PokecAko je to s pamatou telefonu?

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
htckar
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Ako je to s pamatou telefonu?

Příspěvek od htckar » ned 12. úno 2012 15:30:26

Zdravim, chcem sa spytat ako je to s internou pamatou telefonu... momentalne mam desire, a jediny problem unho je interna pamat,na instalovanie aplikacii... HTC sensation ma 1GB, co sa mi zda tiez dost malo... alebo je tam aspon fakt 1GB? lebo desire ma 512, ale vyuzitelna mozno polovica, kedze vela zaberaju uz predinstalovane aplikacie... A ako je to napr. s galaxy s2... ked ma 16gb pamat, +micro sd... tych 16gb sa da celycch vyuzit aj na instalovanie aplikacii a podobne? Vdaka za odpoved :)

xanthor
Kyborg
Reputace: 84
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Re: Ako je to s pamatou telefonu?

Příspěvek od xanthor » ned 12. úno 2012 15:38:42

Jo, Desire má stejně málo paměti jako dnešní lowendy - celkem 512 MB, ale v tom je systém, cache atd. takže pro uživatele (resp. pro uživatelské aplikace a jejich data) zbývá nějakých 200 MB. (Já s Optimusem One jsem na tom úplně stejně, kvůli tomu jsem rootoval a instaloval Link2SD). Novější telefony jako Desire S, Sensation, Desire HD (a obecně všechny telefony nad 5000 Kč) už mají paměti pro aplikace dost. Tuším že Sensation má dokonce 4 GB a pro uživatelské aplikace je celý 1 GB, což je opravdu dostatek (Galaxy S 1 má pro aplikace 1 GB a S 2 má 2 GB, jestli se nepletu.)

Tomáš
Androiďák!
Reputace: 5
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 3
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S III mini
Tablet: Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus
Rom: AOSPA

Re: Ako je to s pamatou telefonu?

Příspěvek od Tomáš » ned 12. úno 2012 18:05:59

Tech 512 MB zaberou různý aplikace co tam jsou který jdou smazat po rootu.Sensation má pro aplikace 1 GB ten XE má údajně 4 GB pro uživatele je k dispozici opět jen 1 GB.SGS2 má cca. 1,5 GB pro aplikace a cca 12 GB pro hudbu,filmy,obrázky atd. zbytek si vezme systém.Ono stejně těch cca. 1,5 GB je dostatečnejch ty dnešní verze Androidu si už umět hazej častí těch aplikací(který to podporujou) na kartu.
Na poděkování je to tlačítko v pravém dolním rohu
Samsung Galaxy Note 3 - Tweaked S5 Base/Note 4 style ROM
Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus - CyanogenMod 12 ROM

Odpovědět

Zpět na „Pokec“