PokecJaký mobil?

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Pinicek
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: uvidime

Jaký mobil?

Příspěvek od Pinicek » ned 08. led 2012 23:13:48

Zdravím,

určitě nejsem první ani poslední, kdo se na tohle ptá a předem se omlouvám za "spam".

Po dlouhé éře deseti let spokojenosti s mobily od nokie jsem ani neuvažoval změnu, bohužel v pátek mi ukradli po měsíci používání Nokii C5-03.

Momentálně nechci vrazit do nového mobily hodně peněz a uvítal bych něco do 4000 Kč a chtěl bych právě vyzkoušet i Android. Proto bych vás chtěl poprosit o radu jaký telefon zvolit. Podmínkou je zmíněná cena, podpora WiFi a GPS navigace bez nutnosti připojení k internetu (doufám, že to telefony s plaformou Android nabízí stejně jako spol. Nokia).

Pro rychlém průletu jsem si vybral zatím ZTE Blade a Samsung Gio.

Předem díky za Vaše názory.

Mishack
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL
Twitter: @MichalSvatos
Rom: Poslední ofiko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký mobil?

Příspěvek od Mishack » ned 08. led 2012 23:25:31

Sony Ericsson Xperia Mini (ST15i). Ma mensi display, ale momentalne bych rekl, ze nabizi naprosto bezkonkurencni pomer cena/vykon. ZTE Blade je stary srot :-/ Nenabizi nic, krom velkeho displaye.
N1 (testovací phone, CM 7.2) --> Galaxy Nexus (AOKP JB-MR2 Milestone 1) --> LG Nexus 5, 32GB (stock, Xposed Framework + GravityBox) --> LG Nexus 5x, 32GB (Stock, root) --> Pixel 3a XL (stock)
www.mishack.cz | helpforitaly.eu

Ko.udy
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy s5

Re: Jaký mobil?

Příspěvek od Ko.udy » ned 08. led 2012 23:26:56

Sony ericsson xperia mini pokud nevadi mensi displej a odpoved na otazku ohledne navigace ano umi. Ale varuji jednou vyzkousis android a uz jinou platformu nebudes chtit :-D

EDIT: Mishack predbehl jsi me :-D
Ber co chceš a zaplať za to - což je lepší než brát co nechceš a platit za to stejně.
Všechno dobré je k něčemu zlé.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“