PokecSrovnání výdrže telefonů na baterii

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
onelook
Stálý androiďák
Reputace: 0

Srovnání výdrže telefonů na baterii

Příspěvek od onelook » sob 03. bře 2012 22:39:59

Zdravím. Rozhoduji se mezi mobily a všelicos se dá najít v recenzích, fórech nebo třeba na YouTube, ale nikde jsem nenašel nějaké testy výdrže na baterii. Každý telefon používá jinak a tak když dva lidé řeknou, že jim to vydrží 10 hodin, tak to nic neříká o tom, že telefony vydrží přibližně stejně.

Proto prosím o odkazy na nějaké testy v ČR prodávaných telefonů, kde srovnávají alespoň dva podobnou metodikou (i systentické testy - typu jako dlouho vydrží rozsvícený displej bez zátěže, kolik dat to přenese přes WIFI než to umře, jak dlouho to vydrží se zapnutou GPS logovat pozici apod.).

A také osobní zkušenosti, kdy jeden člověk používal najednou nebo postupně (při změně mobilu) telefon víceméně podobným stylem a dovede tedy výdrž relativně porovnat ("telefon x vydrží tak o 1/4 víc než telefon y" nebo alespoň "telefon x vydrží více než telefon y").

Nečekám od žádného telefonu s Androidem lepší třídy žádný zázrak, ale Desire mi nevydrží často ani den. S nabíjením každou noc nemám problém, ale alespoň ať to vydrží pracovat ten den co nejdéle a rozdíly v desítkách procent jsou pro mě zajímavé.

Konkrétně mi jde o telefony spíše lepší třídy (ne nutně jen špičky jako dvoujádra apod.)- Samsung Galaxy S2, HTC Desire S, HTC Sensation, HTC Incredible S, Samsung Galaxy Nexus apod. Případně srovnání s Desire (amoled).

Díky za každý postřeh a odkaz.

ladaRiha
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Tablet: Asus TF300
Kontaktovat uživatele:

Re: Srovnání výdrže telefonů na baterii

Příspěvek od ladaRiha » sob 03. bře 2012 23:17:14

tady mas nejake docela obsahle testy http://blog.gsmarena.com/category/battery-tests/

mmiminoo
Robot
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Re: Srovnání výdrže telefonů na baterii

Příspěvek od mmiminoo » ned 04. bře 2012 9:47:42

čo keby si do vyhľadávania v PRAVOM HORNOM ROHU zadal názov telefónu, ktorý chceš?
čo keby si do mocného nástroja menom GOOGLE zadal?
Samsung Galaxy S2 vs HTC Sensation
Samsung Galaxy S2 battery life
Svet by bol omnoho krajší....
Dues Velox Nex
Som čoraz múdrejší alebo ľudia hlúpejší?

Odpovědět

Zpět na „Pokec“