PokecAndroid do 5k?Xperia?

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
moroes
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend G300
Tablet: Samsung Galaxy Tab P7500
Rom: Baidu V3/Stock ICS
Kontaktovat uživatele:

Android do 5k?Xperia?

Příspěvek od moroes » ned 01. dub 2012 13:00:56

Zdravím,
uvažuji o mobilu s androidem,ale nejsem ten co za to plácne 10 tisíc.Chtěl bych něco slušného okolo 5tisíc.
Do mého oka se dostali mobily jako SE Xperia Ray,SE Xperia Neo V,Samsung Galaxy S I.
Spíše se rozhoduji mezi ray a neo v ale nevím zda by to byla dobrá volba.
Rád bych nějakej ten výkon na aplikace,což tyto mobily mají(1ghz proc).Display větší na internet.
Wifi,3G samozřejmostí.
Moc jsem o nich nenašel,tak se ptám,jakými nešvary tyto mobily trpí?
Mají nějaké limity v rootování,kompatibilitou s hrami?
Kvalita,odezva displaye?
A co výdrž,jde zlepšit?
V této cenové kategorii mají slušné parametry a nejsem si jist v čem je onen háček :D.

Prosím poraďte který z těchto mobilů vybrat,čeho se vyvarovat,popř. doporučte jiný model.
Děkuji. ;)

Nexmital
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: LG P500 Optimus One
Twitter: Nexmital
Tablet: Panadol
Rom: Android 4.0.3 KANG

Re: Android do 5k?Xperia?

Příspěvek od Nexmital » ned 01. dub 2012 15:20:56

No pokud ti jde o zpracování tak Sonáče na tom budou podobně takže celkem O.K.
Co se týče nešvarů, tak nemůžu přesně říct, ale o ničem velmi závažném nevím ale třeba mě nějáký majitel vyvede z omylu
No myslím že stou cenou míříš celkem dobře ale pokud by ti nevadil bazar tak by jsi s trochou snažení našel něco "Dvoujádrovějšího"
Smartphone:LG P500 - CM9 by lupo
Tablet: Chtělo by, chtělo!
I´am a pirate and i´am proud on it
Google Music enabled!

huskye
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: SE Xperia pro MK16i

Příspěvek od huskye » ned 01. dub 2012 20:12:36

Já mám Xperii pro, stojí už i 5350,-řekl bych že splňuje tvoje podmínky docela dobře a jsem s ní naprosto spokojený. Dostatečně velký display, je rychlá, pěkná, dobře fotí a dělá opravdu super videa. Navíc na tý klávesnici se píše opravdu perfektně, lépe než jen na display a taky ti při psaní nezabírá klávesnice místo na displayi. Ale musíš oželet, že to není placka :-) Ten samsung bude mít hezčí display a lépe čitelný na slunku, protože je amoled a je to dost rozdíl. Ale u xperií je zase display širokoúhlejší a pokud ty mobily nemáš vedle sebe, tak budeš unešej z krásy zobrazení i tak :-)
Trochu jsem se té G1 bál, ale byla skvělá, neni nad hardwarovou klávesnici :-) a Xperia pro je pro mě další G1 ;-)

Rendy
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Xperia Neo V

Příspěvek od Rendy » úte 03. dub 2012 20:04:07

Mám neo v a můžu jen doporučit, také jsem se rozhodoval ještě mezi Ray, ale neo má větší a příjemnější displej. Výdrž je slušná, lítám s tím venku s navigací a dva dny vydrží v pohodě, zkoušel jsem i nějaký aplikace na prodloužení výdrže, něco to umí, ale nejsem v tom ještě tak zběhlej. nevýhoda je že se snadno upatlá a pokud někdo nemá šikovné ruce tak lehce vyklouzne z ruky, naštěstí to není můj případ ale tu a tam jsem k tomu neměl daleko. Co se týče wifi tam mi zatím jen chybí nějaké pohodlnější propojení s pc abych nebyl odkázán na datové tarify operátora. Zatím jedinou možnost jsem našel zakoupení routeru, který samo nemám tak mi to nevyhovuje :D

Rendy
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Xperia Neo V

Příspěvek od Rendy » úte 03. dub 2012 20:04:43

jo a cenovka nového za 4700...takže ideál

Odpovědět

Zpět na „Pokec“