PokecDroidStats

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
bobosa
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Sony Ericson Xperia mini Pro

DroidStats

Příspěvek od bobosa » stř 27. čer 2012 19:11:30

Prosím vás o radu...Stahl jsem do founa tuto aplikaci..uz mam vse nastavene ale problem je ze mi aplikace načíta i hovory na čísla na ktere mam volani zdarma... neni tam treba udelat nejake zmeny pri zapisovaní čísla??

Dále je mi záhada proč se mi ten soft sam po trech dnech ukoncil..kdyz je to free aplikace..dekuji

MichalM2
Nové Androidě

Re: DroidStats

Příspěvek od MichalM2 » stř 01. srp 2012 18:08:13

Zdravím mě aplikace slape skvele akorat se mi vynulvali data k prvnimu v mesicic a ne podle nastavene zučtovaciho období.. neite nekdo proč?

Polsonside
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy SII
Rom: OMEGA v19.2 JB 4.1.2

Příspěvek od Polsonside » čtv 09. srp 2012 10:49:11

Tak já už nevím co dělám špatně, zkontroloval sem veškeré nastavení, přiřadil některá čísla zdarma, editoval telefonní seznam, nastavil veškeré parametry tarifu, přiřadil aktualizaci ale stejně mi to nereaguje na některá telefonní čísla a data to počítá poměrně odlišně od skutečnosti, a u sms mi to vezme každou první sms u kontaktů a dál už nepočítá,jinak se mi aplikace líbí z nabízených nejvíc ale pokud to nezačne fungovat jak má, budu muset najít jinou alternativu, nemluvě o tom, že aplikaci sem zakoupil.
[ROM] OMEGA v19.2 Jelly Bean 4.1.2 [XWLS8]

Polsonside
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy SII
Rom: OMEGA v19.2 JB 4.1.2

Příspěvek od Polsonside » čtv 06. zář 2012 8:12:19

Tak aplikace už mi šlape jak má, jen na data je nepoužitelná, tam exceluje My data manager.
Ale mám problém jako kolega výše, dnes mi stále pokračovalo účtování a přitom mám nastaveno nové období k 6 dni v měsíci, musel sem manuálně zadat zase 6 den a přeuložit, má někdo další podobný problém?
[ROM] OMEGA v19.2 Jelly Bean 4.1.2 [XWLS8]

Odpovědět

Zpět na „Pokec“