Pokecinstalace aplikací

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
huskye
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: SE Xperia pro MK16i

instalace aplikací

Příspěvek od huskye » ned 01. úno 2009 18:37:55

Ahoj všichni,
nevíte jestli bude možné instalovat aplikace i z počítače? A ne jen z internetu?
Jestli bude možná instalace prostě i jinak než přes oficiální market. Jako u wm, kdy si natahám aplikace na disk PC a pak podle potřeby si to doinstalovávám do počítače.
díky :-)

Trochu jsem se té G1 bál, ale byla skvělá, neni nad hardwarovou klávesnici :-) a Xperia pro je pro mě další G1 ;-)

RedDragCZ
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Re: instalace aplikací

Příspěvek od RedDragCZ » ned 01. úno 2009 18:42:20

Taková instalace je samozřejmě možná už teď, dopsat k tomu nějakou obslužnou PC aplikaci je jen otázkou času (byť by osobně dle mého bylo něco takového i skoro zbytečný). V nastavení si povol non-market aplikace a pak příslušnou .apk instalačku nahraj na paměťovku nebo někam do telefonu a spusť přes nějaký filemanager (ASTRO třeba).

Autor tohoto vlákna
huskye
Androiďák!

Příspěvek od huskye » pon 02. úno 2009 1:20:16

No já ho ještě nemám, chtěl bych, ale byl na eshopu vyprodaný během prvního dne a to jsem si ho objednat nestihl...
Snad bude brzo další dávka... :|

edit:
už je objednaný, ale chtěl jsem si natahat nějaké aplikace na disk, nebo obrázky na pozadí, skiny a tak. Zítra má přijít G1 tak abych to tam pak jen naházel. Ale nikde jsem nic na stažení nenašel... Je něco takového?
Trochu jsem se té G1 bál, ale byla skvělá, neni nad hardwarovou klávesnici :-) a Xperia pro je pro mě další G1 ;-)

Autor tohoto vlákna
huskye
Androiďák!

Příspěvek od huskye » úte 03. úno 2009 15:40:40

:-(

Vosina
Nové Androidě

Příspěvek od Vosina » úte 03. úno 2009 16:20:45

Tak hele android market ti na aplikace nestaci, myslim ze jsou tam vsechny uzitecny ktery kdo kdy vydal a obrazky? si stahni nejaky a pak je ulozis na sd a hodis je tam nebo to nejde? Jeste totiz G1 nemam pac resim dilema jestli koupit G1 skoro zadarmo tady v cesku na tarif nebo pockat na neco jineho treba od asusu a dat za to 10K mozna i vic coz bych stejne nemel :D ale bylo by to lepsi, rozhoupejte me! asi jsem moc zhyckanej a najednou chci to nejlepsi presto ze mam ted uz dva roky sony ericsson D750i a ze by me to nejak stvalo se rict neda :lol:

Jo a aplikacky jelikoz predpokladam ze ucet jeste nemas najdes na
http://cyrket.com ale nevim jestli jdou stanout

Autor tohoto vlákna
huskye
Androiďák!

Příspěvek od huskye » úte 03. úno 2009 17:25:04

to Vosina:
No tam odtud to enjde stáhnout do počítače, aspoň sjem nepřišel na to jak :-) A co koupit, no, já beru G1 protože se mi nechce čekat tak dlouho než vyjde další androidí telefon :-D ale když počkáš, určitě budou ty nové lepší jak G1, ale taky dražší :-) S nad až na G2 :-P

Vosina
Nové Androidě

Příspěvek od Vosina » úte 03. úno 2009 17:56:38

Jo jo taky jsem na to neprisel ale tak aspon se muzes kouknout a rozhodnout se jaky si stahnes az to budes mit.Ja ti nevim u ty g1 me trochu mrzi ta baterie ale hlavne mp3ky a nez G2 vyjde a nez se ji uraci dat do ceskyho t-mobilu, abych ji mel za dobry peniz, tak to bude pul roku mozna i vic.Navic neni jisty jestli bude opravdu lepsi.Tesil jsem se ze G2 bude predelanej touch HD ale nic a na ten pomerne osklivej pekac co ukazujou na fotkach prilis zvedavej nejsem, na asusy nebudu mit penize takze jdu do g1 a kaslu na to ale nikdy jsem ji nevidel nazivo aby se me vubec vesla do kapsy, prej je vetsi nez iphone a to je HUUUUGE :D

eXiL
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Note 3
Tablet: Note 10.1 3G
Rom: Revolution ROM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eXiL » úte 03. úno 2009 18:00:58

Moc to resis :) ja kdyz koukal na screeny tak taky nic moc. Ale pak v prodejne sem si rek ze to neni spatny a az na par vecicek co na g1 ted resim tak spokojenost a sem rad ze sem do ni hupsnul.

Autor tohoto vlákna
huskye
Androiďák!

