PokecMobil s Androidom do 350 euro

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
ian25
Nové Androidě
Reputace: 0

Mobil s Androidom do 350 euro

Příspěvek od ian25 » ned 13. pro 2009 22:36:16

Ahojte, chcem si kupit mobil s Androidom nakolko po pouzivany telefonu s WM 6.5 som na prasky. Moj finanancny strop je 350 euro. Ide mi o to aby mal mobil wifi, dobry displej a baterka aspon 500hod pohotovost a 5-6 hod hovor. Rad by som v nom novy Android 2.0.

Jediny mobil co to splna je zatial HTC Tattoo . Mam pockat s kupou napriklad do febraura - marca?

A rad by som vedel ako to je s updatom OS Android. Napriklad mam v mobile 1.6 verziu , do obehu sa 2.0 je mozne mobil nejak updatnut ? Je ta instalacia zlozita??

Dakujem vopred.

cryingfreeman
Droid
Reputace: 1

Re: Mobil s Androidom do 350 euro

Příspěvek od cryingfreeman » ned 13. pro 2009 22:47:40

baterka 500 hodin pohotovosť :D v reale ti to nesplní žiaden android(a ani komunikátor) aj keby si si vypol všetky web pripojenia a procesy a s mobilom nič nerobil
Samsung GALAXY prvý na Slovensku , 8G internal memory, 16 gb micro SDHC card, t-mobile web´n walk 3 giga

Samsung Galaxy Tab 8.9 P7300 32 GB 3G

twitter: @cryingfreeeman

Wexter
Droid
Typ mobilu / ROM: Vždycky nějaký nový
Twitter: tomasocadly
Tablet: iPad :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wexter » ned 13. pro 2009 22:50:45

tattoo ? To si kup radši G1 a máš lepší display, klávesnici a dost ušetříš nebo si ještě počkej až spadne cena Hero. Za 350 seženeš Hero z druhé ruky v záruce. Ale tattoo se podle mě neoplatí ...

michpo
Moderátor
Reputace: 23
Typ mobilu / ROM: HTC One Google Edition
Tablet: Nexus 7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od michpo » ned 13. pro 2009 23:59:28

Tech 500h fakt nedas ani kdyby ses rozkrajel :D
Ja s Herem udelal max tyden, coz je kolem 170h, ale to sem s telefonem prakticky nic nedelal a uz to nebudu zkouset znova, to utrpeni nesmet si s necim tak skvelym hrat je hrozne :D
Hodnoty uvadene vyrobci jsou z laboratornich podminek, tzn. zadne datove ani mobilni pripojeni (bez sim), bez pametove karty, vsechny funkce vypnute, cisty system bez jakehokoliv programu, telefon lezi na stole v pohotovostnim rezimu se vsemi setricimi funkcemi a vypnutym displejem, nikdo se ho nedotyka, okolni teplota je presne nastavena na urcitou hodnotu, pri ktere se baterka vybiji co nejmene. Asi uznas ze tohoto nedosahnes :D
Navic komunikator (jakykoliv) nikdy nebude mit takovou vydrz jako telefon bez operacniho systemu (obyc mobil).
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI

PL113
Droid
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S

Příspěvek od PL113 » pon 14. pro 2009 0:08:14

Poohlídni se po nějakejch použitejch (nejlépe tady z fora), co jsou ještě v záruce a celkem dost ušetříš! Já to tak udělal a nemůžu si vynachválit!

Jinak bych chtěl vidět mobil, co vydrží 500 hod v pohotovosti!!! To je 21 dní! Tolik v realu nevydrží žádný současný telefon (hloupý/nehloupý)! Já myslím, že jsi chtěl napsat 50 ne? Kolik jsi prosim te vydrzel s wm? :mrgreen:

Přechod mezi verzemi systému (pokud jsou oficiální) je automatický...nic neřešíš!

moneytoo
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od moneytoo » pon 14. pro 2009 0:30:40

No, můj mobil (WM) vydržel jet 404 hodin (plus 3 hodiny provozu - rozsvícený displej) s vyplou telefonní částí a silnější 2400 mAh baterkou. S baterkou o poloviční kapacitě (což je standard) a zaplým telefonem dostaneš tak maximálně 100 hodin.

kerberosk

Příspěvek od kerberosk » pon 14. pro 2009 0:50:19

PL113 píše: Přechod mezi verzemi systému (pokud jsou oficiální) je automatický...nic neřešíš!
To by bylo výborné ... ale já myslel, že upgrade probíhá automaticky u přístrojů, co maj vzadu vytesáno "with google" (nebo alespoň, dokud se bude googlu chtít ... nemyslím, že taková G1 se dostane až k Androidu 37) ... u těch ostatních (kam patří právě i Hero a Tattoo) záleží, zda upgrade dodá výrobce (v našem případě HTC) ... pro Hero už je Android 2 jistý, ale o Tattoo jsem zatím neslyšel

jinak o tattoo hodně přemýšlím, byl jsem si ho i vyzkoušet a v poho ... můj čas nastane, až bude vyřešena synchronizace přes modrý zub, tady zatím Android pokulhává ... zařízení to maj, ale OS to neumí plně využívat :roll:

Case
Kyborg
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Vodafone 845 - ZTE Blade - Samsung Galaxy S
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Case » pon 14. pro 2009 1:18:55

PL113 píše:Jinak bych chtěl vidět mobil, co vydrží 500 hod v pohotovosti!!! To je 21 dní! Tolik v realu nevydrží žádný současný telefon (hloupý/nehloupý)! Já myslím, že jsi chtěl napsat 50 ne? Kolik jsi prosim te vydrzel s wm? :mrgreen:
No, když se podíváš na oficiální specifikace, tak zjistíš, že třeba takový HTC Magic má udávaných 660 hodin pohotovostního režimu na CDMA síti a 420 hodin na GSM...T-mobile G1 má oficiální pohotovostní dobu 319 hodin na GSM síti..."hloupý" Philips Xenium X500 má udávanou pohotovostní dobu 3600 hodin (ano, pět měsíců)...

Poděkujme demenci marketingových oddělení výrobců mobilů, že stále častěji udávají tyhle naprosto absurdní časy, které v lepším případě vznikly za naprosto specifických laboratorních podmínek, v horším jsou úplně vycucané z prstu, aby oproti konkurenci jejich výrobky vypadaly líp. Bohužel, jak je tu hezky vidět, se tím občas někdo dokonce i pokouší řídit...

Odpovědět

Zpět na „Pokec“