PokecHTC ONE X vs SAMSUNG GALAXY S3

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

David1982
Robot
Reputace: 15
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 9

Re: HTC ONE X vs SAMSUNG GALAXY S3

Příspěvek od David1982 » čtv 26. črc 2012 15:00:31

To by mohlo u one x sedět. Jeden film mi sežere kolem 30% s nastavením jasu na auto. Ten rozdíl může být v tom, že test dělali na tmavém filmu. Pokud by tam pustili fil, který se odehrává za dne, tak si myslím, že by s3 neměla tolik hodin. To ale musí napsat uživatelé s3.

Jacho
Moderátor
Reputace: 44
Typ mobilu / ROM: HTC One M8 Gun Metal Grey
Rom: VIPER
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jacho » čtv 26. črc 2012 15:40:52

pozeral som film machri ktory je natacany cez den s vypnutym mobilnym internetom, zapnutou wifi v rezime 2g a jasom cca na 50% a zobralo mi to 20% z baterie
Ak mi chceš poďakovať klikni na palec hore pod príspevkom :palec:
OPRAVA HTC NA ĎIAĽKU - Fleshing, UNLOCK, Repair boot, Debrand, LOCKED Warranty
Nováčkovia používajte tlačidlo HĽADAŤ a pozrite sa na AndroidWIKI

LeRo93
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 Edge
Rom: Stock

Příspěvek od LeRo93 » čtv 26. črc 2012 17:22:56

Jacho dal niekoľko príspevkov vyššie odkaz na youtube, kde oba telefóny hodnotí Jirka Hrma a tak to je aj v skutočnosti, pozri si to. Či si vyberieš ten, alebo ten, budeš spokojný! Najlepšie urobíš ako tu už niekto písal, keď si ich pôjdeš oba očahať. Dohadovať sa o Sense, či Touchwiz podľa ma vôbec nemá cenu. Dnes všetko prispôsobím, launcher Apex, či Nova, prípadne iný. Widget na hodiny s počasím a je to také, či lepšie ako v Sense. Dialer nahradím Dialerom One a je to ako v HTC. Skrátka na prostredie by som nepozeral. Skrátka bol som zarytý HTCčkar a mám S3, kolega má One X a obaja tam máme APEX, vyzerá nám to rovnako a behá to rovnako. Apex pre to, že na také displeje sú 4x4 ikony málo! Mne sa lepšie držal a páčil S3, nemu X. Obaja sme však spokojní! Tú dilemu za treba nikto nevyrieši, ja sám som sedel asi 3 hodiny z operátora a hral som sa s obomi telefónmi naraz, prvú hodinu som bral X, druhú S3, potom zase X, nakoniec som si ja zobral S3, ale aj ja sám si myslím, že ak by som tam bol o 10min. dlhšie možno mám X :D.
Přílohy
Screenshot_2012-07-26-10-09-24.png
Screenshot_2012-07-26-10-09-24.png (576.15 KiB) Zobrazeno 4780 x
Samsung Galaxy S7 Edge - ROM: Stock, Nova Launcher Prime
Samsung Galaxy Note 3 - ROM:Omega v 18, Nova Launcher Prime

Mav.
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S III ICS a Galaxy Nexus JB
Tablet: Samsung Galaxy Tab 10.1 3G 16GB (ROM 3.2)
Rom: Stock ROM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mav. » čtv 26. črc 2012 18:57:59

Muzu svuj SGS3 srovnavat se sluzebnim Galaxy Nexus, predchzozim SGS2 a otcovo HTC EVO 3D.
Proc vam vadi TW, kde je cerne baterku setrici pozadi, da se volat a textovat kontakt pomoci swipe do strany a launcher resi Nova bez nejakych rootu a pocasi obdobne Beautiful widgets?
Spis cekam kdy vyjde nejaky battery kit jako na SGS2. Tedy trochu tlustsi baterka s krytem ktera mne poresi na vikend protoze ten milimetr vic je na drzeni snad i lepsi.
SGS3 design? Ten leskly kulaty oblazek chce fakt drzet, nechtel jsem za nej u kyslika dat ani tech promo 7k, ale jak jsem si sahl, tak sel SGS2 do prodeje. Promo fotky jsou o nicem. Displej parada, i kdyz Nexus s JB se zas priblizil, a kdybych nevedel ze to jsou i u SGS3 oba PenTile tak to oproti SGS2 nepoznam, protoze to nahradi vrchovate to HD.
A k pametovkam. Proc nikdo neda jako hlavni vyhodu, ze kdyz telefon zdechne, vyndam pametovku, dam do druheho founu a jedu dal jako by se nechumelilo. Vim ze web uloziste toto brzo smazou a uz se tesim jak sve desitky giga fotek a hudebni knihovnu budu synchronizovat pres internet mezi desktopem, notasem, tabletem a mobilem, ale zatim to je jen za extra penize. Snad za par let. Nechci flame. HTC potrebujeme aby Samsung nezlenivel, protoze Apple jakoby nejvyssi tridu vyklidil (rezignoval na vetsi displeje) a proc se vyrazneji neprosazujou LG a Sony je mi zahadou. HTC je mu vic nez zdatnym souperem.
Motorola d460, Siemens s25, Nokia 7110, Nokia 7250, Nokia 6320i, Nokia 6300, Nokia C6-00, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S II, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Galaxy S3

