PokecGigabyte GSsmart G1355

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
chucky222
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Huawei ideos X5

Gigabyte GSsmart G1355

Příspěvek od chucky222 » úte 24. dub 2012 18:23:28

Zdravím všechny,

chtěl bych se zeptat zda máte někdo tento telefon. Pokud ano tak jaká je výdrž baterie, jaká jsou podle Vás pozitiva a engativa tohoto telefonu. Taky by mě zajímalo zda se na něm dají hrát nějaké trošku náročnější hry.A zejména jestli dobře funguje užívání dvou sim karet.

domingo07
Stálý androiďák
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: P8 lite android 6 beta
Tablet: Nexus 7
Rom: B524

Re: Gigabyte GSsmart G1355

Příspěvek od domingo07 » sob 05. kvě 2012 11:17:38

Ahoj, telefon mam treti den, predtym som mal G1345, Mozem povedat vydrz baterie bude asi o nieco slabsia, myslim ze mne vydrzi take dva dni pri obcasnom zavolani, chvilu wifi, v noci na lietadlo. Vcera som don instaloval vsetko mozne, hral som sa a skusal som ho a bateria isla rychlo dole. Takze treba pocitat asi s nabijanim kazdy den vecer, tak ako pri kazdom inom telefone tohto typu. Co sa tyka dual sim, je to to iste ako u G1345, cize ak sa z jednej vola, druha sa odpoji, velkou vyhodou ale je moznost vypnut jednu sim, co mi strasne chybalo(ak mas jeden sukromny, druhy firemny je to super vecicka.) Telefon ma slabsi procesor, no nie je to poznat, bezne hry ako angry birds funguju plynule. Zmenene je aj odomykanie obrazovky, ja som si len nainstaloval iny launcher - Go launcher ma ovela viac moznosti nastavenia plochy a zda sa mi sviznejsi. Telefon som kupil hlavne kvoli moznosti vypnut jednu sim, potom aj kvoli slovencine, kvoli tomu, ze v stavovej liste je zabudovany ovladaci panel na wifi, BT a tiez kvoli velkosti displeja. Este musim niekde zohnat ochrannu foliu nez ho doskrabem. Co sa tyka Androidu, vyhovuje mi starsi typ 2.3.4, Mam znamych, ktori na ovela lepsie vybavenom telefone po zmene na novy ICS trpia. Zhrnutie : medzi telefonmi s dualsim a androidom je to jednoznacne spicka, lepsi momentalne asi nekupis za tie peniaze, mozno vobec.
Tu je sikovne video s predvedenim telefonu: http://www.youtube.com/watch?v=Y1VvOpJ9kx4

picaso
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: G1355

Příspěvek od picaso » sob 05. kvě 2012 22:58:50

Mám ho asi tři dny, zkušenosti stejné jako předchozí příspěvek, popis je na http://mobilenet.cz/clanky/recenze-giga ... lejem-9055 Jenom nemůžu sehnat nějaké slušné pouzdro, je docela velký

emil54
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S

Příspěvek od emil54 » pon 04. čer 2012 12:30:03

Ahoj,
mam tenhle telefon zhruba tri tydny a s funkcionalitou "dual-sim" jsem naprosto spolojen.
Nicmene:
1. vydrz baterie je katastrofalne mala - kdyz rano vytahnu nabijecku, telefon lezi cely den na stole a ma velmi dobry signal gsm (wifi vypnuto, apn zakazano), ani jeden odchozi nebo prichozi hovor, pokud ho vecer opomenu znovu strcit na usb, do rana se sam vypne pro nedostatek energie.
2. v systemu je "natvrdo" nekolik (aspon pro mne) zbytecnych neodintalovatelnych aplikaci (eBuddy, Wheater, Lidé...), ktere maji neustale spustene sve sluzby a neustale se pokousi dohrabat na sit, aby mohly bonzovat. Tohle ma primou souvislost s predchozim bodem.

Vcelku chapu, ze udrzet dve sim na prijmu nejakou tu elektriku navic sezere. Nedokazu si ale predstavit, ze bych s timhle mobilem byl na prijmu treba nekde na delsi ture po horach, kde je blbej signal - to odhaduju tak na dve tri hodiny a smitec :(

Mam jeste Samsung Galaxy S, kterej se choval velmi podobne. Az do te doby, nez jsem ho rootnul a odstrelil vsechny mnou nepouzivane bonzatory. Ted mi baterka pri beznem pouzivani vydrzi tri dny a pokud jenom telefonuju, vydrzi mi i od pondeli do patku bez dobiti.

Mam tudiz otazku: nenarazili jste nekdo na postup, jak GSmart G1355 rootnout?

Predem diky za namety.

KIvosak
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Gigabyte GSmart G1355

Příspěvek od KIvosak » úte 19. čer 2012 13:28:42

Ahoj, rootnutí zde, vyzkoušeno, funkční http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1625253

lahr
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Honor 7 a Honor 6

Příspěvek od lahr » ned 01. črc 2012 20:41:48

to emil54 : Už jsi ho rootnul a sestřelil ty zbytečný služby ? Na jakou výdrž baterie jsi se dostal, teď mám Galaxy Y duos, ten mi v pohodě vydrží 4dny, (předtím jsem měl G1345, ale ten mi při stejným zacházení vydržel tak 1,5dne) . Uvítal bych větší displej, tak kdyby G1355 dal alespoň 3dny , abych mohl v pátek vyrazit ven a věděl , že ještě v neděli večer až se budu vracet, tak bude telefon fungovat, tak bych ho zkusil. Jestli je na tom s vydrží pouze jako G1345, tak to radši nebudu pokoušet ...

abernas
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone 5
Tablet: Yuandao N70

Příspěvek od abernas » stř 15. srp 2012 10:28:34

Prosim, je na nem z vyroby nalepena ochranna filie na displeji, nebo si ji mam uz rovnou koupit?
A mate typ kde ji koupit? Co jsem se tak v rychlosti dival, je docela minimalni vyber cehokoliv na tento mobil. A folie zadne... A pouzdro uz se vam podarilo sehnat?

domingo07
Stálý androiďák
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: P8 lite android 6 beta
Tablet: Nexus 7
Rom: B524

Příspěvek od domingo07 » pát 28. zář 2012 17:25:41

Co hovorite na Samsung Galaxy S Duos S7562? Moj Gsmartik je na reklamacii s displejom a zapinacim tlacitkom, zrejme prejdem na samsung. Gsmart 1355 :( nevydrzal ani 5 mesiacov a to som ho ani vela nezatazoval.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“