PokecKde jsou slibované hry?

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Návštěvník

Re: Kde jsou slibované hry?

Příspěvek od Návštěvník » sob 19. pro 2009 13:41:10

kluci co jste vy dva zac, nejaci ucitele ? nebo telocvikari, kde se porad ve vas bere ta potreba nekoho pokazde takhle slajnovat ? Niceho se nedopustil a by uz byste reagovali buh vi jak tvrde :-) seberte nekde nadhled protoze to vam vazne chybi...

Case
Kyborg
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Vodafone 845 - ZTE Blade - Samsung Galaxy S
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Case » sob 19. pro 2009 14:22:06

A už to máme i s psychologickým profilem od náhodného "kluka" kolemjdoucího ;) Je to dobré, jsme na internetu. Mimochodem, pokud dotyčnému anonymovi přijde pár úplně normálních poznámek jako "bůh ví jak tvrdá reakce", opravdu mu nezávidím, co s ním udělá, až na něj někdo bude opravdu tvrdý ;)

BTW, zpátky k tématu - teď tu máme dávku her od Polarbitu, které by, předpokládám, většina z těch, co čekají na slušné "slibované" hry, asi za slušné skutečně označila, minimálně provedením. Tak taky vy, co fňukáte, kde že jsou ty slibované hry, nezapomínejte na to, že každý, kdo si některou z těch her stáhne někde na warezu, místo aby si ji za těch pár korun koupil (pokud má tu možnost, což pravda u nás kvůli Google nemá úplně každý, bohužel), v podstatě otevřeně říká "já o žádné další podobné hry nestojím".

skooopa
Droid
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Motorola BackFlip
Twitter: @fireskopa
Tablet: Nexus 7
Rom: CM7/ofiko 4.1.1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skooopa » sob 19. pro 2009 16:29:39

Myslim ze se chovaji jeste docela normalne (a hlavne dle pravidel narozdil od jinych :-) )

Dal jsem sem obe dve tyto nove hry (samozrejme uz prto ze uz pro android vysli) A z me trany slo taky jen o info o techto hrach..Pouze jsem zklusil zda-li fungujou a vypnul/odinstaloval.
Hry pro me v G1 (celkove v mobilech (mozna krome iphone) nemaji zadnej vyznam.Mobil mam na volani a internetove fce ktere nabizi...

Slo jen o to upozornit na nove graficky (mozna i herne) povedene hry pro ostatni c je hry na mobilech naplni :D
Obrázek
Fackováním se hloupost odnaučit nedá
Nepiste mi SZ s banálním dotazem! Od toho je tu tlacitko HLEDAT!

Autor tohoto vlákna
restorer
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: m7

Příspěvek od restorer » ned 20. pro 2009 8:07:06

Návštěvník píše:kluci co jste vy dva zac, nejaci ucitele ? nebo telocvikari, kde se porad ve vas bere ta potreba nekoho pokazde takhle slajnovat ? Niceho se nedopustil a by uz byste reagovali buh vi jak tvrde :-) seberte nekde nadhled protoze to vam vazne chybi...
už jsem viděl mnohem tvrdší reakce...
http://androidforum.cz/pomoc-t2275.html

DeToX
Robot
Reputace: 1

Příspěvek od DeToX » ned 20. pro 2009 9:48:00

Pokud myslis mou reakci tak byla naprosto spravna. Nepopsal problem, nadpis mel jen "POMOC!". Myslis ze takovy clovek by vubec mel mit root?

Yamanouchi
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yamanouchi » ned 20. pro 2009 11:27:38

To se mi líbí, jak tady někdo okecává, že nehraje hry, protože je to za a) blbost b) používá telefon k volání (dyť stačí šunka za litr, proč mobil s Androidem?) c) využívá mobil k pracovním účelům d) dosaďte si sami a tím odvádí pozornost, že na Android OS pořádné hry nejsou. Pro vývojáře her je pomalu AppStore zlatý důl a firmám Sony a Nintendo se dělají vrásky na čele.

P1azer
Mám PSP, ale proč tahat 2 věci, když stačí jedna, která to utáhne, že?

ge0rge
Pokud bude Google kašlat na rozšíření Android Marketu, tak vývojáři se moc nepohrnou na vývoj her pro Android.

ramon.dexter
Nabídni mi prosím nějaký tarif, který by byl čistě na net bez volných minut a smsek do 180 Kč. Opravdu je na to dobrá předplacenka. Proč bych měl sponzorovat operátora, když ostatní služby nevyužívám?
Miluji a žeru Jablíčka.
HTC Desire + 8GB

Autor tohoto vlákna
restorer
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: m7

Příspěvek od restorer » ned 20. pro 2009 13:34:05

Yamanouchi píše:To se mi líbí, jak tady někdo okecává, že nehraje hry, protože je to za a) blbost b) používá telefon k volání (dyť stačí šunka za litr, proč mobil s Androidem?) c) využívá mobil k pracovním účelům d) dosaďte si sami a tím odvádí pozornost, že na Android OS pořádné hry nejsou. Pro vývojáře her je pomalu AppStore zlatý důl a firmám Sony a Nintendo se dělají vrásky na čele.

P1azer
Mám PSP, ale proč tahat 2 věci, když stačí jedna, která to utáhne, že?

ge0rge
Pokud bude Google kašlat na rozšíření Android Marketu, tak vývojáři se moc nepohrnou na vývoj her pro Android.

ramon.dexter
Nabídni mi prosím nějaký tarif, který by byl čistě na net bez volných minut a smsek do 180 Kč. Opravdu je na to dobrá předplacenka. Proč bych měl sponzorovat operátora, když ostatní služby nevyužívám?

nemáš ty náhodou titul: stírač?
:D :D

Odpovědět

Zpět na „Pokec“