Tony321
Robot
Typ mobilu / ROM: HTC One A9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony321 » čtv 26. črc 2012 19:47:34

Len sa divím keď je HTC tak zdatný súper, tak prečo sa im až tak nedarí, potom nemôže byť tak zdatný ako hovoríš, ale je pravdou že ostatný výrobcovia nemajú ako konkurovať Samsungu. LG-mizerná podpora. Sony-stále pozadu, minulý rok žiadny 2-jádrový mobil, tento rok žiadny 4-jádrový ani Xperia Acro S, Ion, Mint a slabé batérie. ZTE-si robia snáď srandu z tou ich vlajkovou loďou Grand X. Huawei-ten je asi z nich na tom najlepšie, ale to odkladanie 4-jádrového mobilu im moc nepomáha. Motorola-tá má tieto nové mobily dobré ale u nás sa nepredávajú tak ako One X a SGS3, v ostatných krajinách a kontinentoch neviem či sa dobre predávajú, ale v Amerike asi áno. To je asi tak všetko k výrobcom z môjho pohľadu :D prajem HTC aby sa znova vrátili na vrchol a zosadil Samsung z trónu. :)
Siemens A50 --> Sony Ericsson K880i --> Nokia C6 --> HTC Evo 3D --> HTC One --> HTC One A9

Vladko23
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Nexus 4

Příspěvek od Vladko23 » čtv 26. črc 2012 20:26:27

Tony321 píše:Sony-stále pozadu, minulý rok žiadny 2-jádrový mobil, tento rok žiadny 4-jádrový ani Xperia Acro S, Ion, Mint a slabé batérie.
4-jadrový procesor je zatiaľ zbytočnosť. Nevyužiješ to pri žiadnej aplikácii a keby si dal vedľa seba mobil so 4-jadrovým a 2-jadrovým procesorom, normálny človek si rozdiel nevšimne. Na čo mať 11tisíc bodov v benchmarku keď stačí 3tisíc na každú hru na plné detaily. Nevidím dôvod kupovať mobil za 600 € keď si môžem kúpiť mobil s podobným "viditeľným" výkonom za polovičnú cenu (a ak človek má chuť, o rok si kúpi nový mobil znova za 300 € a môže a tešiť z nového mobilu a rozbaľovania ako malé dieťa).

mobil s 4-jadrovým procesorom kúpim vtedy, keď bude potrebný na plynulý chod nových aplikácií. Myslím, že Sony to vidí podobne, že čas na 4-jadrové procesory v mobiloch ešte len príde a teraz sú zbytočné.

Mav.
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mav. » čtv 26. črc 2012 20:40:44

Takze to Sony vidi tak nejak uzivatelsky, altruisticky? Setri ti penize, nedela top model za 600 € na kterem by melo marzi? Jist si nejsem, ale asi to nebude dobra markeringova strategie dobrovolne se stahnout z premioveho segmentu, kde neni tak narvano a paberkovat nizke zisky ze strednich a nizsich trid za 300 €. Ale protozensi myslim, ze tam jsou daleko lepsi experti na marketing, tak za tim bude jeste neco jineho.
Motorola d460, Siemens s25, Nokia 7110, Nokia 7250, Nokia 6320i, Nokia 6300, Nokia C6-00, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S II, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Galaxy S3

Tony321
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony321 » čtv 26. črc 2012 20:52:44

