PokecVýber telefónu na paušál, Orange

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
geniusdavid
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: zatial ziadny android

Výber telefónu na paušál, Orange

Příspěvek od geniusdavid » pon 20. úno 2012 15:16:47

Zdravim vas, chcem poziadat o radu/pomoc pri vybere telefonu. U Oranzovych mi konci zmluva tento vikend a mam dilemu co si vybrat. S androidmi som uz robil mnohokrat a prostredia Sense, Timescape ci ine poznam.
Mojimi favoritmi su telefony HTC Sensation, Samsung Galaxy S Plus a Sony Erricson Xperia Arc S.
Ktory z tychto telefonov by ste mi odporucili? K Sensation ma taha ohlasenie ICS ale odrazda ma display. Mal som v rukach SGSII a Sensation a jednoducho SAMOLED Plus je bomba. Prave pre toto vaham aj nad Galaxy S Plus lebo ma SAMOLED sice nie je Plus ale je stale krajsi display ako S-LCD na HTC(opravte ak sa nahodou mylim). Na Galaxy S Plus ICS nebude, sice som videl na YT niektore Galaxy S s ICS alpha ale neviem nakolko je to stabilne, takisto nema blesk na fotoaparate co ma dost odradza (castokrat pozivam blesk ako baterku v tme). A SE Xperiu Arc S som este nazivo nevidel/nedrzal, ale zaujal ma, preto kto mate skusenosti s tymto telefonom uvital by som nejake postrehy +/-
Dakujem
Naposledy upravil(a) geniusdavid dne čtv 23. úno 2012 13:16:38, celkem upraveno 1 x.

miroSF
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: samsung

Re: Vyber telefonu

Příspěvek od miroSF » stř 22. úno 2012 10:06:05

Mal som moznost vyskusat Xperiu arc, bol som spokojny. Super padne do ruky pretoze je hruba len 8,7mm, 1,4Ghz procesor zaistuje plynulost telfonu aj aplikacii.Display je dobry ,vyuziva Bravia engine, takze kontrast a farby su lepsie a ma menej sumu. Fotoaparat mi prisiel lepsiako u SGSII, ma aj specialny senzor Sony Exmor, ktory umoznuje robit dobre fotgrafie aj pri malom svetle..je toho viac ale treba vyskuat osobne..jednoducho telefon sa mi pacil .
http://www.qcomp.sk/shopping/product_de ... 9588800906

mmiminoo
Robot
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mmiminoo » stř 22. úno 2012 15:05:01

Takže ak ti končí zmluva nenechaj sa hneď natiahnuť do prvej akcie čo ti predložia.
Vyskúšaj si viac možností:
1, Počkaj si kým ti skončí viazanosť (alebo si zisti kedy si môžeš brať nový telefón, cca 5-3 mesiace pred koncom viazanosti). Potrebuješ vedieť svoj ID kód.

Kód: Vybrat vše

https://www.orange.sk/mojorange
2, Prihlás sa na e-shop pomaranča, a tam si pozri ceny zariadení ktoré chceš, pre tvoj paušál. Sa s tým trocha pohraj...
3, Zavolaj si na 905 (až keď ti skončí zmluva) a tam sa prelúskaj k aktivácia/deaktivácia služieb a spýtaj sa akú ponuku ti môžu dať oni na zákazníckej linke (majú iné výhody ako predajňa/e-shop)
4, Potom sa skoč opýtať na predajné miesto pomaranča čo ti ponúknu tam. (najhoršie ponuky.)
5, Počkaj si na úplný koniec viazanosti a ostaň neviazaný (neviem za ako dlho ti končí paušál) a dotedy budú nové typy telefónov. MWC je predodvermi.

BTW: Ja mám HTC Sensation od pomaranča za 9 € (paušál mám 25€/mesiac :D )
PS: Ja osobne by som šiel do HTC Sensation oproti Xperii ARC a Galaxy S Plus je svižnejší a má lepšie grafické jadro. Aj dizajn sa mi viac páči ako Galaxy S Plus alebo Arc, hral som sa so všetkými naraz.
Dues Velox Nex
Som čoraz múdrejší alebo ľudia hlúpejší?

