PokecGmail + Thunderbird + mobil

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Mishack
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL
Twitter: @MichalSvatos
Rom: Poslední ofiko
Kontaktovat uživatele:

Gmail + Thunderbird + mobil

Příspěvek od Mishack » pon 10. zář 2012 20:44:00

Zdravím.
Hazím to sem do pokecu, ptze to bude urcite nejaka kravina...

O co jde. Na desktopu pouzivam Thunderbird. Mám tam dva gmail ucty a nekolik jinych. Když zacnu psat email z jednoho gmailu a pisu ho delsi dobu, automaticky se ukladaji koncepty. V poradku. Email odeslu. Pak kouknu na mobil a tam vidim napr. 20 novych zprav. Vlezu do vlakna s mailem na ktery jsem odpovidal a tam je ulozen kazdy jednotlivy koncept. Ja musim sescrollovat dolu pres nekolik stranek a az pak vidim "posledni verzi" - tu odeslanou. Zajimave je, ze kdyz vlezu na webovy gmail, tam tyto koncepty v konverzaci nejsou.

Hledal jsem na netu co a jak a nasel jsem toto

Kód: Vybrat vše

http://support.google.com/mail/bin/answer.py?hl=cs&answer=78892
Je zde popsano, co a jak nastavit. Problem je, ze to tak nastavene mam :-/ A jeste zajimavejsi je, ze druhy gmail ucet timto netrpi.

Nekdo nejaky tip? Dost me to vytaci. Ptze to je oficialni mail, ktery pouzivam na komunikaci s klienty a kdyz si na mobilu "neprectu" (nesescrolluju dolu) vsechny tyto ulozene koncepty, pak se mi neukaze upozorneni, kdyz klient odepise. To je to, co me na tom vadi nejvic.

N1 (testovací phone, CM 7.2) --> Galaxy Nexus (AOKP JB-MR2 Milestone 1) --> LG Nexus 5, 32GB (stock, Xposed Framework + GravityBox) --> LG Nexus 5x, 32GB (Stock, root) --> Pixel 3a XL (stock)
www.mishack.cz | helpforitaly.eu

Odpovědět

Zpět na „Pokec“