No ale pozri si ceny, veď za Sony Xperia Acro S a Xperia Ion dáš viac ako za One X a SGS3.
Siemens A50 --> Sony Ericsson K880i --> Nokia C6 --> HTC Evo 3D --> HTC One --> HTC One A9

Mav.
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mav. » čtv 26. črc 2012 21:02:03

Jak je tech androidu moc, tak nestiham Sony sledovat. Jen vim, ze maji osobity hranaty design, olepseny po osamostatneni o erika a slusna HD rozliseni i u relativne mensich uhlopricek. Nevim ale ceny, nevim ani co stavi jako top model proti konkurenci, jakou to ma technologii a kvalitu tech displeju, jestli se to uz bezne prodava, ma to hned od pocatku ICS a tak. Proste mi prijdou nejak zatazeny na to jakou mejvali a snad jeste maji povest duleziteho hrace. A nebo se to kupuje a jen se o tom moc nepise v magazinech, ktere jsou prevazne stejne pro geeky.

stanleyjr
Robot
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: HTC One M8
Mobil 2 / ROM: HTC One X
Tablet: Nexus 7

Příspěvek od stanleyjr » čtv 26. črc 2012 21:29:46

ved to je to ze ja som sa hral tiez s obidvoma fonmi dobru hodinu, proste na striedacku, som skusal vsetko mozne a stale sa neviem rozhodnut :) one x ma podla mna omnoho lepsi dizajn aj spracovanie ale to je len moj subjektivny nazor, proste leskle a do oka bijice plastove veci sa mi nepacia.
suhlasim ze prostredie si kazdy upravi podla svojho gusta takze argumentovat ze je sense lepsie spraveny neobstoji aj ked je to tak, pre mna je touch wiz nepouzitelny, ale urcite by tam isiel apex bud do jedneho ci do druheho.

este chvilu pockam, samozrejme aj cena by mohla spadnut.

su to spickove stroje obidva a vyber je fakt tazky.
phone: HTC One M8 5.0.1 Lollipop
phone: HTC One X 4.3 JellyBean
tablet: Nexus 7 2012 WiFi - 4.4.4 KitKat

Tony321
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony321 » čtv 26. črc 2012 22:07:59

Ak ti stačí tých 25GB, tak potom rozhodujú už iba sympatie k značke.

stanleyjr
Robot

Příspěvek od stanleyjr » pát 27. črc 2012 8:58:28

myslim ze tych 25 GB bude v pohode, aj tak som si zvykol skoro vsetko zalohovat na Dropbox, prip. Drive takze v tom problem nevidim.
A presne si to vystihol tony, mam sympatie k tym trom pismenam uz dost dlho :)

matne vs leskle, vzdy vyhra matne :)

jedno minus ale HTC ma, urcite to bolo sposobene updatami, prip. zlym nastavenim ale minule som bol v Telekome aj O2 v Auparku a mali tam totalne zalagovane HOX, resp. na jednom urcite bola chyba v digitizeri pretoze sa mi ho podarilo odblokovat asi na 10krat (bol biely) a pohyb medzi obrazovkami bolo utrpenie, proste viac to neslo ako islo. Slecna v predajni sa priznala ze tie telefony zakaznikom padaju z ruk a podobne, ale ked je to zavesene na tom kabli silne pochybujem ze to moze padnut na zem a navyse HOX neni zo skla, urcite nejaky ten pad musi vydrzat lepsie jak SGS3 s tym plastikom :)
Den pred tym som tam bol a cierny HOX isiel jak raketa, absolutne bez lagov:)

Na druhej strane, este som nemal v rukach zly, alebo lagujuci SGS3, ci uz u operatora alebo v NAY, Datart atd...
Zda sa ze vypustili na trh kvalitne odladeny telefon, narozdiel od HOX ktory uz mal zopar updatov.

LeRo93
Androiďák!

Příspěvek od LeRo93 » pát 27. črc 2012 9:09:09

Plastik, neplastik. materiál je ten istý, iná je len povrchová úprava 8-)

stanleyjr
Robot

Příspěvek od stanleyjr » pát 27. črc 2012 9:15:41

ja viem ze by to malo byt to iste, ale keby spravili matnu verziu nic by tym nepokazili.
na druhej strane by ma ale zaujimalo kolko vydrzi ten pruzny zadny kryt :)

Tony321
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony321 » pát 27. črc 2012 9:38:25

