PokecSGS2 vs SGN vs Evo 3D

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
blogerSvK
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Xperia X8

SGS2 vs SGN vs Evo 3D

Příspěvek od blogerSvK » sob 24. bře 2012 19:04:11

Zdravim vsetkych androidakov ;) ...riesim taku mensiu dilemu...resp. trochu vacsiu :D ...rozhodujem sa medzi tymito 3 modelmi a to konkr. Samsung Galaxy S2...Samsung Galaxy /Google/ Nexus a HTC Evo 3D...a rad by som Vas poziadal o radu...ktory z tychto si vybrat?
HTCko...zvazujem zo vsetkych najmenej,lepsie povedane...laka ma tu jedine vykonny hw, 4,3p displej v kombinacii s pomerne nizkou cenou...3D snad ani nebudem riesit i ked zvadavost,ako to vlastne vyzera tu je...predpokladam ale,ze sa jedna o taku "hracku" ,ktora o hodinku,dve omrzi...
SGS2...ten je samozrejme horuci kandidat...pravdepodobne najvykonnejsi z tejto trojice...skvely na internet,e-maily,nejake multimedia ci obcasne hry...najviac ma tu ale laka S-AMOLED displej,ktory je jednym slovom prekrasny...i ked...rozlisenie na tu uhlopriecku mi pride v casoch,kedy sa objavuju prve HD mobily tak nejak male...
Nexus...nad tymto rozmyslam snad najviac,mozno o nieco menej vykonny nez SGS2...no myslim,ze pri beznej cinnosti to ani nepostrehnem...navyse okamzite aktualizacie priamo od Googlu...a HD displej obrovskej uhlopriecky...
Takze...co vy na to?...priplatit si za drahsi z tychto kuskov,alebo postaci Evo 3D?...je tam ten displej aspon porovnatelny so Samsung konkurenciou...?
Ako je to s multimediami?...HD filmy,hry,internet?...a co TouchWiz a HTC Sense?...ktory z nich v telefone menej "prekaza" ?...
Poprosim podarit...dakujem :)
p.s...bez internetu su tieto mobily asi prakticky nevyuzitelne...preto by ma tiez zaujimalo...aky mobilny internet by steodporucili? prip...aky pouzivate?...je 2000MB+ mesacne malo?...na nejaku hodinku,dve internetu denne?...

mmiminoo
Robot
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Re: SGS2 vs SGN vs Evo 3D

Příspěvek od mmiminoo » sob 24. bře 2012 20:58:39

1, Ak ti kúpa fónu neponáhla tak si počkaj na nové modely... od HTC séria ONE, ostatný výrobcovia toho moc nepredstavili
2, EVO je dopredaj, je to výkonný HW ale starší a výrobca čoskoro ukončí podporu pre update OS
3, SGS2 je v pohode to ti tu povie každý chybu s ním nespravíš.
4, Nexus má síce update skoro istý, jeho parametre nie sú sice až také TOP ale je to na tebe, osobne by som ho enbral
5, internet v mobile NIEJE povinnosť, ak máš doma net sprav wifi a máš postarané. Ak cheš byť online stále tak mobilný net je nutný. A 2GB budú bohato stačiť, pokial nebudeš sťahovať a pozerať online p..oučné filmy...
Dues Velox Nex
Som čoraz múdrejší alebo ľudia hlúpejší?

S.hort.Y
Robot
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+
Tablet: Asus T100TA-DK003H

Příspěvek od S.hort.Y » ned 25. bře 2012 8:29:09

U GNexe se můžeš spolehnout, že aktualizace bude mít nejdýl z těch, co jsi vyjmenoval.. Evo bych nebral z výše uvedených důvodů.. A hl. na to, cos napsal („na internet, e-maily, nejake multimedia ci obcasne hry") ti bohatě stačí nějaká slabší Xperia.. Přece jen Sony dává aktualizace celkem dlouho a jejich low-endy poskytnou hodně muziky za málo peněz..
Co se týče výkonu, tak ačkoliv je SGSII o něco málo výkonnější, tak má TouchWiz, díky kterému si myslím, je ten výkon zase shozenej a nebude to lepší jak GNex.. Krom toho ICS je na míru dělaný GNexu, navíc SGSII má HW tlačítka, která pro ICS nejsou potřeba, takže to bude zas nějak nabastlený.. (doporučuji přočíst i tohle vlákno)
Siemens C25i -> Alcatel OT 302 -> Ericsson T20s -> N 5210 -> Siemens SL45 -> Siemens SL45i -> N-gage QD -> N 6100 -> další N-gage QD -> N73 -> N 3510i -> T-m MDA II -> N 5530 -> HTC DHD -> GNex -> Nexus 4 -> Xiaomi Mi3 -> Xperia Z3c -> Xperia Z5d -> S8+ Duos -> Note 10+

Autor tohoto vlákna
blogerSvK
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Xperia X8

Příspěvek od blogerSvK » ned 25. bře 2012 10:22:19

...tak teda vdaka za odpovede ;) ...Xperiu by som uz nejak moc nechcel...sucasna X8cka je velkym sklamanim...i ked verim,ze vykonnejsie modely budu niekde inde...predsa len chcem nieco vykonnejsie,t.j nie 1GHZ CPU ako maju tusim vsetky SE...pomerne vela cestujem a preto by rad vsetko v jednom...neustaly internet ,pozriet filmy ci serialy aspon v 720p, prip. si zapnut nejaku gamesu na odreagovanie...GTA3...+ potesia aj kvalitnejsie foto
Evo teda ide mimo mna...uz sa len rozhodnut medzi Nexusom a GS2kou...taktiez vdaka za link,ktory si sem hodil...urcite precitam :)
K novym HTC One...tak trochu som zvazoval aj tuto moznost...no...predsa len bude novy hw este "nevychytany"...a to stvorjadro v pripade modelu X by som asi uz nevyuzil...
p.s...s vydrzou baterie je to asi slabe u oboch...ci?

mmiminoo
Robot
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mmiminoo » ned 25. bře 2012 12:14:59

Výdrž batérie je irelevantná, všetko záleží do toho ako fón používaš. Tak to netreba ani riešiť
A séria HTC ONE nieje len model X...
Dues Velox Nex
Som čoraz múdrejší alebo ľudia hlúpejší?

Odpovědět

Zpět na „Pokec“