PokecZblaznil se mi mobil - VYŘEŠENO

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
crapper
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC WS

Zblaznil se mi mobil - VYŘEŠENO

Příspěvek od crapper » úte 12. čer 2012 15:36:20

Zdravim, dnes se mi již třikrát zbláznil mobil HTC Wildfire S z ničeho nic začal sám přenastavovat vyzvánění, zapnul wifi hotspot, zapnul režim letadlo atd. nemohl jsem nic dělat na mě prostě nereagoval. Nevim co stim k netu připojenej nebyl, stalo se už někomu? :D
Naposledy upravil(a) crapper dne úte 12. čer 2012 16:39:14, celkem upraveno 1 x.

mArtinko5MB
Moderátor
Reputace: 4
Typ mobilu / ROM: Meizu m1 note
Mobil 2 / ROM: Galaxy Nexus
Rom: Flyme
Kontaktovat uživatele:

Re: Zblaznil se mi mobil

Příspěvek od mArtinko5MB » úte 12. čer 2012 15:49:21

priznaj sa! inštaloval si nejaké pochybné app ? :P
Nováčikovia, používajte GOOGLE a Obrázek, pred vytvorením vlákna!

Na súkromné správy typu "Pomoc, pomôž, poraď" v zásade neodpovedám. Na to tu je fórum!

Autor tohoto vlákna
crapper
Nové Androidě

Příspěvek od crapper » úte 12. čer 2012 16:07:42

My speed meter
KeePassDro
AndroZip
Opera Mini
n7player
Angry Birds
Meebo IM
AdAway
Xtreme budík
Brighter Flashlight
Equalizer
Battery Indicator
Tasker
Sygic
Widget Locker
Root Explorer
Titanium Backup
Superuser

To je vše co mám, vše je z marketu a novou mam jen KeePassDro, kterou jsem nainstaloval včera. Jediný co mě ted napadá že to dělá nějakým způsobem nabíječka kterou jsem doma našel protože mi moji ukradli v práci. Když ho dam na nabíječku vše v pohodě a po 15-20 min. to začne dělat, ale když jsem to odpojil dělalo to dál tak po minutě to přestalo, teď to nabíjim přes PC a OK, zkusim to dát ještě na tu nabíječku.

ZeKe
Androiďák!
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: Huawei P10 lite / 8.0.0 stock

Příspěvek od ZeKe » úte 12. čer 2012 16:13:51

Ano, na nekterych nabijeckach to podobne kraviny delava :( Mne to delaly dve ruzne neorigo nabijecky, ale jen kdyz byli pripojene do telefonu a vzdy jen kdyz jsem na telefonu na neco klikal, nikdy samo od sebe, polozene na stole.
Sice je u Tebe zvlastni, ze to ma "presah" jeste minutu po odpojeni od one nabijecky, ale na 99% to bude tim..

Autor tohoto vlákna
crapper
Nové Androidě

Příspěvek od crapper » úte 12. čer 2012 16:21:49

Nevim z čeho ta nabíječka je, ale nabíjel jsem sní občas i LG OO a v pohodě, ale MP3jku taky zamyká a nejde odemknou a ja myslel že je to MP3kou :DD tak to jí rovnou vemu a vyhodim asi nějakej čínskej šmejd, ale kabel mam origo HTC stejnej jak předtim jen nabíječku mi ukradli :evil:

Zkusim to ještě jednou a uvidim.

TAK UŽ JSEM NA TO PŘIŠEL A JE TO ZAJÍMAVÝ po chvilce co tam je se spustilo počasí tak vstanu a nic se nedělo chtěl jsem ho vzít do ruky a začlo to něco mačkat položim a nic, chci ho vzít a znovu a on TEN DISPELY ZAČNE REAGOVAT CCA 5CM NEŽ NA NĚJ SÁHNU prostě "bezdotykovej mobil" :-D je to hustý odpojil jsem ho a v pohodě. Takže předtim asi dělal blbosti dál jak jsem se snažil ho zastavit a dělal jsem to ještě hořší pak jsem ho odpojil a akorát dobíhal nebo reaguje i na duchy :DD .

Odpovědět

Zpět na „Pokec“