Na fóru hlásia majitelia problémy s LW, ale aspoň narozdiel od Samsungu máš vynikajúci servis, keby sa ti niečo pokazilo. A tiež mám sympatie k HTC. :)

sces
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: I9300

Příspěvek od sces » pát 27. črc 2012 20:38:49

Ak mozem nesmelo podotknut.. mal som oba telefony. Oba v bielom, ale drzal som aj ich tmave verie. za mna mozem povedat ze ta biela je podstatne krajsia u oboch.

podotykam, vlastil som cca 2 tyzdne subezne oba a porovnaval, ktory si necham
Dizajn:
mnohi vychvaluju One x, mne sa viac lubi SG3, odtlacky na bielej verzii ziadna tragedia, uplne zanedbatelne. A ten "plast" ani necitim!!

Ovladacie prvky:
Absolutne nevhodne One X USB konektor z boku (poznate, ked kupite kvalitny drziak do auta, napr Brosdit), tlacidlo z hora - SG3 po starom konektor genialne z dola, pri takto velkom fone, tlacidlo jednoducho z boku.

Fotak, kamera:
Asi remiza

System:
Vzdy som zasol nad Sense, ale... SG3 ho prinajmensom dobehla a nezere tolko pamati:-))

Rychlost:
Asi remiza

Display:
Jednoznacne SG3, nech si kto chce hovori co chce, mal som dlhsiu dobu oba, porovnaval som, nemozem inak. Skuste si napriklad (toto sice nieje displayom, ale vadou HTC) otvorit prehliadac (akykolvek!!). Pri OneX vam vdaka 3 bodkam na dolnej liste zmizne tak cca 1,5cm priestoru.. A to je DOST!! SG3 - uplne cely display!! - 1 bod ktory prevazil Celkovo aj na slnku bol SG3 lepsi

Prehrievanie:
Pri nabijani, najma v aute v teple OneX katastrofa, mohol som smazit vajicka, SG3 minimalne, v pohode znesitelne pri uzivani, OneX, OVELA teplejsi

Pamat:
HTC - tu vyhrava, 32GB musi proste v telefone stacit. SG3 ma "len" 16 a musel som investovat do 32GB karty

BATERIA!!!-
OneX - TRAGEDIA!!! Piste si tu co chcete o automatickych jasoch... Ja si nekupujem monil za 500 eur, aby som si nicil oci, Vzdy jas naplno. One x skapinal uz po 4-5 hodinach, SG3 bol na polovicke (5 kont, vsetky synchro na plno, jas naplno, 1 film (to si One X mohol nechat zdat, net....) 2- NAJPODSTATNEJSI bod pre SG3

Cena:
oba su predrazene, OneX je lacnejsi, ale ... je HORSI...

moj predchadzajuci fon (neratam Nokie predtym) bol HTC Legen, Htc Desire a nakoniec HTC Desire HD a to bol milacik.. mal vsetko. Preto som siel do OneX bez vahania... Lenze... SKLAMAL. nemal nic, v com by previsil SG3 (az na vnutornu pamat).. a musim povedat ze ani jeho najvacsia zbran Sense uz nezabrala..

nikdy by som to nepovedal, ale... SG3 absolutne s prevahou "dal dolu" One X.. Aspon u mna a podotykam, zaryteho HTC-ckara

Ko.udy
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy s5

Příspěvek od Ko.udy » pát 27. črc 2012 20:45:16

Tak to mam uplne opacne pocity displej hox na slunci daleko lepsi. Konstrukce na spickove urovni s3 pusobi lacinne. Ale tak jde videt ze spousta znas ma na to jine nazory
Ber co chceš a zaplať za to - což je lepší než brát co nechceš a platit za to stejně.
Všechno dobré je k něčemu zlé.

Jacho
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jacho » pát 27. črc 2012 20:54:24

neviem ako si porovnaval ale veeelmi zle, mal som obidva a to co pises je maximalna blbos, vydrz vobec nieje taka katastrofa ako pises, displej je zivsi a krajsi ako u s3 a na slnku lepsie citatelny, samsung sa prehrieva viac ale necham ta v tej tvojej realite :D

sces
Nové Androidě

Příspěvek od sces » pát 27. črc 2012 20:57:14

Ak by som aj vzal v uvahu citatelnost na slnku a "pocit" z konstrukcie... toto asi niesu prepdoklady, podla ktorych si vyberam takpovediac MMC :-)

Nicmene, aj tak musim z mojej skusenosti trvat na napisanom..

Ale 100 ludi, 100 chuti...

