PokecFórum všech telefonů

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
jindrak
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Nokia E52

Fórum všech telefonů

Příspěvek od jindrak » stř 04. črc 2012 9:45:57

Ahojte. Mám pár webů o mobilních telefonech. Poslední dobou tedy hlavně o android telefonech, dříve opravdu o všech. Lidi se mě stále na něco ptali a dodnes se ptají, takže jsem se rozhodl založit fórum, které obsahuje i android telefony, ale nabídne odpověď i pro značky, které android nepodporují.
Myslíte, že takové fórum má dnes šanci uspět ?
Odkaz tady :

Kód: Vybrat vše

Čtrnácté: zakládání vláken pouze za účelem reklamy vlastního produktu je zakázáno v případě, že v textu není podrobný popis aplikace se screenshoty a s dalšími zákulisními informacemi o aplikaci. V případě předchozí domluvy s administrátorem fóra si lze dohodnout na základě výměny odkazů VIP podporu. (Zvýraznění a zvýhodnění..bližší info na dotaz)
PS : nehaňte mne za "stejný design" jako má android fórum, android fórum běží na výchozí šabloně PhPBB - stejně tak moje fórum.

mArtinko5MB
Moderátor
Reputace: 4
Typ mobilu / ROM: Meizu m1 note
Mobil 2 / ROM: Galaxy Nexus
Rom: Flyme
Kontaktovat uživatele:

Re: Fórum všech telefonů

Příspěvek od mArtinko5MB » stř 04. črc 2012 10:50:00

Ved to je aj obsahovo to iste ako androidforum.cz. Odpoved je teda urcite nie...
Nováčikovia, používajte GOOGLE a Obrázek, pred vytvorením vlákna!

Na súkromné správy typu "Pomoc, pomôž, poraď" v zásade neodpovedám. Na to tu je fórum!

Autor tohoto vlákna
jindrak
Nové Androidě

Příspěvek od jindrak » stř 04. črc 2012 11:41:13

Tak zatim tam toho moc neni, chci to udelat i pro Windows Mobile a dalsi platformy :) proste forum o vsech telefonech. nejen android. Android tam ted prevlada jen diky tomu, ze jsem posledni dobu delal weby o android telefonech a lidi se na to nejvic ptaj :)

LooKpiK
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10+

Příspěvek od LooKpiK » stř 04. črc 2012 12:00:35

Myslim si, ze to nema vubec zadnou cenu a prijde mi to trosku drzy davat odkaz na svoje forum zrovna z androidfora, kdyz problematika se zda byti totozna:)

Marek989
Droid
Typ mobilu / ROM: Motorola Moto G
Tablet: Sony Xperia Z2 Tablet WiFi
Rom: Android 5.0.2

Příspěvek od Marek989 » stř 04. črc 2012 12:12:02

Na windows mobile to ani nedělej, je to dávno mrtvá platforman. Chvilku jsem ho na HD2 zkusil a ihned jsem přeinstaloval na Android, už jen protože Microsoft zrušil Marketplace :(.
SmartFouny: Nokia 5230 -> ZTE Blade -> HTC HD2 -> HTC EVO 3D - > Motorola Moto G

Autor tohoto vlákna
jindrak
Nové Androidě

Příspěvek od jindrak » stř 04. črc 2012 12:22:44

No... Uvidíme co ty nové Lumie ... Jako windowsu nevěřim, to ale neznamená, že těch pár bláznů, co si to koupěj, nebudou potřebovat podporu :) Uvidíme
Naposledy upravil(a) radegast dne stř 04. črc 2012 12:47:54, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Necituj poslední příspěvek!

Odpovědět

Zpět na „Pokec“