PokecGIGABYTE GSmart G1345 - nefunkcny Screen Lock

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Palo 1345
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: G1345

GIGABYTE GSmart G1345 - nefunkcny Screen Lock

Příspěvek od Palo 1345 » čtv 19. dub 2012 21:52:49

Problem: Na telefone GSmart G1345 nefunguje Screen Lock.
Detaily: To znamena ze ked na zaspatom telefone stlacite Power-Button tak sa hned objavi hlavna obrazovka, bez nutnosti unlocknut. Je uplne jedno ci mate nastaveny unlock pinom alebo gestom alebo ziadny. Ked je telefon v tomto stave niektore aplikacie nespravne vyhodnotia situaciu a bezia na "plny vykon" cim neumerne spotrebu telefonu.
Postihnute FW: G1345_V0.52.0_EEU aj G1345_V0.56.4_EEU
Pricina problemu: Pravdepodobne aplikacia Calendar
Postup testovania: Resetnuty telefon s prave flesnutym FW funguje normale (ziadne aplikacie neboli nainstalovane). Nastavil som "novy event" a pockal par minut kym naskoci pripomienka "eventu". Odklepol som pripomienku. Od toho momentu sa uz telefon neda locknut. Po prvom stlaceni "Power-buttonu" obrazovka zhasne, po dalsom sa hned objavy hlavna obrazovka bez unlock screenu. Ani aplikacia na locknutie screenu (ktoru som nainstaloval neskor) nie je v tomto momente schopna screen locknut. Teraz staci ist do "Application managera", medzi "All" aplikaciami vyhladajte aplikacie "Calendar" a "Calendar Storage". Stopnite obe applikacie. Screen lock sa objavi okamzite. Problem sa zopakuje opat po dalsej pripomienke na "event".

Dufam ze Vam tato informacia pomoze ;)

Odpovědět

Zpět na „Pokec“