Dokonca, niekomu vyhovuje aj ohryzok!!!!

:-))

Moja "realita" spociva v priamej 2-tyzdnovej konfontacii... mal si SG3 v ruke dlhsie ako 15 minut v predajni? Podotykam, som zaryty HTC-kar... Ehm, uz tak moc nie .-)))

A zivsi display u One X??? Videl si ich v akcii nazivo? mimo youtube )?
Naposledy upravil(a) Jacho dne pát 27. črc 2012 21:06:34, celkem upraveno 1 x.
Důvod: edituj si prispevky!

Jacho
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jacho » pát 27. črc 2012 21:05:24

mal som obidva!

sces
Nové Androidě

Příspěvek od sces » pát 27. črc 2012 21:08:56

Aj ja, otazka znela, ako dlho?

na porovnanie nestaci par minut.. ani par hodin.. dokonca ani par dni.. ja ti Tvoj nazor neberiem, tak isto som "bojoval" proti SG2 proti mojmu DHD :yes:

Ale doba pokrocila ten "tamtung" nam dajako povyrastol :ugeek:
Naposledy upravil(a) Jacho dne pát 27. črc 2012 21:49:59, celkem upraveno 1 x.
Důvod: posledne prispevky sa necituju! precitaj si pravidla!

stanleyjr
Robot

Příspěvek od stanleyjr » pát 27. črc 2012 23:19:50

toto by som aj ja presne potreboval, zobrat si obidva na tyzden a prevetrat ich z kazdej strany :)
to ze si zaryty HTCckar sa mi velmi nezda, ale hadat sa nebudem, ale ked sa ti viac paci Touchwiz ako Sense...hmmm...tie ich widgety su podla mna des ale je to moj subjektivny nazor a nebudem ho nikomu vnucovat, widgety sa daju jednoducho nahradit.
samozrejme ze to prostredie si mozes dat rovnake napr. Apex na obidva a potom by sa to objektivnejsie porovnavalo.

celkom nerozumiem o akom zmiznuti 1,5cm to hovoris pri browsovani a o akych troch bodkach? vies sem dat printscreen?

tvoje argumenty ma proste nepresvedcili a stale mam dilemu.

prograw
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy SIII Pebble Blue

Příspěvek od prograw » sob 28. črc 2012 0:14:22

Zřejmě mluvil o chybějící HW klávese, jako má Samsung, tj. tlačítko "Menu", místo kterého má HOX klávesu pro multitasking.

Tohle je sice fotka z Htc One S, ale na Xku to vypadá stejně. Mám pocit, že na to existuje nějaký fix, ale je nejspíš potřeba root. Objevuje se u nejrůznějších her (teď si vybavuju Angry Birds), aplikací a nahrazuje, jak už jsem říkal, tlačítko pro menu.

Foto zde:
Obrázek

LeRo93
Androiďák!

Příspěvek od LeRo93 » sob 28. črc 2012 7:30:44

Mám z telefónov úplne rovnaké pocity ako písal sces.

Akože chýbajúce tlačidlo menu? Si niekto robí srandu? :D

Jacho, niekoľko krát som napísal a je to tak, pre zdatného používateľa ako si ty, alebo ja je jedno, ktorý telefón, ale pre drvivú väčšinu je skrátka použiteľnejší S3.

Lebo tá väčšina nebude hneď rootovať, nebude tam hneď dávať a skúšať nové ROM.
Pozri si profily vlastníkov S3 a HOX. My takmer všetci tam máme stock ROM, pretože je skrátka dobrá a vlastníci HOX tam okamžite flashujú nové kernely, radia a romky.

Pokiaľ má tento thread odrážať porovnanie, tak by sa mali pýtajúcim popisovať telefóny v kúpením stave a nie v tajom, že ten bug je opravený, to rieši to a to!

Ja osobne som strašne rád že som sa nakoniec rozhodol pre S3. O dizajne nehovoriac. Vám nevadí tá trčiaca kamera? Nechýba vám to tlačidlo menu? Nevadí vám, že s vám zmenšuje pracovná plocha objavovaním 3 nepotrebných tlačidiel? Batéria? SD? ...

Či som, alebo nie som zarytý HTCčkar je teraz už asi bezpredmetné, lebo už nie som.
Doma mám síce ešte 3, pretože ich po mne zdedili deti a žena, ale môj 20 ročný syn sa už nevie dočkať S3! Určite nie som propagátor Samsungu :D , ak si na tomto fóre prejdete moje príspevky, tak že pred rokom som mal úplne iný názor, robil som témy a romky pre DHD a to výhradne so sense!