Příspěvek od huskye » úte 03. úno 2009 18:11:58

to neumí přehrát mp3? :-P

Vosina
Nové Androidě

Příspěvek od Vosina » úte 03. úno 2009 18:45:12

Tak samozrejme ze umi ale jak kvalitne? A co treba absence 3,5mm jacku? To si myslim ze je neomluvitelny v dnesni dobe...................

MrPedro
Robot
Typ mobilu / ROM: G1 + SE X 10 mini + Nexus S + Huawei D2 + XNote 4G
Mobil 2 / ROM: RR-N-v5.8.3
Twitter: mrpedrocz
Tablet: Ainol Novo 7 Paladin, Acer Iconia tab A71

Příspěvek od MrPedro » úte 03. úno 2009 19:08:48

Sorry, ale kolik smart telefonu v dnesni dobe ma 3,5 jacka?
.:. XIAOMI Redmi Note 4g .:. RR-N-v5.8.3 .:. root .:. MIUI .:. Vodafone .:.

eXiL
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eXiL » úte 03. úno 2009 19:31:49

Ja nevim zrovna 3.5mm jack na telefonu sem nikdy neresil. Mam naprosto miniaturni 4gb mp3 prehravac philips gogear kterej ma klasickej a dostatecne kvalitni vystup, muzu ho dat i do ty nejmensi kapsicky co na oblikani najdu, na baterku mi jede xy hodin, kdyz jdu behat prijde mi lepsi vzit si tenhle hajzlik nez vlacet nekde mobil jak krava... no proste at mi nikdo netvrdi ze ho par gramu navic omezuje :geek:

Autor tohoto vlákna
huskye
Androiďák!

Příspěvek od huskye » úte 03. úno 2009 19:37:43

Já maximálně pouslouchám mp3, no už ani nevim kdy, pouštim si hudbu v autě :-P ale když už tak na své stařičké nokii 6288, přes nokia sluchátka. Takže myslim, že kvalita mp3 z G1 bude jedině pokrok ne? :-)

eXiL
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eXiL » úte 03. úno 2009 19:39:29

Vsadim se ze minimalne ke zhorseni nedojde ;)

RedDragCZ
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RedDragCZ » úte 03. úno 2009 19:42:54

To ne, ale zase na druhou stranu, proč kupovat a vláčet s sebou zbytečně další přístroj, když G1čku tam, kde chci poslouchat hudbu, mám s sebou tak jako tak ?
Nehledě na to, že dost pochybuju, že by ten tvůj obyčejný MP3 přehrávač uměl scrobblovat na Last.fm (či z něj dokonce hrát) ... :)

Autor tohoto vlákna
huskye
Androiďák!

Příspěvek od huskye » úte 03. úno 2009 19:46:24

RedDragCZ píše:To ne, ale zase na druhou stranu, proč kupovat a vláčet s sebou zbytečně další přístroj, když G1čku tam, kde chci poslouchat hudbu, mám s sebou tak jako tak ?
Nehledě na to, že dost pochybuju, že by ten tvůj obyčejný MP3 přehrávač uměl scrobblovat na Last.fm (či z něj dokonce hrát) ... :)
No právě proto :-) Nechápu proč sebou tahat nějaký přehrávač, mp3, mp4 nebo cokoliv když všechny jejich funkce dnešní telefony umí a je tim pádem zybtečné tahat ejště tohle. přehrávače už mají odzvoněno. Asi pro fajnšmekry zatím je to lepší než telefon, ale ty jsou taky čim dál tim lepší. A mi o kvalitu tolik enjde, když poslouchám ze sluchátek, navíc to stejně nepoznám :-) Když si chci kvalitně pustit hudbu, tak doma z beden nebo v autě...

eXiL
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eXiL » úte 03. úno 2009 19:48:09

Ja vam to neberu :) jen jsem psal svuj nazor ze to neni zadna dalsi zatez, napr pri onom jit si zabehat bych sebou teda G1cku fakt mit nechtel :D .. ono mozna ten mp3 prehravac nema onu funkci ale jelikoz vim co posloucham tak tim mam ten prehravac nakrmenej a tudiz vic nepotrebuju. A setrim tim uz tak chatrnou baterii g1 :lol:

Autor tohoto vlákna
huskye
Androiďák!

Příspěvek od huskye » úte 03. úno 2009 21:11:25

eXiL píše:Ja vam to neberu :) jen jsem psal svuj nazor ze to neni zadna dalsi zatez, napr pri onom jit si zabehat bych sebou teda G1cku fakt mit nechtel :D .. ono mozna ten mp3 prehravac nema onu funkci ale jelikoz vim co posloucham tak tim mam ten prehravac nakrmenej a tudiz vic nepotrebuju. A setrim tim uz tak chatrnou baterii g1 :lol:
To je zase pravda no :-)

Odpovědět

Zpět na „Pokec“