PokecJak dohledávat na marketu?

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
huskye
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: SE Xperia pro MK16i

Jak dohledávat na marketu?

Příspěvek od huskye » úte 03. úno 2009 22:17:18

Ahoj, chci se zeptat jak se dohledává na androidím marketu? Chci si co nejdřív po tom jak telefon dojde stáhnout například apndroid, z pochopitelných důvodů. Ale když se kouknu na tu stránku, nic moc tam neni. To až se tam připojim přímo z telefonu tak ta stránka vypadá jinak? A nebude pak už problém ten program a jiné najít? Díky :-)

Trochu jsem se té G1 bál, ale byla skvělá, neni nad hardwarovou klávesnici :-) a Xperia pro je pro mě další G1 ;-)

fabian
Stálý androiďák
Twitter: fabiancz
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dohledávat na marketu?

Příspěvek od fabian » stř 04. úno 2009 9:08:02

Ahoj,
v telefonu je primo aplikace Android Market, ktera nabizi i moznost fulltextoveho vyhledavani. Stranka od googlu toho opravdu moc nenabizi. Kdyztak se mkrni na http://cyrket.com, kde je to udelane podobne, jako v telefonu.
Už mě to flashování nebaví tak, jako dřív ..

ge0rge
Droid
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dohledávat na marketu?

Příspěvek od ge0rge » stř 04. úno 2009 9:12:13

Jen doplním že hledat ty programy v marketu opravdu není problém, samozřejmě nechybí tlačítko Search (Hledat) takže pokud znáš jméno, nebo z popisu zhruba co by aplikace měla dělat, pak ji přímo v telefonu dohledáš velmi rychle.

Pokud hledáš jabber klienta, jen v android marketu do vyhledávacího pole zadáš "jabber" nebo "xmpp" a vysypou se všechny programy co s tímto protokolem umí pracovat - hodnoceny jsou hvězdičkami takže i celkem rychle získáš přehled který stojí za to vyzkoušet. atp.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“