Pokecvkservis

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
oresteia
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC One X

vkservis

Příspěvek od oresteia » pon 13. srp 2012 22:33:41

Zdravím,tak jsem bádala,proč mě jako jedné pořád nechce přijít 4.0.4 tak jsem volala do htc,po zdělení IMEI kódu,mi bylo zděleno,že mobilo pochází z Indické distribuce,pro který ještě update vydán nebyl... mě zavedlo zpět k obchodu vkservis,kde jsem mobil kupovala.Obchod vypadal velice solidně a já byla smířená s tím,že telefon bude z EU distribuce,jak je psáno v kupní smlouvě,ale hle... je z Indie... takže chci před obchodem varovat a zeptat se,jak bych měla dál jednat,a čeho bych měla docílit
Naposledy upravil(a) oresteia dne úte 14. srp 2012 12:26:26, celkem upraveno 1 x.

Krokodyl
Droid
Reputace: 5
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Tablet: Samsung T535 GALAXY Tab4 10.1
Kontaktovat uživatele:

Re: vkservis podvod

Příspěvek od Krokodyl » pon 13. srp 2012 22:57:56

Pokud máš uvedenove smlouvě EU distribuce, máš nárok na odstoupení od kupní smlouvy. Jde o to coje to za model, to nepíšeš, jaká byla cena a jaká je běžná cena na trhu. Pokud se blíží běžné ceně neváhal bych s odstoupením od smlouvy.
zálohovat ZálohovaT ZÁLOHOVAT

Autor tohoto vlákna
oresteia
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC One X

Re: vkservis podvod

Příspěvek od oresteia » pon 13. srp 2012 23:11:35

se omlouvám :) ...
tady je mobil z české distribuce v dobrém obchodě
http://www.mall.cz/mobilni-telefony-os/ ... x?v=505641 - 13 490 Kč

a tady ten obchod
http://www.vkservis.cz/zbozi/2160/htc_one_x_bily - 11.690,- Kč

v kupní smlouve doslova píší
" Instalace zboží, jeho předvedení a ani případná montáž nejsou součástí kupní smlouvy. Prodávané zboží pochází buď z oficiální české distribuce, případně EU distribuce."

a chci se zeptat,jestli se domluvím na výměně za kus z EU,je jedno v jakém stavu mobil vrátím? včer ami na mobil upadl omylem u postele plastový ovladač a na displeyi se oběvil micro škrábaneček,který je vidět jen za velmi dobrého světla a perfektně čistého displeye,když po dmobilem je bílá A4 a ani se nedá nehtem nahmatat,je vážně malinký... prošlo by to při porušení kuní smlouvy z jejich strany? nebo ručím za stav mobilu i tak?

// tak musím zaklepat,že oblusha obchodu jednala rychle a mile,hned jsme se domluvili na okamžité výměně přístroje,kdybych čekala,že to půjde tak hladce,tak bych tohle téma ani nezakládala :D

Odpovědět

Zpět na „Pokec“