PokecHTC Titan oplatí sa?

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
miroSF
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: samsung

HTC Titan oplatí sa?

Příspěvek od miroSF » čtv 22. bře 2012 14:35:06

HTC telefony su mi celkom zname ale nasiel som tento model ktory ma celkom zaujal http://www.qcomp.sk/shopping/product_de ... idp=mX310e , nemáte s ním niekto skúsenosti ?

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 43
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Re: HTC Titan oplatí sa?

Příspěvek od ramon.dexter » čtv 22. bře 2012 15:00:53

Velkej displej a blbej systém. Pokud jsi 100% BFU a NECHCEŠ v tom telefonu nic měnit, asi ti bude vyhovovat. Pokud se v tom ale chceš trošku vrtat a udělat si to podle svýho, budeš nešťastnej.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

datafox
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Honor 6 H60-L04
Rom: Stock

Příspěvek od datafox » čtv 22. bře 2012 15:01:31

Hele, neni tohle náhodou fórum o Androidu a není ten Titan náhodou pro OS Windows Phone?

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 43
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Příspěvek od ramon.dexter » čtv 22. bře 2012 15:03:21

datafox: Klííd, v pokecu si můžeš diskutovat o čem tě napadne.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

S.hort.Y
Robot
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+
Tablet: Asus T100TA-DK003H

Příspěvek od S.hort.Y » čtv 22. bře 2012 15:12:43

Seš na Android fóru a ptáš se na mobil s Windows Phone, tady se asi moc přesným info nedočkáš, zkus jiné fórum.. ;-)
Siemens C25i -> Alcatel OT 302 -> Ericsson T20s -> N 5210 -> Siemens SL45 -> Siemens SL45i -> N-gage QD -> N 6100 -> další N-gage QD -> N73 -> N 3510i -> T-m MDA II -> N 5530 -> HTC DHD -> GNex -> Nexus 4 -> Xiaomi Mi3 -> Xperia Z3c -> Xperia Z5d -> S8+ Duos -> Note 10+

er1c0s
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC One Mini
Twitter: er1c0s
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od er1c0s » pát 23. bře 2012 8:48:07

ak ti ide vyslovene o WP OS, na tvojom mieste by som pockal na novsie telefony s novsou verziou, kde bude vacsie rozlisenie displaya. 400x800 na 4.3" je podla mna somarina..

Krokodyl
Droid
Reputace: 5
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Tablet: Samsung T535 GALAXY Tab4 10.1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krokodyl » pát 23. bře 2012 11:11:20

Pro systém bude platit v podstatě to samé pro Lumii o které se diskutovalo zde http://androidforum.cz/post318601.html? ... ia#p318601
zálohovat ZálohovaT ZÁLOHOVAT

mmiminoo
Robot
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mmiminoo » pát 23. bře 2012 12:01:57

Ja osobne by som počkal na novší systém WP alebo Win 8, uvidí sa čo MS vymyslí.
Titan by som nechcel, strašne málo muziky za kopec peňazí.
Melé rozlíšenie na veľký displej, minimálna podpora pre OS, stará verzia CPU a slabá grafika..
Za tú cenu sa dá zohnať podstatne lepšie vybavený fón ako napr. HTC Sensation, Samsung Galaxy S2, pre BFU Iphone 4...
Je toho na výber veľa, rozhodnutie je na tebe.
Dues Velox Nex
Som čoraz múdrejší alebo ľudia hlúpejší?

Karloz
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Příspěvek od Karloz » pát 23. bře 2012 13:51:13

Když ono to také není jen o vzhledu a funkcích telefonu. Pokud člověk používá určitý OS, má tam přidružené aplikace, nahrané fotky, dokumenty, hudbu, zakoupené aplikace, tak těžko přejde jen kvůli hezkému designu nebo 10-jádru. A je jedno jestli má Android, iOS nebo WP. Já si třeba vybral Android z důvodu, že gmail jsem používal v době, kdy to byla neveřejná beta, pouze na pozvánky. Líbila se mi časem ta provázanost služeb a tak, takže když Android funkčně dospěl, šel jsem do něj. Všem radím, vybírejte si telefon ne podle vzhledu a funkcí, ale podle toho, co v tom běží a co s tím chcete dělat.

