PokecKoupě HERO nebo počkat na jiný

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Furret
Androiďák!
Reputace: 0

Re: Koupě HERO nebo počkat na jiný

Příspěvek od Furret » stř 25. lis 2009 13:07:10

kerberosk píše:Dobrá tedy ... existují tedy dvě prodejní verze telefonů jako "htc tattoo with google" a "htc tattoo without google" ? a nebo je to podle telefonů, jako všechny htc herou jsou with google a všechny motoroly droid budou without google?

hádám, že půjde do telefonů minimálně sehnat rom s "with google"
Je to samozřejmě podle telefonů. Ta romka asi jde... Otázka je, jestli se tvé hero dokáže tvářit dostatečně jako G1 aby ti na to přišel update...

Je to obecně otázka priorit. Chci něco navíc(nadstavbu nad androidem), nebo chci OTA updaty?

HTC Desire HD - 2.2 stock ROM

kerberosk

Příspěvek od kerberosk » stř 25. lis 2009 14:04:10

Ale tak to jsme s updaty ve slepé uličce ... potřebuji teď nový telefon, po dlouhé rozvaze jsem se rozhodl pro android (moje agenda je postavená na google) ... líbily by se mi modely HTC Tattoo nebo HTC Hero, ovšem pro Tattoo není zatím přislíben update Android 2.0 (chci využívat modrý zub), pro hero snad někdy být má ... modely ostatních výrobců zdá se mi mají samé mouchy, ať je to design, ergonomie ovládání, rychlost prostředí nebo pro mne vysoká cena

bassaq
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Note 8
Tablet: Ipad mini 4

Příspěvek od bassaq » stř 25. lis 2009 14:21:38

Je to jednoduche, pokud potrebujes tel hned je Hero asi nejlepsi volba, protoze Tattoo ma mensi LCD... ovsem pokud si jeste chvili pockas tak SE X10 nebude spatna volba

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 43
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Příspěvek od ramon.dexter » stř 25. lis 2009 14:34:52

kerberosk píše:Dobrá tedy ... existují tedy dvě prodejní verze telefonů jako "htc tattoo with google" a "htc tattoo without google" ? a nebo je to podle telefonů, jako všechny htc herou jsou with google a všechny motoroly droid budou without google?

hádám, že půjde do telefonů minimálně sehnat rom s "with google"
Takže, neexistuje nic jako "tattoo with google", nebo "hero with google". Prostě jsou android telefony "with google" a pak jsou ostatní android telefony. Htc hero a tatoo jsou updatovaný výrobcem. g1 a droid jsou "with google" čili se o updaty stará google.
ROM with google do těchdle telefonů sehnat nepůjde. Oficiální updaty jdou jenom na "with google", pokud si do telefonu dáváš nějakou custom ROM, většinou je autorem updatovaná.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

geo

Příspěvek od geo » čtv 26. lis 2009 10:36:44

Vegetus píše:
Ja som zaciatocnik pre Android. Pouzivam 9 rokov PalmOS. Chcem prejst na Android. Co tym myslis "with Google"?
"with Google" je nenápadný nápis většinou na zadní straně telefonu. Jde o to, že telefony se značkou "With Google" dostávají aktualizace přímo od Google OTA - tedy vzduchem,(jsou tedy oficiálně podporovány googlem) prostě ti příjde na mobil aktualizace, ty jí jen potvrdíš a hotovo.

Ostatní přístroje bez "With Google" jsou nějakým způsobem brandovány výrobcem nebo operátorem, a nikdo ti nezaručí že nějaký aktualizace budou a když, tak kdy. Ty pak musíš hledat na stránkách výrobce, stahovat, a následně instalovat do telefonu pomocí kabelu.

Je to jako kdyby ti na windows nechodily aktualizace, a ty by jsi si je musel stahovat sám na stránkách výrobce, jen proto, že ti do PC nainstaloval nějaký jeho software (třeba spořič)

Jinak do nekonečna se určitě nic neaktualizuje. To jde jen do doby, kdy to dovolí výkon hardware telefonu. Na starou 286 by jsi taky nedal WIN7.

Celá tahle opičárna je tuším vymyšlená kvůli různým licencím a úpravám výrobců a operátorů. Nevím jestli jsem ti to dostatečně dobře popsal, když tak mne někdo opravte.
Dakujem za presnu odpoved

Case
Kyborg
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Vodafone 845 - ZTE Blade - Samsung Galaxy S
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Case » pát 27. lis 2009 23:31:05

KejPi píše:Na me docela zapusobil ten test, co delali na phandroid.com http://phandroid.com/2009/11/03/motorol ... fe-review/.
Vydržel 7hodin a 1 minutu (100% jas, zákaz vypínání displeje, hudba hrála nepřetržitě z SD karty a hodinu se používala navigace).
Muze to treba nekdo zkusit s Hero aspon bez te navigace?
Je to tu sice OT, ale když už jsme to tu předtím řešili, tak - dělal jsme několik testů po vzoru Phandroid.com na svém Magicu. Pokud někoho zajímají výsledky, tak tudy:

http://www.edgeoftheworld.cz/2009/11/28 ... htc-magic/

Odpovědět

Zpět na „Pokec“