Z2 -> OnePlus 3

Bajbic
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson Xperia

Příspěvek od Bajbic » pon 09. led 2012 23:18:58

Pritelkyne reklamovala v Ostrave a vsecko bez problemu, reklamace trvala necele dva tydny. U tak velkych firem se podle me neni ceho bat, tem lidem, co tam delaji, to je celkem jedno a snazi se zakaznikum (vetsinou) vychazet vstric, horsi je to s malyma obchodnikama...

migilko
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Huawei G300
Twitter: migilko
Rom: CM 11

Příspěvek od migilko » sob 26. kvě 2012 16:46:48

Reklamoval jsem u Vodafone u mobilu LG Optimus One nefunkční dotykové ovládání. 5. 3. Jsem to odnesl na prodejnu, po asi hodině vyplňování papírů slečnou která IMEI scanovala místo ze záručáku zpod baterie, jsem jim tam na sebe kontakt, odnesl jsem si lízátko a dvě klíčenky a nestaral se o to. Měsíc přešel, pořád mi nevolali, tak jsem si říkal, co se tam děje. 2.4. jsem se přišel zeptat jak to vypadá s mým požadavkem a bylo mi sděleno, že telefon je na prodejně již od 27.3. telefon mi předali spolu s protokolem o provedení opravy od britexu. Tak jsem telefon zapnul, abych zjistil, že vykazuje stejnou závadu jako dříve. Rovnou jsem jim ho tam tedy nechal a upozornil je, aby mě už vážně kontaktovali až tam telefon bude vzal jsem si lízátko. Tak jsem od druhého dubna čekal, a když jsem do 3.5. neobdržel žádný mail či telefonát, zavolal jsem jim jestli už telefon přišel a zjistil jsem, že telefon tam byl od 19.4.2012.. Pátého května jsem si šel pro telefon a málem mě j.blo, telefon opět nefungoval, a když jsem se snažil uplatnit nárok na vrácení peněz poslali mě pryč s tím, že jim nefunguje tiskárna, ať přijdu v pondělí vzal jsem dvě lízátka a odešel jsem. V pondělí jsem tam byl, a bylo mi sděleno, že tiskárna nefunguje a tiskne jen přes noc. Bylo mi řečeno, ať přijdu s telefonem ve středu, že už bude problém jistě vyřešen. Ve středu jsem dostal klíčenku a dvě lízátka a náhradní telefon. Dne 11.5. byl konečně telefon předán na posouzení servisem a byl jsem ujištěn, že již mi "URČITĚ" dají vědět až bude posudek hotov.

Dospěl jsem k závěru, že Vodafone ze mě chce udělat diabetika.

Tak jsem se chtěl zeptat, jak dlouho může tak trvat posouzení servisem? Jsem přesvědčen, že mi o tom vědět nedají.
Celkem román, ale dooufám, že to někdo přečetl celé. :)

Na Vodafone pozor, toto se mi dělo na pobočce ve Velkém Meziříčí. V okolí bohužel jiná není.
Co mi prošlo rukama:
Alcatel One Touch Club > Ericsson A1018s > Ericsson A2628 > Nokia 3100 > Sony Ericsson K310i > Sony Ericsson G502 > Sony Ericsson XPERIA X8 > LG Optimus One > Huawei G300

bruins
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: LG G2 - 5.0.2 Lollipop

Příspěvek od bruins » úte 05. čer 2012 15:00:52

Pokazila se mi nabíječka (přímo ta krabička, USB kabel je OK - s jinou nabíječkou nebo přes PC funguje) od Moto Defy, tak jsem šel do Vodafone, že bych ji rád reklamoval, případně jestli mi dají nějakou náhradní abych mohl používat telefon.

Dozvěděl jsem se, že reklamace samotné nabíječky není možná, musel bych se na 30 dní vzdát taky telefonu. Což samozřejmě nepřichází do úvahy, takže jsem jim poděkoval (fuck off) a za za 150Kč si u Sunnysoftu koupil novou funkční nabíječku .

Odpovědět

Zpět na „Pokec“