Jinak iPhone není pro BFU, jak se tady často píše. Dojem z něj kazí "uživatelé", kteří ho mají na reprezentaci a umí z něj sotva zavolat. Je to skvěle odladěný systém.

er1c0s
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC One Mini
Twitter: er1c0s
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od er1c0s » pát 23. bře 2012 14:29:03

Karloz píše:Když ono to také není jen o vzhledu a funkcích telefonu. Pokud člověk používá určitý OS, má tam přidružené aplikace, nahrané fotky, dokumenty, hudbu, zakoupené aplikace, tak těžko přejde jen kvůli hezkému designu nebo 10-jádru. A je jedno jestli má Android, iOS nebo WP. Já si třeba vybral Android z důvodu, že gmail jsem používal v době, kdy to byla neveřejná beta, pouze na pozvánky. Líbila se mi časem ta provázanost služeb a tak, takže když Android funkčně dospěl, šel jsem do něj. Všem radím, vybírejte si telefon ne podle vzhledu a funkcí, ale podle toho, co v tom běží a co s tím chcete dělat.

Jinak iPhone není pro BFU, jak se tady často píše. Dojem z něj kazí "uživatelé", kteří ho mají na reprezentaci a umí z něj sotva zavolat. Je to skvěle odladěný systém.
mmiminoo píše:Ja osobne by som počkal na novší systém WP alebo Win 8, uvidí sa čo MS vymyslí.
Titan by som nechcel, strašne málo muziky za kopec peňazí.
Melé rozlíšenie na veľký displej, minimálna podpora pre OS, stará verzia CPU a slabá grafika..
Za tú cenu sa dá zohnať podstatne lepšie vybavený fón ako napr. HTC Sensation, Samsung Galaxy S2, pre BFU Iphone 4...
Je toho na výber veľa, rozhodnutie je na tebe.
Obrázek

Mishack
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL
Twitter: @MichalSvatos
Rom: Poslední ofiko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mishack » pát 23. bře 2012 15:05:03

Karloz píše:...Dojem z něj kazí "uživatelé", kteří ho mají na reprezentaci a umí z něj sotva zavolat...
To je presny. Vidim to kolem sebe porad. Tuka do toho prstem jak tydyt a drzi to jak prase kost... ale hlavne, ze ma iPhone :)

Abych nebyl uplne od tematu - jak uz tu nekdo psal: Zkus se zeptat spis na jinem foru (na "chytre"manii napr. ;) ) + jak pise ramon v jeho prvnim prispevku (jen bych nesouhlasil s tim, ze je to "blbej system")
N1 (testovací phone, CM 7.2) --> Galaxy Nexus (AOKP JB-MR2 Milestone 1) --> LG Nexus 5, 32GB (stock, Xposed Framework + GravityBox) --> LG Nexus 5x, 32GB (Stock, root) --> Pixel 3a XL (stock)
www.mishack.cz | helpforitaly.eu

Gil
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia Z1 Compact 4.4.2
Tablet: ASUS MeMO Pad ME173X
Rom: Stock 4.2.

Příspěvek od Gil » ned 25. bře 2012 8:14:26

Autor tohoto vlákna
miroSF
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: samsung

Příspěvek od miroSF » stř 28. bře 2012 13:16:10

Mishack píše:
Karloz píše:...Dojem z něj kazí "uživatelé", kteří ho mají na reprezentaci a umí z něj sotva zavolat...
To je presny. Vidim to kolem sebe porad. Tuka do toho prstem jak tydyt a drzi to jak prase kost... ale hlavne, ze ma iPhone :)

Abych nebyl uplne od tematu - jak uz tu nekdo psal: Zkus se zeptat spis na jinem foru (na "chytre"manii napr. ;) ) + jak pise ramon v jeho prvnim prispevku (jen bych nesouhlasil s tim, ze je to "blbej system")
Ok díky za názory chcel som sa len opýtať..Aj tak sa mi ten Titan prestal pozdávať práve kvôli tomu WP OS. Myslíte že tento telefón http://www.qcomp.sk/shopping/product_de ... m1252-4356 je vhodny na pouzivanie takych aplikacii ako gmail, socialne siete ako twitter FB, a take tie zakladne aplikacie..dôlezita je plynulost toth otelefonu

Medotuka
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson Xperia Arc

Příspěvek od Medotuka » stř 28. bře 2012 13:31:32

rozhodně ano

Odpovědět

Zpět na „Pokec“