Preto dookola hovorím, oba sú to úžasné a krásne stroje, zdatný používateľ nech si vyberie ktorýkoľvek bude spokojný, ale pre normálnych má Hox tých múch trošku dosť!
Jediné čo sa novému s3 vyčíta je zadný kryt :D , ktorý je úplne normálny a nádherne dotvára perleťový dizajn telefónu, mám ho dva mesiace, nosím ho len tak vo vrecku a aby som tam tie mikro škrabance videl ho musím jo prevracať pod svetlom, nehovoriac o tom, že za euro či dve si takých krytov vymenim!

prograw
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy SIII Pebble Blue

Příspěvek od prograw » sob 28. črc 2012 10:30:54

Potvrzuji výdrž SGS3, která je po aktualizaci ještě brutálnější!! Koupil jsem telefon ze Sunnysoftu ve slevněném balíčku s externím zdrojem 2000mAh. Jsem 100% spokojen! Telefon mi tímpádem bez nabíječky vydrží dva dny plného provozu (HD filmy, graficky náročné hry.. např. teď otáčím GTA III).

bastr
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC ONE X

Příspěvek od bastr » úte 31. črc 2012 19:18:03

mam HTC one x 2 mesice a same problemy. uz je na reklamaci. sice je hezky libi se mi ale uz ho nechci. mel jsem docela zavazne problemy s displejem . viz youtube

http://www.youtube.com/watch?v=Iu12RbrmLn4

nebo mam smulu na HTC to je uz druhy tel za 14 tis co se posr....

kubik
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: HTC ONE M
Rom: Stock!

Příspěvek od kubik » sob 04. srp 2012 7:15:38

tak tenle týden už jsem SIII rozebíral (oprava dotyku) a musím říct že SIII mě konstrukcí hodně zklamala (klasika samsung) když máte telefon v ruce ještě OK, ale pokud je rozložen tak samostatné komponenty moc velkou důvěru nemají. Je to kvalitní plast ale všechno je to hrozně lehoučké a moc se to kroutí. Nebojím se říct "naprosto debilně" řešené středové tlačítko, když se rozbije (samozdřejmě pokud není v záruce, u šedivek asi problém) tak je prakticny neopravitelné z důvodu slepení komponentů. Celkově konstrukce nic moc.

HOX jsem ješte nekuchal nemůžu soudit

Je to jenom takový postřeh, tak se do mě nepouštějte co si to dolovuji SIII hanit :D
Google není jen na vyhledávání porna
Technik, Dotazy na původ samsungů a pod, vytažení dat

Autor tohoto vlákna
kozaobecna
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC Evo 3D

Příspěvek od kozaobecna » sob 04. srp 2012 10:46:41

BATERIA!!!-
OneX - TRAGEDIA!!! Piste si tu co chcete o automatickych jasoch... Ja si nekupujem monil za 500 eur, aby som si nicil oci, Vzdy jas naplno. One x skapinal uz po 4-5 hodinach, SG3 bol na polovicke (5 kont, vsetky synchro na plno, jas naplno, 1 film (to si One X mohol nechat zdat, net....) 2- NAJPODSTATNEJSI bod pre SG3
To je vtip? Já si zase nehodlám ničit oči plným jasem, je to doslova nechutny se divat na takovy displej (nehlede na to, že když na to člověk není zvyklý, tak se mu rozslzí oči), at už se jedná o HOX, SGSIII, EVO 3D, cokoliv.

stransky777
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: SE xperia mini [ST15I] Lenovo660 A
Tablet: Těch Čín už bylo :D
Rom: FXP 145 [CM10]

Příspěvek od stransky777 » ned 12. srp 2012 21:55:09

Rozhodně One X :) Protože platit 10 000+ za plastový telefon a ještě k tomu vlajkovou loď ? Blbost ! A ať už je ten kryt zpracovaný třeba ručně, pořád je to plast! Radši bych si počkal na to co předvede Sony. Tsubasa a Mint.

LeRo93
Androiďák!

Příspěvek od LeRo93 » pon 13. srp 2012 7:36:22

Ty to píšeš tak ako keby HTC One X bolo zo železa :-)
Naposledy som mal poriadny kovový telefón HTC DHD, ale ten bol ťažký ako hovado.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“