PokecAndroidAplikace.cz hledaji nadsene redaktory

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
wiruzik
Nové Androidě
Reputace: 0

AndroidAplikace.cz hledaji nadsene redaktory

Příspěvek od wiruzik » pát 30. led 2009 23:20:21

Zdravim Vas tady na foru,

rad bych vam tady touto cestou predstavil nove stranky AndroidAplikace.cz, ktere se mi podarilo spustit se startem prodeju G1 v CR. Kazdy den se totiz objevuje tolik aplikaci, ale je tezke vybrat ty spravne, respektive je skoda, kdyz nektera zajimava aplikace zapadne a my si ji nevsimneme. A tak bych Vam formou tohoto "blogu" drobne mini recenze na aplikace serviroval.

Bohuzel casto se mi stava, ze kvuli pracovnimu vytizeni nemam dostatek casu se vsemi temi aplikacemi prehrabovat, instalovat, ozkouset a neco drobneho napsat. A tak bych se Vas tu chtel poptat, zda-li by se tu nenasel nekdo, kdo by stejne jako ja rad informoval ostatni o novych zajimavych aplikacich a nejakou tu drobnou informaci /mini recenzi napsal. Stal by se na webu AndroidAplikace redaktorem.

Vim, ze tu je Wiki, ktera ma prave sekci aplikaci (a tato wiki je perfektni, o tom zadna), ale je to zkratka wiki.. mozna jsem v tomdle staromodni, ale mam rad cteni webu ve sve RSS ctecce..

Tak kdyby se tu nekdo na foru napsal, kdo by rad informoval spoluandroidaky o zajimavych aplikacich, at mi tady nebo v PM zanecha zpravu.. budu moc rad! A kdyz si nejste jisti, jestli by vas to bavilo ci byste na to meli cas, nevadi, klidne mi napiste, zalozim vam ucet a zkratka si to vyzkousite.. kdyz to nebude bavit, tak toho nechate :)

Tipy na Android hry a aplikace - AndroidAplikace.cz

Supík
Admin - ten hodnej
Reputace: 250
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Kontaktovat uživatele:

Re: AndroidAplikace.cz hledaji nadsene redaktory

Příspěvek od Supík » pát 30. led 2009 23:31:38

wiruzik píše:...
Ahoj Wiruziku vítej na android fóru :) Přeju ti hodně zdaru s tvým webem !!
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation ..viz pravý sloupec. AF to potřebuje. Díík

bendy
Stálý androiďák

Příspěvek od bendy » pát 30. led 2009 23:35:26

wiruzik píše:
Vim, ze tu je Wiki, ktera ma prave sekci aplikaci (a tato wiki je perfektni, o tom zadna), ale je to zkratka wiki.. mozna jsem v tomdle staromodni, ale mam rad cteni webu ve sve RSS ctecce..
U ty wikiny si muzes subscribnout jakesi zmenove RSS, ale uznavam, neni to az tak pohodlene a pruhledne. Takze at dalsi Aweb jede a pomaha nasi komunite ;)

ge0rge
Droid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ge0rge » sob 31. led 2009 11:46:38

bendy píše:U ty wikiny si muzes subscribnout jakesi zmenove RSS, ale uznavam, neni to az tak pohodlene a pruhledne. ..
k tomu jen dodam, ze ve strednedobem az dlouhodobem planu jsou velke veci :-) -- http://wiki.androidforum.cz/index.php/P ... 3ra_a_wiki

RSSMIX i PROLINK lezi na bedrech pracanta supa :-) je to taky jen clovek :-). Kazdopadne jak to jednou bude, bude to sila.

Autor tohoto vlákna
wiruzik
Nové Androidě

Příspěvek od wiruzik » sob 31. led 2009 12:52:37

Urcite se wiki povede a i pres to RSS to muze byt dobre pouzitelne, ale myslim si, ze web zamereny jen a jen na aplikace a hry se urcite neztrati :) At uz to jsou napriklad tematicke clanky, informace o zasadnich aktualizacich nektere aplikace ci cokoli dalsiho, jestli mi rozumite :) Wiki je urcite fajn jako jakysi prehled, ale stale zde vidim i vyhody webu :)

Ale nez kecani tady na foru bude lepsi vas presvedcit dobrymi clanky :)
Tipy na Android hry a aplikace - AndroidAplikace.cz

fabian
Stálý androiďák
Twitter: fabiancz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fabian » sob 31. led 2009 13:14:55

Taky si myslim, ze web o Androidich aplikacich je super napad. Wiki mi prijde spis nastroj na vysvetlovani pojmu.
Už mě to flashování nebaví tak, jako dřív ..

Odpovědět

Zpět na „Pokec“