Autor tohoto vlákna
geniusdavid
Nové Androidě

Příspěvek od geniusdavid » čtv 23. úno 2012 10:28:28

Zmluva mi konci 29.2. asi s tym pockam ako hovoris, pretoze si myslim ze ich ponuka sa nemenila od Vianoc az na par vynimiek (LG Prada) ktore ma nezaujimaju. MWC konci 1. marca tak rozmyslam ze kedy sa to odzrkadli na nasom trhu, nove telefony v ponuke alebo nizsie ceny tych starsich.
Btw. ak mi skonci zmluva a novu si nepodpisem, okrem toho ze ma budu bombardovat ponukami a telefonatmi sa nezmeni nic, nemoze sa stat ze ma odpoja a prestanu posielat faktury?

mmiminoo
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mmiminoo » čtv 23. úno 2012 11:06:35

Nie ak ti skončí viazanosti nič sa nedeje, ostane ti paušál ktorý máš teraz.
čím dlhšie si bez viazanosti tým máš potom väčšiu zlavu na telefón. Za určitý súčet faktúr je určitá zlava
Mne za rok čo som bol bez viazanosti poslali až jednu smsku.... na akože akciu.
A áno od Vianoc sa nič nemenilo.
BTW: zmeň názov topicu, napr. na "Výber telefónu na paušál, Orange."
Dues Velox Nex

Autor tohoto vlákna
geniusdavid
Nové Androidě

Re: Výber telefónu na paušál, Orange

Příspěvek od geniusdavid » úte 28. úno 2012 20:16:56

Ako sledujem MWC, ucaril ma telefon HTC One S, vraj by sa uz mal dostat do predaja v aprili tak som zvedavy lebo je to dost horuci adept premna (ma vsetko co potrebujem a pozadujem a aj nieco extra) len ta cena bude urcite od zaciatku "nasrobovana" :?

vlado
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S2

Příspěvek od vlado » pát 02. bře 2012 23:57:56

Tiez chcem teraz brat telefon z orange... rozmyslam nag SGSII, ale paci sa mi aj HTC One X... myslite ze v aprili uz bude v ponuke? mam este mesiac cakat, alebo brat SGSII? A aj ked bude v ponuke, myslite ze je to lepsia volba ako SGSII?

Autor tohoto vlákna
geniusdavid
Nové Androidě

Příspěvek od geniusdavid » sob 03. bře 2012 10:16:11

Ja pockam, myslim si ze by si mohol urobit to iste tiez, jedna sa len o mesiac max. 2. A potom ak ho mat budu mozes si ich oba v predajni vyskusat a co ti bude lepsie sediet si vyber. ;) Ak si nedockavy tak s SGSII nic nestratis si myslim, podla mna najlepsi dostupny telefon na trhu.
btw. s tym datumom sa odvolavam na tento clanok http://vat.pravda.sk/obraz-a-zvuk/clano ... i-fotkami/

mmiminoo
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mmiminoo » sob 03. bře 2012 10:55:35

Snívaj ďalej že o mesiac bude v ponuke HTC ONE X.... si na Slovensku...
A ak aj bude tak cenu napália takú že sa pototo
Inak HTC Sensation zdražel u pomaranča o 100€.... už je od 229€
Našťastie že ho mám za 9€... :DD
Dues Velox Nex

Autor tohoto vlákna
geniusdavid
Nové Androidě

Příspěvek od geniusdavid » sob 03. bře 2012 13:09:25

Hoops az teraz som si vsimol ze som napisal One X, One S som mal na mysli :o Som ochotny pockat do maja ak nie tak si vyberiem predsalen nieco starsie. Hej a ten Sensation som si vsimol tu cenu, netusim co zatym moze byt

mmiminoo
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mmiminoo » sob 03. bře 2012 13:14:41

Ja viem.... je to vymakaný telefóna ludia ho stále chcú, tak chce pomaranč čo najviac zarobiť... čistý marketing...
A mimochodom aj tak ho má pomaranč stále nedostupný.... Ešte že som zobral predposledný kus čo mali v celej žiline :D
Dues Velox Nex

Odpovědět

Zpět na „Pokec“